Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2019.11.28
Didžiasalio bendruomenės projektas

Lapkričio 26 d. būrys didžiasaliečių susirinko į Didžiasalio bendruomenės  projekto ,,Vienybėje slypi jėga“ pristatymą.


Didžiasalio bendruomenė, įgyvendindama 2019 metų Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017-2019 metų veiksmų plano 2.3 priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“,  paruošė projektą „Vienybėje slypi jėga“, kurio įgyvendinimui gavo 940 eurų. Siekdama turimas patalpas kuo efektyviau pritaikyti bendruomenės poreikiams, burti įvairaus amžiaus žmones bendrai veiklai, skatinti Didžiasalio ir aplinkinių kaimų gyventojų tarpusavio bendravimą, aktyviai ir turiningai leidžiant laiką, už skirtas lėšas įsigijo stalų.

Įgyvendinant projekto veiklas visą rudenį didžiasaliečiai rinkosi į mokymus šeimoms „Atverk duris – paslaugos šeimai“, aktualiomis visoms šeimoms temomis. Tebevyksta mokymai „Pažeidžiamų asmenų integracija į darbo rinką Utenos apskrityje“.  Vyko  dekupažo pamokėlės, kurių metu, sužinota, kaip šis procesas vyksta ir pasigaminta gražių daiktelių.

Projekto pristatymo metu vyko didžiasaliečių kūrybos paroda. Savo kūrybos darbus pristatė Mamertas Papšys ir Valentina Boreiko. Jie noriai papasakojo, kaip prasidėjo jų kūrybos kelias.   Ramunė Veršickaja pristatė savo rankdarbius, kuriuos gaminant reikia įdėti daug kruopštaus darbo, meilės ir sugaišti nemažai laiko

Pasidžiaugę nuostabiais paveikslais ir rankdarbiais, degustavome arbatą iš 10 rūšių  žolelių, surinktų mūsų apylinkėse. Džiaugiamės, kad visi norintys  turėjo progą pamatyti didžiasaliečių darbus, pabūti drauge,  pabendrauti, paragauti įvairiausių skonių arbatos, bent trumpam užmiršti kasdieninius rūpesčius.

Tikimės, kad tokie susibūrimai tik stiprins mūsų bendruomenę ir įkvėps minčių kūrybai ir naujiems projektams.

                     

 

Leokadija Pirovič

Didžiasalio bendruomenės pirmininkė

 

 

 

 
  Spausdinti  
komentarų nėra
Atgal
 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
Naujienų prenumerata