Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt

Meironių kaimo bendruomenė

Meironių kaimo bendruomenė įregistruota 2009 m. spalio 29 d.

Įkūrimo iniciatoriai: Irena Lukašavičienė, Laima Miliuvienė ir Erikas Ščajevas. Pirmininke išrinktaIrena Lukašavičienė.

Šiuo metu  bendruomenėje yra 17 narių, dar yra gauti keli gyventojų pareiškimai norinčių tapti bendruomenės nariais. Artimiausiu metu valdyboje bus svarstomas narių priėmimas.

Pagrindiniai tikslai: stengsimės, kad kaimas taptų vieninga stipria bendruomene, kad draugiškai spręstume iškilusias  problemas, prisidėsime prie krašto gražinimo, tradicijų, vertybių puoselėjimo. Bendruomenė stengsis palaikyti draugiškus santykius su kitomis bendruomenėmis, dalinsis gerąja darbo patirtimi.

Meironių kaimas kiekvienais metais švenčia tradicinę  sekminių šventę, kur tik čia, per sekmines plukdomos  karvės į Pabiržės  pusiasalį , o rudenį jos vėl parplukdomos į kaimą. Šioje šventėje apsilanko daug dalyvių iš įvairių respulikos miestų.

2009 m. šventėme gražią Meironių kaimo 455 metų  sukaktį. “Šimtmečių dulkes nužėrus ”Renginyje dalyvavo svečiai rajono  vicemeras, Ignalinos seniūnijos seniūnas. Visus linksmino Utenos liaudiška kapela “Gija”.

Buvo eksponuota fotonuotraukų paroda, kurią parengė Laima Miliuvienė.

Pašventinome  Šv. Lauryno stogastulpį prie Remigijaus ir Rimos Kazlauskų sodybos, ši  šeima ir buvo šios idėjos  sumanytoja ir įgyvendintoja, už tai labai dėkingi visi meironiškiai.

Šis stogastulpis saugo kaimą nuo blogybių.
 
Buvo organizuotas Naujųjų metų sutikimas ant Meironių tilto.

Taip pat džiaugiamės aktyviais bendruomenės nariais: Gintautu  Blažiu, Einoru ir Rimu Ramaneckais, Eriku Ščajevu ir kitais, kurie  visada turi  idėjų, minčių kaimo infrastruktūros gerinimui, Ateityje organizuosime dar daugiau švenčių, susitikimų su žymiais žmonėmis.

Aišku daugiausia rūpesčių tenka bendruomenės pirmininkei. Ateityje rašysime projektus, kad įgyvendintume sumanytas idėjas, tikslus.

Paskutinis atnaujinimas: 2016-04-21 11:23:32
Naujienų prenumerata