Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
Klausimai-atsakymai
Laba diena,
noriu pasiteirauti - kas yra atsakingas už nevykstančią namo renovaciją? Esame Vidiškių k. Melioratorių 20 namo gyventojai. Pagal butų ūkio internetiniame puslapyje pateiktą informaciją, namo renovacija prasidėjo 2018 m. vasario mėn. ir turi būti pabaigta iki metų pabaigos.
Iki šios dienos buvo pradėtas, tačiau dar nepabaigtas tvarkyti stogas. Ir darbai sustojo. Nėra jokios kontaktinės informacijos su namo renovacijos rangovais. Butų ūkio darbuotojai dingę kaip į vandenį, nepateikia jokios informacijos gyventojams.
Kas už tai atsakingas? Kas padengs nuostolius gyventojams po liūčių (draudimo bendrovės dengia TIK vieną kartą). Kada vyks namo renovacija? Nesiimant jokių priemonių namo gyventojai kreipsi į gerb.rajono merą.
Spausdinti
2018-07-23

Atsakydami į Jūsų paklausimą informuojame, kad daugiabučio namo, Melioratorių g. 20, Vidiškių k. Ignalinos r. sav., atnaujinimo (modernizavimo) rangos darbų su techninio darbo projekto parengimu sutartis pasirašyta 2018 m. vasario 28 d. tarp UAB Ignalinos butų ūkis (Užsakovas) ir UAB „Žilinskis ir Co“ (Rangovas).

Visi darbai turi būti atlikti per 10 mėnesių nuo sutarties įsigaliojimo dienos, t.y. iki 2018 m. gruodžio 28 d. Pagal pateiktą Rangovo įkainuotą veiklos grafiką, kuris yra neatsiejama sutarties dalis, techninio darbo projekto parengimo darbai turėjo būti baigti liepos mėn., o rangos darbai pradėti rugpjūčio mėn. Šiai dienai yra parengtas techninis darbo projektas, gautas statybos leidimas ir atlikta dalis stogo šiltinimo darbų, įrengiant naują dangą (50%). Rangovas vykdo darbus pagal numatytą planą ir šiai dienai jokio darbų atsilikimo nėra.

Darbų techninę priežiūra vykdo UAB „Dividio“ techniniu prižiūrėtoju paskirtas Alvitas Grigaitis, mob. 8 615 36400. 

 

UAB Ignalinos butų ūkis

vyriausiasis inžinierius

Aleksandr Dolgov

 
Atgal
Naujienų prenumerata