Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2020.03.19
Ignalinos rajono savivaldybės mero kreipimasis

Mieli Ignalinos rajono gyventojai, visiems mums šis karantino laikas yra didelis išbandymas, todėl kreipiuosi į Jus ir prašau – būkime supratingi, kantrūs, pilietiški ir labai atsakingi. Mums ypač svarbu  susitelkti ir laikytis visų nurodymų, stengiantis, kad koronavirusas neplistų ir būtų kuo greičiau suvaldytas. 


Saugokime savo vaikus, pasirūpinkime tėvais ir seneliais, atkreipkime dėmesį į kaimynus, vienišus ar sunkiau besiverčiančius žmones, kuriems galbūt reikia mūsų pagalbos. Gyvenimas ekstremaliomis sąlygomis parodo, kokie iš tikrųjų esame, kokios mūsų nuostatos, vertybės ir kaip šeimos, bendruomenės, ir kaip valstybės piliečių.

Primenu, kad vienas iš efektyviausių būdų stabdyti viruso plitimą yra saviizoliacija. Kiekvienam iš užsienio grįžusiam asmeniui, taip pat turėjusiam sąlytį su patvirtintu ar tikėtinu koronaviruso atveju,  reikia laikytis saviizoliacijos – 14 dienų likti namuose. Tenka tik apgailestauti, kad savivaldybė ir policija pastarosiomis dienomis gauna pranešimų apie šių nurodymų nesilaikančius asmenis. Jie ne tik nesisaugo patys, bet ir kelia grėsmę kitiems. Kiekvienas toks atvejis yra tikrinamas ir imamasi reikalingų veiksmų. Savivaldybė yra numačiusi patalpas, kur galima praleisti saviizoliacijos laiką, jei  nėra sąlygų to padaryti namuose. Savivaldybės interneto svetainėje ir socialiniuose tinkluose nuolat skelbiame visą informaciją, kontaktus, kuriais galite kreiptis dėl saviizoliacijos, informacijos, reikalingų paslaugų. Kreipkitės pagalbos, praneškite apie netinkamą elgesį ir būkite saugūs bei atsargūs.

Jokiu būdu nerizikuokime. Vyriausybė, savivaldybės, visuomenės informavimo priemonės, laboratorijos, gydytojai dirba dėl mūsų dieną ir naktį. Kviečiu padėti jiems. Nuoširdžiai dėkoju visai Ignalinos rajono medikų bendruomenei, vaistininkams, policininkams, pasieniečiams, maisto prekybos centrų darbuotojams ir visiems viešųjų paslaugų teikėjams, taip pat savivaldybės administracijai, rajono ekstremaliųjų situacijų komisijos nariams, atsakingiems darbuotojams. Būkime dėmesingi visiems, dirbantiems itin sunkiomis sąlygomis, rizikuojantiems. Tikėkime, kad išgyvenę šiuos išbandymus tapsime geresni, jautresni, labiau vertinantys svarbiausius dalykus.

 

Ignalinos rajono savivaldybės meras Justas Rasikas

 

 

 

 

 
  Spausdinti  
komentarų nėra
Atgal
 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
Naujienų prenumerata