Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2019.11.11
Jauki pyragų vakaronė Kaniūkuose

Lapkričio 8 dienos vakarą, nešinos su šiltais pyragais, į Kaniūkų jaunimo klubą sugužėjo Kaniūkų kaimo bendruomenės šeimininkės, su savo jauna ir žilstelėjusia palyda. Stalai greitai užsipildė gausybe, kaip iš rago, iškeptais kepiniais.


Ir pasklido Jaunimo klube, saldus įvairiausių pyragų ir arbatos kvapas. Jaukumą ir šilumą skleidė degančių žvakių liepsnelės. Visus susirinkusius sveikino ir dėkojo Kaniūkų kaimo bendruomenės pirmininkas Antanas Šakalys, pasidalindamas bendruomenei aktualia informacija ir atsakydamas į iškilusius klausimus.

Vakaronės metu ragavome ir gardžiavomės pyragais, tortais, spurgomis, dalinomės gaminių receptais, dainavome, bendravome bei diskutavome. „Bočiai“ dalinosi savo gyvenimiška patirtimi ir prisiminimais. Visi suklusome, dalis nustebome, kai savo labai gražias kūrybos eiles, mums padovanojo Valė Laurynėnienė.

Kaniūkų jaunimo klubo laisvalaikio organizatorius Gintautas Velička, pasidžiaugdamas jaukia vakarone, įteikė kelias knygas „Ignalinos kraštas“ vakaronės dalyviams ir pakvietė visus į organizuojamą gruodžio 6 d. Advento vakaronę.

Su gera nuotaika grįžome į namus, nešini širdyje šilumos, nes ir su kaimynu pabendrauta, ir pyrago gabalėliu pasidalinta.

                                                                                                 

 Kaniūkų kaimo bendruomenė

 

 

 
  Spausdinti  
komentarų nėra
Atgal
 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
Naujienų prenumerata