Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2019.09.11
Jaunimo atstovai dalyvavo diskusijų festivalyje

Rugsėjo 7 d. su grupele jaunų žmonių iš Ignalinos rajono išvykome į Birštoną. Ten jau trečią kartą vyko diskusijų festivalis „Būtent!“. 


Šis festivalis yra atviras, nepolitinis, nemokamas renginys, kurio tikslas – skatinti šalyje diskusijų ir įsiklausymo kultūrą, toleranciją skirtingiems požiūriams, pilietinį įsitraukimą ir gerinti priimamų visuomenei svarbių sprendimų kokybę. Žodis „Būtent!” atspindi tą diskusijos momentą, kai diskusijos dalyviai, pateikę savus argumentus, pasiekia abipusį sutarimą ir supratimą.

Mus pasitiko jauki ir smagi erdvė, kurioje sukiojosi būriai tiek jaunimo, tiek vyresnio amžiaus žmonių. Festivalis yra draugiškas ir gyvūnams, ir šeimoms su mažais vaikais, todėl čia sau įdomių veiklų ir vietą galėjo rasti visi norintys.

Labai įdomu buvo pasiklausyti įvairiausių sričių specialistų: aktorių, psichologų, ekonomistų, žurnalistų, visuomenininkų, įmonių ir įstaigų vadovų, karių, sportininkų, filosofų... Visų ir neišvardinsi. Kiekvieną valandą galėjai pasiklausyti ir sudalyvauti diskusijose įvairiausiomis temomis: nuo socialinių tinklų problematikos iki politikos, pabėgėlių, verslo, klimato kaitos problemų.

 

Asta Savičiūnaitė

Jaunimo reikalų koordinatorė,

el.p. asta.saviciunaite@ignalina.lt

 
Atgal   Spausdinti  
Naujienų prenumerata