Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2019.11.29
Pristatyta Šeimos kortelė

Lapkričio 28 dieną Ignalinos rajono savivaldybėje pristatyta Šeimos kortelė. Tai Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos šeimoms skirto projekto rezultatas. Šeimos kortele gali naudotis daugiavaikės (3 ir daugiau vaikų auginančios) ir vaikus su negalia prižiūrinčios šeimos. Tokių šeimų Lietuvoje – apie 60 tūkstančių. 


Kortelės turėtojai įgyja galimybę naudotis vienkartinėmis ar daugkartinėmis partnerių nuolaidomis tiek viešajame, tiek privačiajame sektoriuje. Kaip sakė viešinimu užsiimančios Lietuvos daugiavaikių šeimų asociacijos pirmininkė, 6 vaikų mama Jurgita Pocienė, ši nuolaidų kortelė sukurta tam, kad žmonėms sukeltų džiaugsmą, orumo ir pasitikėjimo savimi pojūtį.

Viešosios ir privačios įmonės, įstaigos ir organizacijos kviečiamos tapti Šeimos kortelės partneriais. Šiuo metu jau yra 120 partnerių ir jų kas savaitę daugėja. Vienas iš projektų partnerių yra ir Ignalinos rajono Daugėliškio krašto bendruomenė. Jos vadovė Indrė Gruodienė taip pat padeda skleisti šią žinią ir stengiasi, kad kuo daugiau rajono įmonių, įstaigų prisijungtų prie šios akcijos. Šiuo metu Ignalinos rajone Šeimos kortele naudojasi 13 proc. šeimų (palyginimui Vilniuje 34 proc., Kaune – 37, Alytuje –18, Visagine – 17). Pristatyme dalyvavo ir pasiūlymu susidomėjo Ignalinos kredito unijos ir Turizmo informacijos centro atstovai. Savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Balinskienė sakė, kad galima būtų pagalvoti apie nuolaidas minėtoms šeimoms Ignalinos baseine, taip pat ji kvietė rajono verslininkus aktyviau dalyvauti šioje akcijoje.

Šeimos kortelės partnerystė gali būti 3 lygmenų. Kortelės svečias (teikia vienkartines nuolaidas), Kortelės draugas (nuolaidas teikia ne trumpiau nei 3 mėnesius) ir Kortelės partneris (nuolaidas teikia ne trumpiau nei 6 mėnesius).

Visi norintys tapti Šeimos kortelės partneriu kviečiami kreiptis el.p. nvo@seimos-kortele.lt tel. 8 672 39105, arba pildyti elektroninę užklausos formą www.seimos-kortele.lt).

 

parengė Lina Kovalevskienė,

tel. (8 386)  52522, el.p. lina.kovalevskiene@ignalina.lt 

 
  Spausdinti  
komentarų nėra
Atgal
 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
Naujienų prenumerata