Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2020.06.01
UAB Ignalinos šilumos tinklų pranešimas

Pastaruoju metu rajono žiniasklaidoje pasirodžius straipsniams apie UAB Ignalinos šilumos tinklų vadovo atleidimą, rajono gyventojams teikiama tendencingai interpretuojama informacija. 


 

Viename iš rajono laikraščių teigiama, kad naujai paskirtas UAB Ignalinos šilumos tinklų vadovas yra neatestuotas, neturi atitinkamo pažymėjimo, kuris yra būtinas. Tuo pačiu gyventojai informuojami, kad užtektų skundo Valstybinei energetikos reguliavimo tarnybai (VERT), o atvažiavęs šios tarnybos pareigūnas Šilumos tinklų veiklą nutrauktų, dėl ko vasarą gyventojai liktų be karšto vandens, o žiemą – ir be šilumos.

Norime nuraminti rajono gyventojus ir  patikslinti spaudoje pateiktą informaciją. UAB Ignalinos šilumos tinklai turi galiojantį atestatą energetikos įrenginiams eksploatuoti, kuris yra išduodamas įmonei kaip juridiniam asmeniui. Šilumos tinklų ir šilumos vartojimo įrenginių priežiūros (eksploatavimo) taisyklių 5 punktas numato, kad Asmeniu, atsakingu už šilumos ūkį gali būti paskirtas atitinkamos techninės kvalifikacijos darbuotojas, turintis Valstybinės energetikos inspekcijos prie Energetikos ministerijos (toliau – Valstybinė energetikos inspekcija) išduotą galiojantį energetikos darbuotojo kvalifikacijos atestatą, suteikiantį teisę būti atsakingam už įmonės ar pastato šilumos įrenginių techninę būklę, efektyvų, patikimą ir saugų jų eksploatavimą.“

Vadovaujantis šių taisyklių nuostatomis galima teigti, kad atestuotas ir atitinkamą licenciją turintis įmonės darbuotojas nebūtinai turi būti įmonės vadovas, o juo gali būti  bendrovėje dirbantis bei reikalavimus atitinkantis darbuotojas. Toks darbuotojas, turintis reikalingas licencijas UAB Ignalinos šilumos tinkluose yra, todėl norime informuoti rajono gyventojus, kad teisinių kliūčių bendrovės veiklai nebus.

UAB Ignalinos šilumos tinklų administracija

 

 
Atgal   Spausdinti  
Naujienų prenumerata