Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2021.01.20
Paskutinė diena teikti kandidatūras Miko ir Kipro Petrauskų premijai

Miko ir Kipro Petrauskų premija gali būti skiriama meno saviveiklos kolektyvams, kultūros, švietimo įstaigoms, visuomeninėms organizacijoms bei fiziniams asmenims už ypatingus nuopelnus krašto kultūrai, reikšmingiausius, būdingus mūsų kraštui muzikos, dailės, choreografijos ir kitų meno sričių kūrybos darbus, etninės kultūros ir tradicijų puoselėjimą, už Ignalinos krašto kultūros reprezentavimą respublikoje ir užsienyje. 


Kandidatūras premijai gauti turi teisę siūlyti kultūros, švietimo, ugdymo įstaigos, valdžios institucijos, įmonės, visuomeninės ir kūrybinės organizacijos. Fiziniai asmenys ir meno kolektyvai gali pristatyti ir patys save.

Siūlant kandidatą, būtina pateikti veiklos charakteristiką, kurioje aprašyti asmens ar kolektyvo nuveikti darbai bei nuopelnai. Prie veiklos charakteristikos pageidautina pridėti iliustracinę medžiagą (fotonuotraukas, atsiliepimus spaudoje, lankstinukus, garso ir vaizdo įrašus ir kt.). Sprendimą skirti premiją priima Ignalinos rajono savivaldybės taryba vertinimo komisijos teikimu.

Medžiagą apie kandidatus prašome pristatyti iki 2021 m. sausio 20 dienos į savivaldybės administracijos raštinę (atnešus dokumentus prašome paskambinti prie lauko durų esančiu skambučiu). Pasiteirauti galima telefonu (8 386) 52908, mob. 8 615 34383, Švietimo ir kultūros  skyriaus vyr. specialistė Rasa Juodagalvienė).

Anksčiau įteiktos premijos: 

https://bit.ly/2KXFe5j

 


 
Atgal   Spausdinti  
Naujienų prenumerata