Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
Klausimai-atsakymai
Bendrieji klausimai
Laba diena. Visur rasoma, kalbama kad Ignalinoje bus renovuoti visi daugiabuciai. Ar bus renovuojamas Aukstaiciu 52 namas, jei bus tai kada. ACIU
2018-01-30
Kur galima pateikti prašymą dėl šildymo kompensavimo? Ar galima tai padaryti internetu? Kur rasti informaciją, kokių dokumentų reikia?
2018-01-15
Laba diena,
ar tiesa, kad šventiniu laikotarpiu eglutė ir apšvietimas mieste degs tik iki 23 valandos vakaro? Labai būtų liūdna, nes šventiniu laikotarpiu atvažiuoja daugiau svečiu, o dabar ir taip vakarais anksti užgesinate šviesas,įdomu ar apsimoka, nes juk daug kur įstatytas ledinis apsvietimas, kuris turi taupyti elektros energiją, bet dažnai junginėjant kažin ar atsipirks toks "taupumas".
2017-12-19
Laba diena,jau keli mėnesiai kaip esame atnaujinę sutartį dėl atliekų tvarkymo. Kyla klausimas, kodėl individualių namų savininkams, rūšiuojantiems, kompostuojantiems buitines atliekas likusių atliekų konteinerio išvežimo dažnis nustatomas pagal gyventojų skaičių? Kodėl savininkas, matydamas sukaupiamų atliekų kiekį, sudarydamas sutartį, negali pasirinkti išvežimo dažnio? Dabar gi, pagal nustatytas normas ir grafiką SĮ "Kompata"išveža orą - po 1-2 10-ies Ltr. kibirėlius atliekų 120 Ltr. konteineryje.Esame priversti mokėti už 3-jų tokių konteinerių išvežimą, kai per mėnesį nesurenkame ir vieno pilno. Kam tai naudinga, kieno nuostolius dengia individualių namų savininkai? Ar ilgai tęsis tokia tvarka?
2017-12-13
Labai noriu padėkoti mūsų laikinai einančiam pareigas seniūnui už visas pastangas, už visus gerus darbus, už tai, kad gyvenvietė tapo daug tvarkingesnė.O kiek darbų gal dar nepastebėjome. Sėkmės jam visokeriopos ir tegul toliau vadovauja mūsų seniūnijai.
2017-12-12
Labai didelis Ačiū Vidiškių seniūnui(nors laikinai einantis pareigas), bet žmogus nusimanantis savo darbe. Gerbiamo seniūno dėka,mūsų gyvenvietė ypač pagražėjo ir pašviesėjo. Ačiū.
2017-11-28
Laba diena,
puslapyje http:www.mignalina.ltgyvenimas4823-traukinys-i-daugpili-vaziuos-bet-grafikas-nedziugins perskaitėme apie būsimą maršrutą į Daugpilį. Norėčiau paklausti, ar Savivaldybės atstovai ir Turizmo informacijos centras derino tvarkaraščius su Lietuvos geležinkeliais, ar siūlė kokias nors kitas alternatyvas, kad tvarkaraštis į Daugpilį būtų patogus abiems pusėms, kad galima būtų pritraukti turistų srautus ir abi pusės būtų patenkintos.
2017-11-28
Labai sunku dirbančiam žmogui pasinaudoti reabilitacijos paslaugomis Ignalinoje. Gydytoja reabilitologė dirba iki pusės dvylikos. Tai kaip pas ją patekti? Jei vaikui paskiria druskų kambarį, tai turi jį paimti iš pamokų. Fizioterapijos kabinetas, vonios, mankšta irgi tik iki pietų. Ar negalėtų ligoninės vadovybė pagalvoti apie popietinę pamainą?
2017-11-19
Laba diena,
norėjau pasiteirauti, ar nebūtu negalima kažkaip įspręsti kad komunalinių įmonių kas mėnesi pateikiami mokėjimo pranešimai butu dėliojami tvarkingai vokuose, kaip tai daroma kituose rajonuose. Juk tai ne reklaminis lankstinukai o privati informacija.
2017-11-08
Sveiki,
Ar šiais metais bus pakeistos kalėdinės dekoracijos nes šios jau pabodo ir ar bus remontuojami šaligatvis su automobilių stovėjimo aikštele esantys už namo Aukštaičių gatvėje 7 ???
2017-10-16
Kieno patvarkymu buvo pastatyta medine skulptura prie ,,Statybu tako,,ir kodel butent parinkta si vieta.Zmogystos figura stovi atsukusi nugara i praeivius,o ziuri jinai i namo siena.Ka tai galetu reiksti.Jei ji stovetu veidu i autobusu stoti,suprantama praeiviai galetu ja pasigrozeti,juk tai medzio meistro sunkus darbas ir meno kurinys.O dabar......................
2017-10-02
Sveiki,
Rašau Jums dėl blogėjančios kelio būklės Bėčiūnų kaime. Vasarą buvo pradėti kelio darbai pirmuose Bėčiūnuose, dėl to eismas buvo nukreiptas į kitą Bėčiūnų kelią, kuris padidėjusio transporto priemonių srauto neatlaikė. Atsirado duobės, lengvuoju automobiliu važiuoti dabar labai sudėtinga, galima bet kada jį sugadinti.
Ar bus imtasi kokių nors priemonių, kad kelias būtų sutvarkytas?


2017-09-27
Laba diena,
Vidiškiečiai norėtų žinoti, kada galima tikėtis, josg Vidiškėse tamsiu paros metu bus įjungtas gatvių apšvietimas. Juk jau ne vasara temsta anksti, o gatvėse tamsu, nesaugu.
2017-09-21
Laba diena,
pavasarį buvo paskelbta, kad rajone bus surenkamas asbestinis šiferis. Parašėme prašymą N. Daugėliškio seniūnijoje išvežti 200kg, niekas neatvažiavo, nepaskambino, vis dar laukiame. Visdėlto ar bus vežamas, ar nebe?
2017-09-18
Laba diena,
norėjome pakeliauti po Ignalinos kraštą, girdėjome, kad labai įdomus ir vertingas Ignalinos krašto muziejus, šiuo metu atidaroma virtualios realybės paroda. Tačiau muziejaus darbo laikas nurodytas, kad nuo rugsėjo 1 d. šeštadieniais nedirbs. Prašome pakomentuoti, kaip žmogui, kuris nori aplankyti Ignalinos kraštą ir pasidomėti vietine istorija reikėtų patekti į šį muziejų, jei jis dirbantis ir yra iš kito Lietuvos miesto? Kai visoje Lietuvoje muziejai bent jau šeštadieniais dirba visą dieną. Ačiū.
2017-09-15
Laba diena,
ar šiais metais numatoma tvarkyti Palaukinio ežerą, Strigailiškyje, išrauti prižėlusias žoles, pravalyti dumblą, kaip tai buvo daroma pernai.
2017-08-30
Sveiki. Žadėjote sutvarkyti vaikų žaidimo aikšteles, vasara pasibaigė, o jos taip ir liko nesutvarkytos. Nejaugi sunku sutvarkyti sulaužytas smėliadėžes ir atvešti smėlio į jas? Kažkokias supynes padaryti? Konkrečiai kalbu apie Turistų g. 45 kiemą.
2017-08-28
Laba diena. Kodėl nesutvarkete Ignalinos miesto plezo nors ta zadejot padaryti iki vasaros pradzios?
2017-08-16
Laba diena,
artėja vasaros sezonas, kai į Ignaliną atvyksta daug turistu ir vietiniu svečių. Negana to, kad Ignalinoje ir taip nėra visiškai pramogų, užsidaro ir Ignalinos SPA, baseinas, treniruoklių salė, boulingas ir biliardas. Kodėl tada, kai savivaldybė gali kažkiek surinkti daugiau pinigėlių į biudžetą uždaromas šis centras?
2017-06-08
Laba diena,
jau pasirodė informacija, kad bus tvarkomi kiemai, privažiavimai Ignalinoje, vaikams įrengiamos žaidimo aikštelės ir pan. taip pat ir Didžiasalyje. Kodėl nieko visiškai nieko nėra daroma Vidiškėse, juk ten taip pat gyvena žmonės, auga vaikai, o išskyrus darželio teritoriją, nėra net kur pažaisti vaikams. Kažkada buvo kalbama ir buvo svarstomas kažkoks projektas ir Vidiškių sutvarkymui, bet taip ir numarintas šis reikalas. negi vidiškiečiai kažkokie kitokie žmonės, kuriais rūpintis jau nebereikai?
2017-05-31
Laba diena. Aukštaičių g., Turistų g. ir Petrausko g. daugiabučių namų kieme yra jau senokai apleista vaikų žaidimų aikštelė. Kodėl seniūnija negali pasirūpinti šių kiemų vaikais? Įrengti supynes, čiuožyklą, sutvarkyti smėlio dėžę.......Juk šiuose namuose gyvena tikrai daug šeimų su mažamečiais vaikais.
2017-04-21
Kelias į pliažą beveik sutvarkytas, dabar labai rūpi, ar bus tvarkomas tiltas pliaže ,bokšteliai kur vasarą maudomasi.
2017-03-16
Sveiki, norėčiau pasiteirauti, kodėl nebetransliuojami tarybos posėdžiai? Paskutinis įrašas buvo 2013 m. Pagarbiai, Saulė
2017-02-15
Sveiki. Kuomet gatvėse bus pradėti kabinti nauji nupirkti LED šviestuvai? Ar planuojama visą tinklą perdaryti į LED? Ir taip pat, gal tuomet yra planų palikti apšvietimą visai nakčiai, sumažinus galingumą?
2017-02-05
Sveiki,Ignalinoje,Liaudies gatvėje,ties 42 namu neveikia gatvės apšvietimas,prašyčiau sutvarkyti apšvietimą.
2017-02-03
Laba diena. Norėjau pasiteirauti, kodėl nuo 2017 m.sausio 1 d. yra keliamos kainos šildymui ir karštam vandeniui? Juk biokuro kainos krenta, palyginus su ankstesniais metais. Elektros kainos nuo 2017 m. irgi mažės.
2017-01-13
Laba diena, kada bus imtasi priemonių Vidiškių gyvenvietėje geriamojo vandens kokybei gerinti? Vanduo turi labai nemalonų kvapą, spalva irgi neaiški,vonios parudavo nuo teikiamo vandens kokybės.Vandentekio valdžia,kažkaip visai pamiršusi Vidiškių gyventojus.Labai prašytume Vandentekio vyrus nors kiek pajudinti užpakaliukus,nes mes vartotojai juk mokame už paslaugą.Tik nepradėkite vėl sekti pasakos,kad rytoj,poryt ar po mėnesio imsitės darbų.Norėtumėm šiuo metu turėti geros kokybės ir nevokiantį vandenį.
2017-01-11
Sveiki,
Strigailiškis - kurortinė teritorija, čia atvyksta daug žmonių, tiek į Romnesą, tiek į sodybas pailsėti. Kodėl šviesos išjungiamos taip anksti, 8 valandą vakaro tamsu, rytais jei tenka eiti iki traukinio - nedega taip pat šviesos. Jei negalite pasirūpinti transportu, tai nors apšvietimą palikite. Dabar 8 valandą vakaro turi baigtis gyvenimas kaime ir svečiai atvykę negali išeiti pasivaikščioti. Prieš rinkimus šviesos degė normaliai, baigėsi rinkimai, baigėsi ir pinigai apšvietimui?
2017-01-04
Labas vakaras,

nuo kada žiemos sezoną miestą pradėsite apšviesti? Grįžtant vėliau namo nedega absoliučiai nei viena lempa mieste- nei pagrindinių gatvių, nei įvažiavimų į Ignaliną.
2016-12-28
Sveiki, kodėl neinformuojami gyventojai apie šalto vandens tiekimo nutraukimą. Jau visas mėnuo vyksta remontai. Paskambinus UAB "Ignalinos vanduo"direktoriui ir pasiteiravus šiuo klausimu visada šaukia, labai nemandagiai ir nenoriai kalbamasi. O kas atsakys už sugedusias skalbykles?( nekalbant apie sugadintus skalbinius)Gyventojus informuoti yra daug būdų. Visi juk planuojasi savo darbus. Ar ne laikas imtis atitinkamų veiksmų ir nesugebanti vadovauti direktorių pakeisti kitu?
2016-10-27
<< 1 2 3 4 5 6 ... 55 >> 
Užduokite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
Jūsų vardas:
El. pašto adresas:
AntiSpam
Naujienų prenumerata