Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
Klausimai-atsakymai
Bendrieji klausimai
Sveiki,Ignalinoje,Liaudies gatvėje,ties 42 namu neveikia gatvės apšvietimas,prašyčiau sutvarkyti apšvietimą.
2017-02-03
Laba diena. Norėjau pasiteirauti, kodėl nuo 2017 m.sausio 1 d. yra keliamos kainos šildymui ir karštam vandeniui? Juk biokuro kainos krenta, palyginus su ankstesniais metais. Elektros kainos nuo 2017 m. irgi mažės.
2017-01-13
Laba diena, kada bus imtasi priemonių Vidiškių gyvenvietėje geriamojo vandens kokybei gerinti? Vanduo turi labai nemalonų kvapą, spalva irgi neaiški,vonios parudavo nuo teikiamo vandens kokybės.Vandentekio valdžia,kažkaip visai pamiršusi Vidiškių gyventojus.Labai prašytume Vandentekio vyrus nors kiek pajudinti užpakaliukus,nes mes vartotojai juk mokame už paslaugą.Tik nepradėkite vėl sekti pasakos,kad rytoj,poryt ar po mėnesio imsitės darbų.Norėtumėm šiuo metu turėti geros kokybės ir nevokiantį vandenį.
2017-01-11
Sveiki,
Strigailiškis - kurortinė teritorija, čia atvyksta daug žmonių, tiek į Romnesą, tiek į sodybas pailsėti. Kodėl šviesos išjungiamos taip anksti, 8 valandą vakaro tamsu, rytais jei tenka eiti iki traukinio - nedega taip pat šviesos. Jei negalite pasirūpinti transportu, tai nors apšvietimą palikite. Dabar 8 valandą vakaro turi baigtis gyvenimas kaime ir svečiai atvykę negali išeiti pasivaikščioti. Prieš rinkimus šviesos degė normaliai, baigėsi rinkimai, baigėsi ir pinigai apšvietimui?
2017-01-04
Labas vakaras,

nuo kada žiemos sezoną miestą pradėsite apšviesti? Grįžtant vėliau namo nedega absoliučiai nei viena lempa mieste- nei pagrindinių gatvių, nei įvažiavimų į Ignaliną.
2016-12-28
Sveiki, kodėl neinformuojami gyventojai apie šalto vandens tiekimo nutraukimą. Jau visas mėnuo vyksta remontai. Paskambinus UAB "Ignalinos vanduo"direktoriui ir pasiteiravus šiuo klausimu visada šaukia, labai nemandagiai ir nenoriai kalbamasi. O kas atsakys už sugedusias skalbykles?( nekalbant apie sugadintus skalbinius)Gyventojus informuoti yra daug būdų. Visi juk planuojasi savo darbus. Ar ne laikas imtis atitinkamų veiksmų ir nesugebanti vadovauti direktorių pakeisti kitu?
2016-10-27
Laba diena.Kokiomis taisyklėmis vadovaujantis įjungiamas arba stabdomas daugiabučių namų šildymo sezonas...Buvo renkami parašai pradėti šildymą nuo lapkričio pirmos dienos.Ar nepažeidžiamos šilumos vartotojų teisės tų kurie nesutiko su daugumos sprendimu.Namas bendrijai nepriklauso.Ačiū.
2016-10-20
Sveiki. Diegiant Ignalinoje LED gatvių apšvietimą, seniūnas kalbėjo taip: „Ignalinos miesto seniūnas Valentinas Rumbutis paaiškino, kad ši sistema dar yra ypatinga tuo, kad yra programuojama laiko intervalais. Kol mieste vyksta eismas, gatvės šviestuvai šviečia 100 proc. galingumu, o eismo intensyvumui sumažėjus, apšvietimas automatiškai sumažėja 50 proc. Anksti ryte, prieš eismo intensyvumo padidėjimą, apšvietimas vėl padidinamas iki 100 proc., kad miesto žmonės saugiai pasiektų darbus, mokyklas.“. Tai buvo prieš 2 metus, tačiau ir dabar, ten kur sumontuoti LED šviestuvai, naktimis tamsu, jokio apšvietimo sumažinimo nėra. Kada tai planuoja įvykti?

2016-08-12
Sveiki, noriu kad atsakingi už tai žmonės pakomentuotų ir pasvarstytų. Jeigu Didžiasalis turi aplinkkelį, tai ar negalėtų prie jo būti ženklas, leidžiantis bent 70 kmh greitį, nes dabar reikia vilktis vėžlio žingsniu nuo buvusių kolūkio sandėlių iki pat buvusių gamyklų teritorijos pabaigos aplink namų nėra arba jie toliau kelio. Nes vietoj to, kad imtųsi prevencijos ir pakontroliuotų greitį salos gatve kur tikrai to reiktų, dabar atvažiuoja policija grynai į "medžioklę pastovėti", kur realiai saugu ir 70kmh važiuoti.
P.S Kaip pavyzdžiui važiuojant į Vilnių visiems žinoma Pailgė išviso susitrumpino riboženklį iki ten kur jo tikrai reikia, ir paleido automobilių srautą 90kmh.
2016-08-10
Prasome paaiskinti,kodel visa vasara nelyginamas kelias,vedantis link miesto estrados ir tolyn i Poviliskes kaima,Azusile ir Poviliskes kapinaites.Kas privalo tuo rupintis,kodel nesienaujamos salikeles,kelias jau baigia uzzelti zole.Nesugebeta net miesto jubiliejaus renginiams estradoje palyginti kelia.
2016-08-10
Sveiki,noriu paklausti kur galima perziureti filmuota medziaga Ignalinos 150-ciui?
2016-08-01
Prasau paaiskinti, kodel visa vasara netvarkomas supuves tiltelis prie poilsiavietes,esancios uz lauko estrados vaziuojant link Poviliskes kaimo.Ten buvo saltinelis,dabar jis uzgriuves supuvusiomis lentomis.Jei neimanoma pastatyti naujo tiltelio,tai gal galima nurinkti ir isvezti supuvusia mediena,bent tvarkingiau atrodys.Tik giriames ir giriames, o realiai jokios tvarkos.
2016-07-27
Sveiki. Kam reikia atjungti karšta vandenį? Žmonės nebuvo informuoti, kada vėl prijungs vandenį? Kalbu apie Laisvės gatvės 52 buta. Kaip galima būt be karšto vandens.
2016-07-18
Laba diena,
norėčiau paklausti, kas Ignalinoje rūpinasi gėlių viešose erdvėse sodinimu ir priežiūra? Taip skoningai parinkti augalai, sugalvotos įdomios kompozicijos, spalvų deriniai. Labai, labai gražu. Tai pastebi ir atvykę į Ignaliną svečiai.

2016-07-17
Sveiki,ar gali tapti policijos rėmėju pilnametis asmuo,kuris dabar yra 12 gimazijos klasėje?
2016-07-11
Laba diena, noreciau suzinoti kada bus baigti statybos, remonto, rekonstukcijos, atnaujinimo darbai miesto papludimyje ir pakeliui i ji. Ir ar bus irengtos uzdaros teritorijos gyvunu vedziojimui. Aciu
2016-06-09
Laba diena, norėčiau paklausti,į ką galima būtų kreiptis pagalbos pastebėjus netinkamą žmonių elgesį su savo augintiniu. Ačiū.
2016-06-06
Sveiki, gal seniūnija galėtų vakarais nors viena lempa(jei jau daugiau nesukrapšto) apšviesti krepšinio aikštelę Aukštaičių gatvėje ir, galbūt, prie gimnazijos. Nes vakarais labai ilgai jaunimas bando žaisti krepšinį, o juk nieko nesimato. Jau ne pirmus metus giždžiu, kaip sutemus bumpsi kamuolys. Kaip galima žaisti tokiomis sąlygomis? O gal geriau kad jaunimas vakarais trainiosis pakampiais. Miegot jie vistiek nenori...
2016-05-31
Sveiki,
girdžiu daug atsiliepimų, kad Ignalina keičiasi į gerąją pusę - tvarkoma aplinka, renovuojami namai. Tačiau būsto politika apima ne tik gyvenmuosius namus, bet ir visą kitą infrastruktūrą. Mūsų kieme (Ateities g. 24) šiuo metu gyvena 7 vaikai, o turi tik vienas (senas) supynes. Suprantama, kad gali eiti žaisti į Aukštaičių g. esančias žaidimų aikšteles, bet juk savo kieme smagiau ir saugiau. Be to kiemas yra netoli centrinės aikštės, kur vyksta daug renginių, būna daug miesto svečių. Keičiasi namo 'drabužiai', tai gal būtų bent mažą žaidimų aikštelę padaryti?
2016-05-27
http:inppregion.ltiaeobjectsreadMore.php?id=68&lang=lt - sklypas ledo arenai, tačiau apie ją jau seniai negirdėt.. Ar dar yra planuose ledo arena Ignalinoje?
2016-04-19
Laba diena. Ar bus renovuojami daugiabučiai Vidiškių gyvenvietėje?
2016-04-19
Laba diena,
noriu tikslaus paaiškinimo kokiu būdu yra apskaičiuojamos šildymo kainos Vidiškėse? Už 49 m2 butą gavau sąskaitą - 104 eur.(namas nerenovuotas). Tai yra dvigubai daugiau ne pernai metais šalčiausiu metu. Radiatoriai pleškėjo, namuose 26 laipsniai, nors buvo ne kartą skambinta Šilumos tinklams, kad nėra tokios būtinybės. Gal laikas pagalvoti apie žmogaus galimybes apmokėti tokias sąskaitas?
2016-03-17
Noriu pasiteirauti dėl daugiabučių namų kiemų remonto. Peržiūrėjus sąrašus kiemų, kurie bus remontuojami už paskirtas lėšas, juose nėra gatvės, kuri veda nuo Laisvės g. 50 ir 52-ojo namo pro Aukštaičių g. namus link Atgimimo g. Po daugiabučių namų renovacijos atsiradę milžiniškos duobės, iškilo kanalizacijos šuliniai. Gyventojams nėra vietos kur statyti automobilius, o einant pėsčiomis yra visiškai nesaugu. Bent jau smėlio būtų atvežę, nes renovavę namus, paliko aikštelę netvarkingą. Gal atsirastų galimybių praplėsti, panaudojant dalį šalia Aukštaičių g. 3-ojo daugiabučio esančią pievelę, kuri jau ir taip likusi tarsi arimas.
2016-03-04
Ar bus vasarą perdažomos gatvių eismo juostų linijos? Nes dauguma nusitrynę, daug kur jų iš vis nėra.
2016-03-01
Sveiki,esu žiauriai pasipiktinęs sprendimu iškirsti medžius esančius už geležinkelio palei garažus. Ne gana to,kad nėra sutvarkomas "savartynas" esantis prie garažų,dabar pradėta kirsti medžius,susirinkta mediena,o šakas tvarkykitės patys,net nebuvo atsiklausta vietos bendruomenės,tikriausiai bus taip,kad mediena bus surinkta ir atiduoda "esantiems" aukščiau.Pradėkit dirbti žmonėms,o ne sau!
2016-03-01
Sveiki. Kam reikalingas apšvietimas Švenčionių gatvėje, ir Budrių gatvės dalyje nuo pervažos, jei jis neveikia?
2016-03-01
Laba diena, del komandiruociu pinigu- ar yra biudzetinems ist. bendra tvarka uz, sakykim, tris peiliui dienas vienodas apmokejimas... dabar vieniems priklauso pilnai, kitiems uz neaiskius nuopelnus? kita- del atlyginimo supazindinimo: kiek neatskaicius mokesciu jo yra, kiek i pensiju fonda nukeliauja, kada atostoginiai priklauso ismoketi, cia reiktu supazindinti buhalteres ,,YPAC"!!! aciu. Lauksime puse kolektyvo situ paaiskinimu.
2016-02-29
Sveiki,
Ignalina mano tėviškė,atvykstu iš didmiesčio.Bet esu sunerimus dėl Budrių gatvės saugumo slidžiu metu,šiandien ta diena kai eiti ir važiuoti baisu,o būtent Budrių gatvė visiškai nebarstyta,bet tik miestas.Baisu ne tik dėl artimųjų kurie skuba rytais į darbus,bet ir kitų aplink gyvenančių žmonių,o ypač dėl vaikų ir senyvo amžiaus žmonių.Labai prašau atkreipti dėmesį ir reaguoti.Dėkoju.Tikiuosi supratimo ir tvarkos.Nebūkit abėjingi!!!Tikiuosi atvykus į tėviškę nereiks sunerimti!!!!!
2016-02-19
laba diena,
Gal galetumete parasyti,kokia siais metais bus elektros kaina Ignalinos rajone?Ar bus lengvatu kaip ankstesniais metais.Aciu
2016-01-28
Labas vakaras,kreipiuosi labiau prašymu nei klausimu.
Kadangi,Ignalinoje nėra jokios foto studijos,ir artimiausia vieta kur galima pasidaryti nuotrauką yra Visaginas,prašau Ignalinoje įrengti foto budelę,ar kažką tokio,kad nereikėtų mokėti pinigų ir važiuoti į Visaginą,manau tokiai įdėjai pritartų tikrai labai daug gyventojų.
2016-01-27
<< 1 2 3 4 5 6 7 ... 56 >> 
Užduokite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
Jūsų vardas:
El. pašto adresas:
AntiSpam
Naujienų prenumerata

Savaitės klausimas
Ar rūšiuojate atliekas?
Taip
Ne
Nematau būtinybės
Retkarčiais
Rezultatai
Balsų: 115 žmonių
Pasiūlykite savo klausimą