Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2020.05.14
Informacija dėl Ignalinos „Šaltinėlio" veiklos ir ugdymo proceso kitose mokyklose

Informuojame, kad nuo gegužės 18 d. organizuojamas  ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas  ne tik nuotoliniu būdu, bet ir įstaigoje – jei šeima pageidaus, galės vaiką atvesti į darželį. 


Tačiau jeigu vaikas serga lėtinėmis ligomis, nurodytomis Sunkių lėtinių ligų sąraše, dėl kurių ekstremaliosios situacijos ar karantino laikotarpiu išduodamas nedarbingumo pažymėjimas, arba kai vaikas gyvena kartu su rizikos grupėmis priklausančiais asmenimis, rekomenduojama ir toliau tęsti vaiko ugdymą namuose.

Norim pastebėti, kad įstaigoje yra  dirbančių  pedagogų ir auklėtojų padėjėjų, kurie yra pažeidžiami – vyresnio amžiaus ir turintys sveikatos problemų. Karantino metu jie negali dirbti grupėse.

Primename, kad visi vaikai gali lankyti darželį, bet mes prašome atsižvelgti į aukščiau minėtą situaciją ir įvertinti mūsų galimybes. Kaip suprantate, trūksta darbuotojų bent jau iki karantino pabaigos. Teks jungti grupes. Grupėse neturi būti daugiau 20 vaikų, todėl prašome Jūsų supratimo, tolerancijos, įvertinti savo galimybes ir atsižvelgti į mūsų šiandieninę situaciją. Prašytume vaikus vesti  palaipsniui. Ugdymas nuotoliniu būdu bus vykdomas ir toliau.

Pasiteirauti galima:

Ignalinos ,,Šaltinėlio“ mokyklos administracija
tel. (8 386) 5 26 78, (8 386) 5 21 31
el. paštas saltinelis@ignalina.lt

                                              Ugdymas kitose mokyklose

Iki birželio 1 d. bus įgyvendintos visų dalykų programos visose rajono mokyklose, o po birželio 1 d. iki ugdymo proceso pabaigos siūloma ugdymą vykdyti nuotoliniu būdu.


Daugiau informacijos teirautis konkrečioje mokykloje,
arba Švietimo ir kultūros skyriuje, tel. 8 69937765
 
Atgal   Spausdinti  
Naujienų prenumerata