Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2019.12.11
Benediktas Vanagas savo sėkmės formule dalijosi su gimnazistais
Gruodžio 10d. Ignalinos gimnazijoje vyko ugdymo karjerai renginys, kurio metu gimnazistai susitiko su garsiu lenktynininku, Dakaro ralio dalyviu Benediktu Vanagu. 

Susitikimai su garsiomis, įdomiomis ir charizmatiškomis asmenybėmis gimnazijoje rengiami dažnai, nes jų metu savo ateitį dar tik planuojantys mokiniai gali išgirsti ir naudingų, patirtimi pagrįstų patarimų, ir pasisemti įkvėpimo atkakliai siekti savo užsibrėžtų tikslų.
 

Susitikimo su Ignalinos gimnazistais metu Benediktas Vanagas, atsakė į gimnazistų iš anksto parengtus ir renginio metu kilusius klausimus, papasakojo apie savo lenktynininko karjeros pradžią, pasidalino savo sėkmės formule, o kaip pavyzdį pateikė 10 tūkstančių valandų taisyklę: „Jei kažkuo nuoširdžiai domiesi, tuomet ir visą savo laiką reikia skirti būtent tai sričiai: klausytis, skaityti, domėtis, bandyti – kaupti žinias ir patirtį visais įmanomais būdais.  Ir tik tada, kai pasirinktai sričiai būsi paskyręs 10 tūkstančių valandų, ne tik pasieksi savo tikslą, bet ir galėsi vadintis šios srities ekspertu“, – sakė garsus lenktynininkas, savo gyvenime sugebėjęs įveikti ne vieną iššūkį ir atkakliai siekiantis savo tikslų.  

Pasak Benedikto Vanago, būtent atkaklumas ir užsispyrimas yra pagrindinis sėkmės ingredientas. Ir nesvarbu, kuo nori būti – lenktynininku, verslininku ar kosmonautu. Viskas priklauso nuo to, kiek sugebėsi atkakliai dirbti ir siekti savo užsibrėžtų tikslų.

Tokie garsaus lenktynininko išsakyti patarimai pravers ne vienam savo kelio dar tik ieškančiam jaunam žmogui, norinčiam kurti savo sėkmės istoriją.

Ignalinos gimnazijos informacija

 
  Spausdinti  
komentarų nėra
Atgal
 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
Naujienų prenumerata