Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2020.06.01
Siūlyk sprendimą savivaldybei

Koronaviruso padariniai skaudžiai palietė socialinę ir kultūrinę visuomenės pusę, todėl savivaldybėse atsirado didelė paklausa naujoms paslaugoms ir inovatyviems sprendimams, kuriuos gali pasiūlyti ir teikti nevalstybinio sektoriaus atstovai.


 

Jei jums kilo idėjų, kaip pagerinti nuotolinio mokymosi procesą, jei turite sprendimų, kaip užtikrinti saugų kultūrinį gyvenimą, kaip padėti labiausiai pažeidžiamoms asmenų grupėms ar tiesiog pastebėjote problemas savivaldybėje ir galite pasiūlyti kūrybiškus, inovatyvius sprendimus joms įveikti, kviečiame pasidalinti.

Užregistruokite savo pasiūlymus, o mes pasirūpinsime, kad apie juos sužinotų savivaldybės. Jei savivaldybės įvertins, kad pasiūlytas sprendimas yra reikalingas, jūs galite tapti potencialiu paslaugų ar produktų teikėju. Nes savivaldybė yra galimybė!

Pasiūlymus gali teikti visi norintys – jau turintys įmonę, dirbantys individualiai ar dar tik planuojantys steigti įmonę. O gal savivaldybę sudominęs sprendimas taps padrąsinimu kurti savo verslą ar išplėsti paslaugų spektrą?

Daugiau: https://bit.ly/3gCHgmK

 
Atgal   Spausdinti  
Naujienų prenumerata