Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2020.09.21
Vaikų dienos centro „Eldoradas" informacija

Prieš naujųjų mokslo metų pradžią, vasaros pabaigoje, Ignalinos vaikų dienos centre ,,Eldoradas‘‘ vyko dieninė stovykla ,,Fizinė, pažintinė veikla, kaip vaikų užimtumo forma‘‘, rugsėjo pradžioje surengta mokslo metų pradžios šventė. 


Savaitės bėgyje vaikai aktyviai bei linksmai leido laiką, išbandė naujas veiklas, įgijo naujos patirties bei žinių. Stovykloje daug laiko leidome gamtoje. Judrūs, sportiniai žaidimai, estafetės, plaukimas baidarėmis Bukos, Srovės upėmis, Baluošo, Baluošykščio, Srovėnaičio ežerais, šaudymas iš pneumatinio šautuvo į taikinius, žygis į Lietuvos žiemos sporto centrą vaizdingais miško takeliais, maudynė upėje, ežere. 

 

Šios veiklos skatino vaikus būti aktyviais, vikriais, ištvermingais ir mokytis naujų dalykų. Ekskursijų metu lankėmės Šventos km., Švenčionių raj., keliavome pažintiniu mitologiniu taku, lipome į Kačėniškės piliakalnį. 

 

Švenčionių rajone taip pat lankėmės Kaltanėnų parke prie Šventosios upės. Vykome į Zarasų miestą ir jo apylinkes. Grožėjomės miesto panorama ant apžvalgos tilto, apsilankėme Salako miestelyje ,,Gražutės regioninio parko‘‘ muziejuje, stebėjomės ir žavėjomės unikalia Salako bažnyčia. Vaikai turėjo galimybę apsilankyti Baltriškių kaime Tibiriados brolių vienuolių bendruomenėje. Vienuoliai vaikams padovanojo šiltą, jaukią popietę ir bendrystę. 

Ignalinos rajone Cijonų kaime dalyvavome ,,Paukščių kaime‘‘ edukacinėje programoje. Kiekviena diena pilna smagių įvykių, aktyvių, naudingų pažintinių veiklų, o svarbiausia bendrystės vieni su kitais. Vaikai sužinojo, išbandė, išmoko naujų dalykų, sustiprėjo jų fiziniai gebėjimai, prasiplėtė akiratis.

Už šią galimybę taip šauniai praleisti paskutinę vasaros atostogų savaitę dėkojame šios stovyklos rėmėjui Algirdui Puišiui, sporto asociacijos ,,Viksvojis‘‘ pirmininkui Gintautui Čepuliui, šauniai, entuziastingai savanorių komandai:  Dovydui, Olegui, Linai, Ingai, Zitai, Dovydui, Nikolei, Danieliui, Sigitui, Vidui. Nuoširdus ačiū ir vaikų šypsenos Jums!


Rudenėlis atkeliavo...

Štai ir auksaspalvio rudenėlio pradžia, pirmosios rugsėjo dienos. Pasibaigus atostogoms, vaikai vėl skuba prie savo mažų darbelių, mokslų ir popamokinių veiklų. Vykdant projektą ,,Vaikas ir šeima auga bendrystėje‘‘ į vaikų dienos centrą ,,Eldoradas‘‘ taip pat sugužėjo mažieji jo lankytojai. Pirmą dieną po atostogų VDC ,,Eldoradas‘‘ vyko vaikų šventė. Kartu žaidėme, atlikinėjome užduotėles, piešėme, ruošėme vaišių stalą iš rudens daržo ir sodo gėrybių. Smagu visiems susirinkti, kartu bendrauti, veikti ir kartu leisti laiką. Kartu su rudenėlio pradžia keliaujame į naujų užsiėmimų, veiklų, žaidimų ir bendrystės sūkury.

 

Ignalinos vaikų dienos centro ,,Eldoradas‘‘ vadovė Vaiva Kaladinskienė

 
Atgal   Spausdinti  
Naujienų prenumerata