Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2020.06.05
Savivaldybės veiklos ataskaita – patrauklus ir informatyvus leidinys

Išleista Ignalinos rajono savivaldybės 2019 metų veiklos ataskaita. Ataskaitoje labai glaustai ir aiškiai pateikiama informacija apie savivaldybės biudžeto pajamas ir išlaidas, infrastruktūros, komunalinio ūkio, paslaugų gerinimo projektus, socialinės paramos ir švietimo aktualijas. 


 

Naujas patrauklus leidinio dizainas ir kūrybingas medžiagos pateikimas padeda atkreipti dėmesį į esminius pasikeitimus, naujoves. Įdomiai pristatomas Ignalinos krašto išskirtinumas, svarbiausi kultūros, sporto renginiai, turizmo veiklos. 

Apžvelgiami ir 2020 m. tęsiami bei planuojami darbai, ypač akcentuojant dėmesį investuotojų paieškai. Knygelės paskutiniuose puslapiuose pateikiami savivaldybės administracijos, savivaldybės ir kitų įstaigų kontaktai. „Turime didelį potencialą turizmo ir rekreacijos srityje ir tuo keliu eisime. Mūsų kraštas tikrai švarus, saugus, turintis daug neišnaudotų galimybių. Pasistengsime, kad gerų darbų tik daugėtų, o žmonės didžiuotųsi esantys ignaliniečiai“,– rašoma mero Justo Rasiko įžanginiame tekste.

Ataskaitos knygelė bus platinama per rajono seniūnijas, savivaldybės įstaigas. Ji taip pat bus dalijama savivaldybės administracijos atstovų susitikimuose su gyventojais. 

 

parengė Lina Kovalevskienė,

tel. (8 386) 52522, el.p. lina.kovalevskiene@ignalina.lt

 
Atgal   Spausdinti  
Naujienų prenumerata