Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2020.06.03
Švietimo bendruomenės apklausa

Siekdami išsiaiškinti veiksnius, kurie labiausiai motyvuoja rajono pedagogus ir mokyklų vadovus kuo geriau atlikti savo darbą, Švietimo ir kultūros skyriaus darbuotojai 2020 m. gegužės mėnesį atliko pedagogų ir mokyklų vadovų apklausą. Apklausoje dalyvavo 193 rajono pedagogai, 12 mokyklų vadovų (direktorių, direktorių pavaduotojų, skyrių vedėjų).


Apklausos rezultatai parodė, kad aukščiausiais įvertinimais įvertinti teiginiai, kad tiek pedagogai, tiek vadovai stengiasi kuo geriau atlikti savo darbą ir jiems patinka jų darbas; kad mokykloje mokytojams sudarytos sąlygos iniciatyvoms, idėjų įgyvendinimui. Mokyklų vadovų nuomone rajone susiformavęs teigiamas požiūris į mokytojus.

Labiausiai paveikūs pedagogų skatinimo veiksniai ar priemonės: mokinių padėka, teigiami atsiliepimai (98 proc. apklaustųjų pasirinko aukštą ar labai aukštą įvertinimą), didesnė alga (87,6 proc. apklaustųjų pasirinko aukštą ar labai aukštą įvertinimą), mokyklos vadovo žodinė padėka, paskatinimas (80,5 proc. apklaustųjų pasirinko aukštą ar labai aukštą įvertinimą).

Labiausiai paveikūs mokyklos vadovų skatinimo veiksniai ar priemonės: mokyklos darbuotojų padėka žodžiu, teigiamas atsiliepimas (100 proc. apklaustųjų pasirinko aukštą ar labai aukštą įvertinimą), Švietimo ir kultūros skyriaus darbuotojų žodinė padėka, paskatinimas (91,6 proc. apklaustųjų pasirinko aukštą ar labai aukštą įvertinimą), išvyka po Lietuvą (91,6 proc. apklaustųjų pasirinko aukštą ar labai aukštą įvertinimą).

Atsižvelgiant į apklausos rezultatus bus parengta rajono pedagogų skatinimo tvarka.

Švietimo ir kultūros skyriaus informacija

 
Atgal   Spausdinti  
Naujienų prenumerata