Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2019.10.03
Ignalinos gimnazijoje lankėsi mokytojų grupė iš Vokietijos

Rugsėjo 23–24 dienomis Ignalinos gimnazijoje lankėsi Erasmus+ KA2 bendrojo ugdymo tarpmokyklinės strateginės partnerystės projekto „Beyond limits“ mokytojų grupė iš Vokietijos Biureno miesto privačios Mauricijaus gimnazijos ir Ispanijos Gironos miesto Santiago Sobreques i Vidal mokyklos. Partnerių mokyklų mokytojus pasveikino gimnazijos direktorė V. Čeponienė ir palinkėjo produktyvaus darbo bei gražių įspūdžių viešnagės Ignalinoje metu.


 

Svečiai susipažino gimnazijoje su naujai moderniai įrengtais kabinetais, žavėjosi meniniais mokinių darbais. Mokytojos D.Rakštelienė ir A.Urbanaitė pristatė individualios pažangos stebėjimo būdus, pagalbos mokinys mokiniui formas, papasakojo, kaip vyksta dalykų konsultacijos gimnazijoje. Taip pat buvo pristatytos dvi programos (Jaunieji mokyklos paramedikai ir DofE), kurios padeda mokiniams išsikelti ir įveikti iššūkius, pažinti savo asmenines ribas. Jaunieji mokyklos paramedikai parodė, kaip jie mokosi suteikti pirmąją pagalbą ir sulaukė pagyrų.

Paskutinį vakarą svečiai apsilankė Aukštaitijos nacionaliniame parke ir Paliesiaus dvare. Tai buvo trečiasis projekto darbo planavimo grupės susitikimas, kuris buvo skirtas asmeniniams mokinių iššūkiams.

Ignalinos gimnazijos Ersamus + projekto darbo grupė

 
  Spausdinti  
komentarų nėra
Atgal
 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
Naujienų prenumerata