Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2019.10.23
Prekybos žmonėmis prevencijos mokymai

Spalio 23 d. Ignalinos rajono savivaldybės administracijoje vyko Prekybos žmonėmis, smurto ir patyčių prevencijos mokymai „Psichologiniai tapimo auka mechanizmai. Rizikos veiksnių identifikavimas, prevencija ir intervencija. Psichologiniai pagalbos aukoms metodai ir darbas su šeima“.


 

Dėl gausaus norinčiųjų dalyvauti asmenų skaičiaus mokymai organizuoti jau antrąjį kartą – pirmoji grupė mokėsi spalio 15 d. Mokymus vedė Švietimo ir kultūros skyriaus vyr. specialistė Rita Gasiukevičienė, kuri neseniai pati dalyvavo tokiuose mokymuose, organizuotuose savivaldybių atstovams įgyvendinant ES projektą „Pedagogų ir švietimo pagalbos specialistų kvalifikacijos tobulinimas“, ir pasidalijo įgytomis žiniomis su susirinkusiaisiais.

Mokymų dalyviai atliko įvairias praktines užduotis, savęs pažinimo testus, sužinojo rizikos tapti auka veiksnius, atliko pagalbos potencialioms aukoms teikimo rajone SSGG analizę, supažino su individualiais ir grupiniais konsultavimo metodais.

Iš viso mokymus baigė 39 savivaldybės švietimo įstaigų, Ignalinos rajono socialinių paslaugų centro ir Ignalinos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos atstovai – visiems jiems išduoti kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Dalyvių nuomone, mokymai buvo įdomūs ir naudingi, nes nagrinėta aktuali šiuolaikinio gyvenimo realybei tema, pateikta konkreti praktinė informacija. Įgytomis žiniomis mokymų dalyviai ketina pasidalinti su kolegomis, jas taikyti ne tik darbe, bet ir kasdieniame asmeniniame gyvenime.

 

Rita Gasiukevičienė,
Švietimo ir kultūros skyriaus vyr. specialistė
tel. 8 386 39145, el. p. rita.gasiukeviciene@ignalina.lt

 
  Spausdinti  
komentarų nėra
Atgal
 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
Naujienų prenumerata

Savaitės klausimas
Ar rūšiuojate atliekas?
Taip
Ne
Nematau būtinybės
Retkarčiais
Rezultatai
Balsų: 115 žmonių
Pasiūlykite savo klausimą