Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
archyvas
  2019   
Sausis Vasaris Kovas
Balandis Gegužė Birželis
Liepa Rugpjūtis Rugsėjis
Spalis Lapkritis Gruodis
 
2019.06.28  Petrinės ir Povilinės Naujajame Daugėliškyje

Birželio 29 d. visus kraštiečius ir svečius kviečiame drauge švęsti Petrines ir Povilines.

2019.06.28  Kviečia Paringys

Birželio 28 d. Švenčiausiosios Jėzaus Širdies atlaidai Paringyje. 12 val. šv. Mišios. Birželio 30 d. sekmadienio iškilmės.

2019.06.28  Festivalis "Ežerų sietuva" vėl Ignalinoje

Birželio 30 d. nuo 18 val. Ignalinos vasaros estradoje džiaugsimės tarptautinio liaudiškos muzikos ir šokių festivalio „EŽERŲ SIETUVA" koncertu. Jau 13-ą kartą vykstančiame festivalyje dalyvauja kolektyvai iš Portugalijos, Čilės, Rusijos, Čekijos, Moldovos, Ukrainos ir Lietuvos. Svečius sveikins Ignalinos kultūros ir sporto centro liaudiškos muzikos kapela „Ringė“ ir  tautinių šokių grupė „Gaja". Festivalį užbaigs grupės „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ koncertas. 

2019.06.28  Neformaliojo vaikų švietimo programų vykdymo apžvalga

Siekiant didinti neformaliojo vaikų švietimo prieinamumą ir įvairovę, Ignalinos rajono savivaldybėje tęsiamas projekto „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ Nr. 09.2.2-ESFA-V-729-01-000, finansuojamo Europos Sąjungos finansinės paramos bendrojo finansavimo lėšomis, vykdymas. Mokinių ugdymui pagal neformaliojo vaikų švietimo (NVŠ) programas 2019 m. vasario – birželio mėnesiais skirta 21840 Eur, finansuota 12 NVŠ programų, jose dalyvavo 300 mokinių.

2019.06.28  Strigailiškio kaimo gyventojus kviečiame į tradicinę kraštiečių šventę „Būkim grįžtančiais paukščiais“

Liepos 6 d. 18  val. Visus, visus, didelius ir mažus, jaunus ir pagyvenusius, buvusius ir esamus Strigailiškio kaimo gyventojus kviečiame į tradicinę kraštiečių šventę „Būkim grįžtančiais paukščiais“.

2019.06.28  Ignalinos gimnazija nuo rugsėjo išbandys menų ir technologijų ugdymo proceso inovacijas

Tęsdami projekto „Bendrojo ugdymo mokytojų bendrųjų ir dalykinių kompetencijų tobulinimas“ veiklas, Ugdymo plėtotės centras kvietė bendrojo ugdymo mokyklas dalyvauti atrankoje inovacijoms išbandyti ir kartu tobulinti bendrojo ugdymo mokytojų dalykines ir bendrąsias kompetencijas.

2019.06.27  Skelbiamas visuotinis jaunimo organizacijų susirinkimas

KVIEČIAME Į VISUOTINĮ JAUNIMO ORGANIZACIJŲ SUSIRINKIMĄ

2019.06.27  Seime pristatyta paroda „Augustinas Voldemaras – pirmosios Lietuvos Vyriausybės vadovas“

Birželio 26 dieną Lietuvos Respublikos Seime buvo pristatyta Ignalinos krašto muziejaus parengta paroda „Augustinas Voldemaras – pirmosios Lietuvos Vyriausybės vadovas“. Renginį pradėjo parodos iniciatorius Seimo narys Gintautas Kindurys: „Šiandien džiaugiuosi, kad Seime pagerbiamas žmogus, kurio darbai, veikla įėjo į istoriją ir yra aprašyta vadovėliuose. Ir tai mūsų kraštietis“. Paroda džiaugėsi ir Ignalinos vicemeras Manfredas Žymantas, kviesdamas aplankyti parodą ir susipažinti su iškilaus žmogaus Augustino Voldemaro istorija.

2019.06.27   „Sidabrinė lelija“ įteikta Jonui Rimantui Klimui

Trečiadienio popietę Kazitiškio seniūnijoje, Užsienio kaime, vyko Ignalinos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Kazitiškio filialo ir Kazitiškio seniūnijos organizuotas renginys „Tėviškės takais“. Jis buvo skirtas šiame kaime gimusio ir augusio Jono Rimanto Klimo garbingam jubiliejui paminėti.

2019.06.27  Liepos 5 d. Ignalinoje vyks naktinio krepšinio turnyras

Liepos 5 d. Ignalinoje vyks naktinio krepšinio turnyras, kuris kartu bus ir septintasis Lietuvos 3x3 čempionato etapas.

2019.06.27  Informacija dėl skiepijimosi nuo vakcinomis valdomų užkrečiamųjų ligų

Lietuvoje ir Europoje šiemet kilęs tymų protrūkis parodė, kokių reikšmingų neigiamų pasekmių gali turėti nesiskiepijimas nuo vakcinomis valdomų užkrečiamųjų ligų. Birželio 25 d. duomenimis, nuo 2019 m. pradžios registruota per 750 tymų atvejų. Pastebima, kad daugiausia atvejų nustatyta tose savivaldybėse, kuriose vaikų skiepijimo lygis yra nepakankamas, kad būtų užtikrintos sąlygos ligos protrūkiams išvengti.

2019.06.26  Ignalinos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos informacija

Birželio 27 d. 17 val. Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka kviečia į kraštietės poetės Agotos Ramutės Rimšelienės kūrybos vakarą.

2019.06.26  Ignalinos rajono visuomenės sveikatos biuro informacija

Birželio 27 d. savižudybių prevencijos SAFETALK mokymai NEĮVYKS.

2019.06.26  Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą

INFORMACIJA APIE NUMATOMĄ VIETINĖS REIKŠMĖS KELIO NR. 4-1 IGNALINA - ANTAGAVĖ - GARBŪNAI - DINDOS, ESANČIO IGNALINOS SEN., IGNALINOS RAJ.,  REKONSTRAVIMĄ  

2019.06.26  Kontrolės komiteto posėdis

Posėdis planuojamas liepos 2 d. 10 val. Posėdžio darbotvarkė.

2019.06.26  Įspūdžiai iš Erasmus+ projekto „Beyond limits“ susitikimo Ispanijoje

Birželio 14–21 dienomis 8 Ignalinos gimnazijos mokiniai ir mokytojos Dovilė Rakštelienė ir Zita Panavienė lankėsi Ispanijoje, Gironos mieste, kur kartu su Erasmus+ projekto „Beyond limits“ partnerių grupėmis iš Vokietijos Biureno miesto Mauricijaus gimnazijos ir Ispanijos Gironos miesto IE Sobreques gimnazijos dalyvavo projekto partnerių susitikime. Susitikimo tikslas – pristatyti per antrus projekto metus, kurie buvo skirti gamtiniams ištekliams, atliktų darbų rezultatus.

2019.06.26  Pasigaminkime kiemo dekoraciją

Tokiu kviečiančiu pavadinimu Naujojo Daugėliškio kaimo seklyčioje vyko edukacinė popietė.

2019.06.26  Tradicinė Joninių šventė Šiūlėnuose

Tradicinė Joninių šventė  vyksta trumpiausią naktį ir pačiu gražiausiu metų laiku. Šiūlėniškiai ilgiausios metuose dienos šventę pradėjo rinkdami lauko gėles- kitaip vadinant kupoliavimu. Liaudies medicinoje buvo laikomasi tokio principo, kad tos vaistažolės turi daugiausia gerų savybių, kurios surinktos iki Joninių, o dar geriau per pačias Jonines.

2019.06.26  Linksma ir nuotaikinga Tradicinė Joninių šventė Vidiškėse

Buvo naktys švento Jono,

Naktys pasakų žavių.

Laužai degė visais šonais,

Buvo šviesu ant kalvų...

2019.06.26  Pradinių klasių mokinių stovykla „Salinukas“

Dvi savaites Didžiasalio „Ryto“ gimnazijoje veikė pradinių klasių mokinių stovykla „Salinukas“. Ją lankė 22 vaikai. Su jais dirbančios mokytojos pirmiausia sukūrė stovyklos himną ir skanduotę, kurią visi išmoko. Žinoma, labai svarbu buvo  ir patiems  susikurti bendravimo taisykles. 

2019.06.26  Ignalinos rajonas respublikinėje spaudoje

 

 

2019.06.25  Žuvėdros skrydis 2019

Šventosios miestelyje it gaivus vasarinis vėjo gūsis praūžė talentingų ir kūrybingų moksleivių šventė. Birželio 18-20 d. Šventosios pagrindinėje mokykloje vyko tradicinis mokslo metų pabaigą vainikuojantis mokinių saviraiškos festivalis ,,Žuvėdros skrydis 2019”, kurį finansavo Palangos miesto savivaldybė. Tai jau devynerius metus organizuojamas jaunųjų talentų susibūrimas, į kurį „suskrenda“ moksleivių kolektyvai kartu su savo vadovais iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių. Šiemet į pajūrį atvyko svečiai iš Plungės, Ignalinos, Leliūnų (Utenos raj.), Aukštakalnio (Utenos raj.), Alytaus, Kamajų (Rokiškio raj.) bei Rucavos (Latvija). Visi pasiruošę pademonstruoti savo talentus šokdami, dainuodami bei pristatydami savo kurtas meniškas ir originalias rūbų kolekcijas bei kompozicijas.

2019.06.25  Ignalinos r. Vidiškių gimnazija skelbia atranką chemijos mokytojo pareigoms užimti

Vadovaudamasi Mokytojų priėmimo ir atleidimo iš darbo tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2011 m. rugsėjo 15 d. įsakymu Nr. V-1680, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija skelbia atranką chemijos mokytojo pareigoms užimti nuo 2019 m. rugsėjo 1 d.

2019.06.25  Savivaldybės tarybos posėdis
Ignalinos rajono savivaldybės tarybos posėdyje direktoriaus pavaduotoju paskirtas Stasys Luneckas.
2019.06.25  Augustino Voldemaro paroda Seime

Nuo birželio 17 dienos Lietuvos Respublikos Seime eksponuojama Ignalinos krašto muziejaus parengta paroda "Augustinas Voldemaras - pirmosios Lietuvos Vyriausybės vadovas". Birželio 26 dieną 14 val. vyks parodos pristatymo renginys. Kviečiame dalyvauti. Augustinas Voldemaras gimė 1883 m. balandžio 16 d. Ignalinos rajone, Dysnos kaime. Tai viena garsiausių politinių asmenybių Lietuvos istorijoje: pirmosios Vyriausybės vadovas, du kartus ėjęs ministro pirmininko, užsienio reikalų ir krašto apsaugos ministrų pareigas, istorijos profesorius.

2019.06.25  Joninių vakaras Kazitiškyje

„Argi galima miegoti trumpiausią vasaros naktį, kai skleidžiasi paparčio žiedas? Tokia naktis būna tik kartą per metus. Žvaina nuo pusnynais pro sutemas baltuojančių garšvų, nuo prasiskleidusių naktižiedžių, kurių kvapas nepaprastai švelnus ir kažkoks džiugiai graudus, lyg senai nesugrąžinamas prisiminimas....“ ( V. RAČKAITIS)

2019.06.25  Joninių vakaras Taujūnuose

Eina saulelė aplink dangų. Grįžulo ratais rieda gyvenimas. Keliaudama vasaros dangumi aukščiausiai pakilo saulė, o mes džiaugiamės vis tirštesne žaluma, vis ryškesniais gėlių žiedais, vis labiau mirguliuojančiomis pievomis. Atėjo trumpiausios metų nakties ir ilgiausios dienos laikas.

2019.06.25  Tradicinių Joninių šventė Linkmenyse

Joninės Linkmenyse kasmet sukviečia gausų būrį dalyvių, pasirengusių ilgai nemiegoti ir iš širdies pasilinksminti. Šventės pradžioje visiems buvo palinkėta kasdienius dalykus pajusti širdimi, džiaugtis kiekviena akimirka. Į svečius atvykusi Kazitiškio laisvalaikio organizatorė Danutė Gasiūnienė pradėjo koncertinę programą dainomis apie vasarą, meilę, priminė trumpiausios metų nakties prasmingumą ir buvimo kartu reikšmę.  

2019.06.25  Matas Šurna garsino Ignalinos vardą tarptautinėse ir respublikinėse plaukimo varžybose

Nors Ignalinos baseinas jau senokai uždarytas, mūsų plaukikai intensyviai treniruojasi kituose miestuose ir ruošiasi savo pagrindiniams sezono startams. Praktiškai visą birželio mėnesį penki geriausi Ignalinos kultūros ir sporto centro plaukikai treniravosi Alytaus baseine, kuris yra 50 metrų ilgio. Būtent tokio ilgio baseinuose ir vyksta visos pagrindinės plaukimo varžybos.

2019.06.25  Ignalinos rajono savivaldybės mero Justo Rasiko darbotvarkė

2019 METŲ 26-OJI SAVAITĖ 2019-06-25–2019-06-28

2019.06.25  Ignalinos šilumos tinklų informacija

Informuojame, kad nuo 2019 m. liepos 1 d. keičiasi šilumos ir karšto vandens kainos.

2019.06.21  Visuomenės ir kariuomenės vienybės diena

Birželio 21 dieną nuo 14 val. Ignalinos vasaros estradoje vyks Visuomenės ir kariuomenės vienybės dienos renginiai. Programa pridedama. 

2019.06.21  Šį sekmadienį – Joninės. Ignalinoje tai Vasarvidžio nakties šventė "Ilgiausią dieną, trumpiausią naktį"!

Birželio 23 dieną nuo 18 val. Ignalinos miesto vasaros estradoje kviečiame švęsti Jonines. Kursime laužus, pinsime vainikus, plukdysime juos ežere, šoksime ir dainuosime. Jūsų laukia Raganų turgus ir šiaudinių skulptūrų pristatymas. Pirmą kartą Ignalinoje rengiamos šieno figūrų kūrėjų varžybos. Kviečiami prekiauti amatininkai, tautodailininkai, žolininkai. Informacija pridedama. 

2019.06.21  Įspūdingai švęskime Jonines Dūkšto mieste

Birželio 23-ąją Dūkšte Joninėms suplanuota įdomi programa. Pridedama.  

2019.06.21  Joninės seniūnijose

Birželio 21 dieną į Joninių šventę kviečia Šiūlėnai, Mažėnai, birželio 22 dieną – Strigailiškis ir Kazitiškis. Birželio 23-ąją – Dūkšte, Linkmenyse, Vidiškėse, Didžiasalyje,  Joninių atlaidai ir poezijos skaitymai Mielagėnuose. 

2019.06.21  Ignalinos aerodrome iškelta Didžiosios Britanijos vėliava

Lietuvoje vyksta  didelės tarptautinės karinės pratybos „Geležinis vilkas“, kuriose treniruojasi kariai  iš dešimties šalių. Pratybose dalyvaujantis Didžiosios Britanijos karinių sraigtasparnių (apache) dalinys bazuojasi Ignalinos aerodrome. Ta proga birželio 20 dieną aerodromo vėliavų kalnelyje buvo iškelta šios šalies vėliava, skambėjo himnas.

2019.06.20  MIGRIS startuos liepos 1 dieną

Migracijos departamentas praneša, kad nauja Lietuvos migracijos informacinė sistema (MIGRIS) dėl užtrukusių platformos kūrimo ir diegimo darbų gyventojams bus prieinama po liepos 1-osios. Departamentas sieks užtikrinti, kad klientai gautų kokybiškas paslaugas šiuo laikotarpiu kuo sklandžiau.

2019.06.20  Sportininkai skriejo nuo Ignalinos kalnų

Sekmadienį Ignalinoje įvyko Lietuvos kalnų dviračių greitojo leidimosi (downhill) čempionatas. Lietuvos kalnų dviračių greitojo leidimosi (downhill) čempionu elito grupėje tapo Albertas Turba, kuris pernai šalies čempionate buvo antras.

2019.06.19  Ignalinos miesto seniūnaičių sueiga

Birželio 21 dieną 13 val. Ignalinos miesto seniūnijos salėje (Vasarios 16-osios g. 8) vyks Ignalinos rajono savivaldybės administracijos Ignalinos miesto seniūnijos išplėstinė seniūnaičių sueiga. Darbotvarkė pridedama. 

2019.06.19  Birželio 21 d. Ignalinoje vyks mažojo futbolo pirmenybėms

2019 m. birželio 21 d. Ignalinoje vyks atviros rajono 2019 m. mažojo futbolo pirmenybės.

2019.06.19  Nugalėtojų taurė Ignalinos gimnazijos jaunųjų paramedikų rankose

Nuo nelaimingų atsitikimų ir nelaimių neapsaugotas nė vienas, kartais kiekviena sekundė yra itin reikšminga ir daug ką nulemti gali laiku suteikta tinkama pagalba. Mokyklose, kur mažesnių ar didesnių nelaimingų atsitikimų tikimybė nemenka, turėti mokančius suteikti pirmąją pagalbą žmones ypač svarbu.  

2019.06.19  Kviečiame į popietę!

Birželio 19 d. 16 val. Ignalinos viešojoje bibliotekoje Lietuvos Nepriklausomųjų rašytojų sąjungos ir „Spindulio“ literatūrinės draugijos nario, redaktoriaus, vertėjo, poeto LEOPOLDO STANEVIČIAUS kūrybos popietė.

2019.06.19  Apie geriamojo vandens tiekimo nutraukimą UAB „Ignalinos vanduo“ informuoja trumposiomis SMS žinutėmis

Vykdant planinius vandentiekio remonto ir renovacijos darbus, tenka laikinai išjungti vandens tiekimą. Suprantama, kad tai yra didelis nepatogumas, ypač, jeigu įvyksta netikėtai. UAB „Ignalinos vanduo“ apie planuojamą vandens tiekimo nutraukimą ar ištikusias avarijas informuoja savo klientus trumposiomis SMS žinutėmis. Jas ne kartą yra gavę daugelis  klientų, nes darbai vykdomi nuolat. Deja, visų savo klientų informuoti nepavyksta, nes ne visų telefonų numeriai yra žinomi.

2019.06.18  Ceikiniuose nuskambėjo tradicinės Antaninės

Birželio 16 d. į Ceikinius atvykti pakvietė Antaninių šventė: nuo ankstaus ryto čia buvo prekiaujama skanėstais, 10.30 val. Ceikinių Švč. Mergelės Marijos bažnyčioje vyko Šv. Antano atlaidai, per kuriuos šv. Mišias aukojo Ceikinių parapijos klebonas Marijonas Savickas, padedamas kunigų Antano Valatkos bei Renaldo Kučko, o vos kiek po 12 val. Ceikinių estradoje suskambo muzika.

2019.06.18  Skelbiami jaunimo atstovų į Ignalinos rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybą rinkimai

Jeigu Tau 14 – 29 m., Tu esi iniciatyvus, energingas, entuziastingas, besidomintis savo miesto ir rajono jaunimo dabartimi bei ateitimi, kviečiame Tave prisijungti prie Ignalinos rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos!

2019.06.18   Linkmenų kaimo bendruomenės kelionė į Lenkiją

Birželio 15 d. ankstų, saulėtą rytą gausus Linkmenų kaimo bendruomenės narių būrys rinkosi kelionei į Lenkiją. Vykome  į Vygrius, kur nacionaliniame parke, apsuptame vaizdingų ežerų, stūkso Kamaldulių vienuolynas. Jame aplankėme bažnyčios požemius, popiežiaus Jono Pauliaus II kambarį.

2019.06.18  Parengtas įsakymo projektas

Parengtas įsakymo „Dėl adresų Medžiuškių k., Ignalinos sen., suteikimo“ projektas.

2019.06.17  Informacija apie šaukiamą savivaldybės tarybos posėdį

Informuojame, kad Ignalinos rajono savivaldybės mero 2019 m. birželio 14 d. potvarkiu Nr. V1-48 „Dėl Ignalinos rajono savivaldybės tarybos posėdžio sušaukimo“ 2019 m. birželio 25 d. 10.00 val. šaukiamas savivaldybės tarybos posėdis ir sudaryta posėdžio darbotvarkė. Potvarkis, sprendimų projektai ir posėdžio darbotvarkė skelbiami savivaldybės interneto puslapyje www.ignalina.lt. Savivaldybės administracija.

2019.06.17  Birželio 14 dieną Šilalėje vyko tarptautinės Ramūno Navardausko taurės varžybos

Birželio 14 dieną Šilalėje vyko tarptautinės Ramūno Navardausko taurės varžybos. Varžybose dalyvavo 4 Ignalinos KSC dviratininkai. Asmeninėse lenktynėse laikui Mantė Steponėnaitė iškovojo 3 vietą, Deimantė Voronkova 5-ąją, Lukas Šišovas 5-ąją ir Giedrius Mudėnas 9-ąją vietas.

2019.06.17  Informacija apie išplėstinių Ignalinos rajono savivaldybės tarybos komitetų posėdžių laiką ir darbotvarkę


2019.06.17  Joninių šventės paplūdimio tinklinio ir šaškių ir šachmatų turnyrai

Birželio 22 d. Ignalinoje vyks 2019 m. Joninių šventės paplūdimio tinklinio turnyras miesto paplūdimio tinklinio aikštelėje. Pradžia 11.00 val. Komanda registruoja 2  žaidėjus. Varžybų nuostatai. Joninių šventės šaškių ir šachmatų turnyras vyks Ignalinos kultūros ir sporto centro skyriuje, Mokyklos g. 4. Pradžia 11.00 val. Varžybų nuostatai.

2019.06.17  Ignalinos rajono savivaldybės mero darbotvarkė

2019 METŲ 25 -OJI SAVAITĖ (2019-06-17 –  2019-06-23)

2019.06.17  Ignalinos rajonas respublikinėje spaudoje

 

2019.06.17   Pranešimas dėl laikraščio „Mūsų Ignalina“ redaktoriaus veiklos

Laikraštyje „Mūsų Ignalina“ redaktoriaus ir savivaldybės tarybos nario Jono Baltakio rengiama informacija apie naujos kadencijos Ignalinos rajono savivaldybės tarybos darbą pateikiama pažeidžiant objektyvumo principus ir yra tendencinga.

2019.06.17  Gyventojų dėmesiui

Informuojame, kad 2019 m. birželio mėnesį vyksta Lietuvos kariuomenės pratybos. Mokymai vyksta visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje.

2019.06.14  Gedulo ir vilties dieną žmonės kviesti ištarti, išgirsti ir išsaugoti

Birželio 14-ąją Ignalinoje, prie kryžiaus tremtiniams, paminėta Gedulo ir vilties diena bei prisijungta prie projekto „Misija Sibiras“ įgyvendinamos atminties akcijos „Ištark, išgirsk, išsaugok“. Ši akcija Lietuvoje vykdoma trečius metus ir ja siekiama išsaugoti daugiau nei 100 000 tremtinių bei politinių kalinių vardų bei likimų. 

2019.06.14  Vizitas pas kaimynus domintis jų patirtimi

Ignalinos rajono savivaldybės meras Justas Rasikas, Savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Balinskienė ir Tarybos sekretorius Vilius Cibulskas lankėsi Zarasų rajono savivaldybėje ir domėjosi šiame rajone praeitais metais sėkmingai įgyvendinta atliekų tvarkymo ir apmokėjimo už paslaugas pertvarka.

2019.06.14  Ignalinos gimnazistai „šoko į tėvų klumpes“

Šiandienos mokiniams labai svarbu pažinti įvairias užimtumo sritis, profesijų ypatumus ir karjeros galimybes, kaupti darbo patirtį, ugdytis profesinę motyvaciją. Planuoti būsimą karjerą gimnazistams  padeda jau ne pirmus metus gimnazijoje vykstanti tradicinė visuotinė atvirų durų diena tėvų darbovietėse „Šok į tėvų klumpes“.

2019.06.14  Mielagėnų senelių globos namuose švęstos Antanines ir sveikintos jubiliatės

„Kartais laimė pasireiškia mažyčiais dalykais: ant lovos murkiančia kate, geru žodžiu, danguje pasirodžiusia vaivorykšte...,– tokiais žodžiais šventę Mielagėnų senelių globos namuose pradėjo direktorė Milda Dikmonienė. O šventė buvo išties graži. Pasveikintos 90-ojo jubiliejaus sulaukusios Valerija Meilienė ir Antanina Kadžiūtė, taip pat švęstos Antaninės.

2019.06.14  Pristatytas mobilaus paštininko projektas

Birželio 13 dieną Ignalinos rajono savivaldybės vadovai ir seniūnai susitiko su AB „Lietuvos pašto“ atstovėmis, kurios pristatė mobilaus paštininko projektą. Kaip sakė bendrovės Korporatyvinių reikalų departamento vadovė Vaida Budrienė, mobilūs paštininkai jau dirba 12-koje Lietuvos rajonų. Jie turi darbui pritaikytus tarnybinius automobilius, dokumentaciją tvarko naudodamiesi planšetėmis ir pas gyventojus atvyksta pagal telefoninius iškvietimus. Kaimų gyventojams suteikiamos visos pašto paslaugos, jie turi galimybę sumokėti mokesčius, įsigyti tam tikrų prekių.

2019.06.14  Gedulo ir vilties dienai skirta akcija „Ištark, išgirsk, išsaugok“

Birželio 14-ąją, Gedulo ir vilties dieną, projektas „Misija Sibiras“ Ignalinoje pirmą kartą įgyvendins atminties akciją „Ištark, išgirsk, išsaugok“, kurios metu visoje Lietuvoje bus siekiama išsaugoti daugiau nei 100 000 tremtinių bei politinių kalinių vardų bei likimų. Ignalinoje, geležinkelio stoties aikštėje prie kryžiaus tremtiniams, renginys prasidės 11.45 val. Skaitymų pradžia – 13 val. (pabaiga planuojama 19 val.).

2019.06.14  Nuomos konkursas

Ignalinos rajono savivaldybės administracija viešojo konkurso būdu išnuomoja plačiajuosčio interneto duomenų perdavimo tinklą (inventorinis Nr. 01998805, įsigijimo vertė – 61 438,48 Eur, likutinė vertė 2019 m. sausio 1 d. – 25 694,34 Eur), įrengtą vakarinėje Ignalinos miesto dalyje, interneto, duomenų perdavimo ir televizijos paslaugoms teikti 10 metų.

2019.06.14  Kviečia Ceikiniai

Birželio 16 d. Antanines švęskime Ceikiniuose: 10.30 val. – Šv. Antano atlaidai Ceikinių Švč. Mergelės Marijos vardo bažnyčioje; 12.00 val. – tradicinis Antaninių koncertas Ceikinių estradoje. Jums dainuos: Švenčionėlių miesto kultūros centro moterų vokalinis ansamblis „Gabija“, solistės Gintarė Zenkevičiūtė ir Renata Artimavičiūtė, Ceikinių folkloro ansamblis „Babutės kuperkas“, Mildos Dikmonienės ir Antano Laurinavičiaus duetas.

2019.06.14  Kviečia Rimšė

Birželio 16 d. kviečiame į Rimšės Švč. Trejybės parapijos titulinius atlaidus.

2019.06.14  Ignalinoje vyks Lietuvos nusileidimo nuo kalno čempionatas

Birželio 15-16 d. Ignalinoje, Lietuvos žiemos sporto centre, vyks NESK - Baltijos šalių Downhill (greitojo nusileidimo) taurė 2019 ir Lietuvos downhill (nusileidimo nuo kalno) čempionatas.

2019.06.14  Ignalinos rajono savivaldybė skelbiamų derybų būdu perka socialinius būstus

Ignalinos rajono savivaldybė  skelbiamų derybų būdu perka socialinius būstus (toliau – gyvenamosios patalpos) – dviejų kambarių butus Ignalinos mieste (daugiau informacijos pateikiama Socialinio būsto pirkimo skelbiamų derybų būdu sąlygose).

2019.06.14  Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą

INFORMACIJA APIE NUMATOMĄ POILSIO PASTATO Lūšių g. 20A, PALŪŠĖS K. IGNALINOS SEN.  IGNALINOS RAJONE REKONSTRAVIMĄ

2019.06.13  Parengtas įsakymo projektas

Parengtas įsakymo „Dėl adresų Platumų vs., Dūkšto sen., Upio k. ir Ravų vs., Naujojo Daugėliškio., suteikimo“ projektas.

2019.06.13  Iš pajūrio plaukikai grįžo su 9 medaliais

Birželio 11 – 12 dienomis Ignalinos kultūros ir sporto centro plaukikai dalyvavo tarptautinėse plaukimo varžybose ,,Klaipėda – 2019“. Čia susirinko per 300 dalyvių iš Rusijos, Baltarusijos, Latvijos ir Lietuvos.

2019.06.11  Ignalinos rajonas respublikinėje spaudoje

2019 m. birželio 4– 8 d.  Ignalinos viešosios bibliotekos informacija.

Informacija pateikiama tik iš Ignalinos viešosios bibliotekos prenumeruojamų leidinių.

2019.06.11  Apklausos rezultatai

Ignalinos rajono savivaldybės administracija buvo paskelbusi gyventojų apklausą dėl  autobusų maršrutų  į Uteną reikalingumo. Apklausoje dalyvavo 709 asmenys, apklausa susidomėjo 1196. Absoliuti dauguma apklausos dalyvių pasisakė, kad tokie maršrutai yra reikalingi. Išsamesni rezultatai: https://apklausa.lt/f/del-autobusu-marsruto-ignalina-utena-gmy94nx/answers.html 

2019.06.11  Informacija planuojantiems kurti savo verslą

„Versli Lietuva" konsultantai nemokamai konsultuoja verslo pradžios klausimais – apie verslo formos pasirinkimą, reikalingus leidimus ir licencijas, tinkamiausius finansavimo šaltinius bei visais kitais pradedantiems verslininkams aktualiais klausimais. Su „Versli Lietuva“ verslui lengviau, greičiau ir paprasčiau!

2019.06.10  Specialistų patarimai ir rekomendacijoms suaugusiems ir ikimokyklinio ugdymo įstaigoms

Karštis gali paveikti kiekvieno žmogaus sveikatą, bet ypač jautrūs yra: kūdikiai ir vaikai iki 4 metų amžiaus, vyresnio amžiaus žmonės (ypač vyresni nei 75 metų), asmenys, turintys antsvorio, nėščiosios, sergantys įvairiomis (endokrininėmis, inkstų, širdies kraujagyslių) ligomis, turintys sunkų fizinį arba psichinį negalavimą, asmenys nuolat vartojantys vaistus.

2019.06.10  Jono Grundos kūrybos darbų paroda „Mes – Jūsų visuomenės nariai“

Ignalinos krašto muziejuje birželio 7 dieną buvo pristatyta skulptoriaus ir dailininko Jono Grundos kūrybos darbų paroda „Mes – Jūsų visuomenės nariai“. Tokiu pavadinimu ignalinietis menininkas, Visagino socialinės globos namų užimtumo specialistas J. Grunda pristato žmonių su proto ir psichikos negalia portretų parodą. Šie žmonės gyvena Visagino socialinės globos namuose. Įstaigą ir jos gyventojus palies pertvarkos procesas, todėl svarbu, kad jau šiandien visuomenė būtų informuota ir pasiruošusi tolerantiškai priimti šiuos žmones. Parodoje pristatomi 25 menininko J. Grundos kūriniai ir keletas Visagino socialinės globos namų gyventojo Konstantino Poltorackio darbų.

2019.06.10  Kuriamas filmas apie Antaną Bielinį

Didžiasalio „Ryto“ gimnazijoje lankėsi VšĮ „TV vizijos“ kūrybinė grupė, kurianti dokumentinį filmą apie kraštietį Antaną Bielinį – spalvingos biografijos šviesuolį, mums pirmiausia pažįstamą kaip savojo krašto tautosakos rinkėją. Archyvuose saugoma daugybė jo užrašytos etnografinės medžiagos, pasakojimų, dainų.

2019.06.10  Ignalinos rajono savivaldybės administracijos informacija

Ignalinos rajono savivaldybės administracija skelbia konkursą į Vidiškių seniūnijos seniūno (karjeros valstybės tarnautojo) pareigas (pareiginės algos koeficientas 8,1).

2019.06.10  Palūšė pasitiko vasarą ir pasveikino jos turistinę istoriją kūrusius žmones

Birželio 8 dieną atsinaujinusi Palūšės valtinė kartu su kaimo bendruomene ir biblioteka kvietė į vasaros sezono atidarymą, kuriame svarbiausiu akcentu tapo valčių žygių 60-mečio paminėjimas ir kelias kartas bendrai gerai nuotaikai ir dainai suvienijęs „Baltojo kiro“ koncertas.

2019.06.10  Ignalinos gimnazijos informacija

Birželio 7 d. Ignalinos gimnazijoje lankėsi Anykščių rajono mokyklų metodinių būrelių pirmininkai. Susitikimo tema - „Metodinės veiklos dermė bei priemonės mokinių pasiekimų gerinimui“. Mokytojai domėjosi metodine veikla gimnazijoje, mokytojų savianalizės metodika, kvalifikacijos organizavimo tvarka ir edukacinėmis aplinkomis.

2019.06.10  Savivaldybės atstovai vyko į Breslaują

Ignalinos rajono savivaldybės delegacija Breslaujos savivaldybės kvietimu dalyvavo tarptautiniame liaudies tradicijų festivalyje „Braslavskyje zarnicy”. Breslaujos vykdomajame komitete vyko oficialus delegacijų priėmimas,  apsikeitimas atminimo dovanomis. Ignalinos rajono savivaldybės meras Justas Rasikas ir mero pavaduotojas Manfredas Žymantas susipažino su Breslaujos rajono vykdomojo komiteto pirmininku Aleksandru Bodaninu, Breslaujos rajono deputatų tarybos pirmininke  Nina Pučinskaja.

2019.06.10  Vaikų manifestas

NVO vaikams konferencija vienija apie 70 įvairių nevyriausybinių organizacijų, dirbančių vaikų gerovei Lietuvoje. Atsiliepdama į šiandienos realijas, NVO vaikams konferencija parengė Vaikų manifestą, skirtą Lietuvos valstybei, vaikams ir su vaikais dirbantiems specialistams. 

2019.06.10  Ignalinos rajono savivaldybės administracija viešo aukciono būdu parduoda nekilnojamąjį turtą

Aukcionai bus vykdomi informacinių technologijų priemonėmis interneto svetainėje  www.evarzytynes.lt
Aukcionų pradžia 2019-06-17, 9.00 val., pabaiga 2019-06-20, 13.59 val.

2019.06.10  Ignalinos rajono savivaldybės mero darbotvarkė

2019 METŲ 24-OJI SAVAITĖ (2019-06-10 –  2019-06-16)

2019.06.10  Ignalinos rajono savivaldybė skelbiamų derybų būdu perka socialinius būstus

Ignalinos rajono savivaldybė  skelbiamų derybų būdu perka socialinius būstus (toliau – gyvenamosios patalpos) – dviejų kambarių butus Ignalinos mieste (daugiau informacijos pateikiama Socialinio būsto pirkimo skelbiamų derybų būdu sąlygose).

2019.06.07  Kviečia tradicinės Meironų Sekminės!

Birželio 8 d. kviečiame į Meironų kaimo 465 metų jubiliejų  ir tradicinę Meironų Sekminių šventę. Programa pridedama.

Sekminės – pavasario šventė, kai pagerbiama atsigavusi augmenija ir naminiai gyvuliai, ypač karvės. Šią dieną jos papuošiamos  ir išgenamos į laukus. Meironyse per Sekmines karvės būdavo išplukdomos į pusiasalį, kur ganydavosi visą vasarą. Ilgiainiui karvių mažėjo, liko tik viena, o dabar jau ir visai atsisakyta šio įspūdingo reginio. Toks tas senojo lietuviško kaimo trapumas... 

2019.06.07  Vasaros pradžios šventė Palūšėje!

Birželio 8 dieną 17 val. Palūšė kviečia į Vasaros sezono atidarymo šventę. Atsinaujinusi Palūšės valtinė minės valčių žygių 60-mečio sukaktį. Bus pristatoma nuotraukų paroda, teikiami apdovanojimai. Nuo 19 val. koncertuos "Baltasis kiras". Šventės organizavimui draugiškai susibūrė  Palūšės kaimo bendruomenė, biblioteka, Aukštaitijos nacionalinio ir Labanoro regioninio parko direkcija, muzikos ir pramogų festivalis "Galapagai", "Aukštaitijos verslo centras" ir kt.

2019.06.07  Menininko Jono Grundos paroda

Birželio 7 d. 14.00 val. Ignalinos krašto muziejuje vyks menininko Jono Grundos parodos  „Mes –Jūsų visuomenės nariai" atidarymas. Dalyvaus autorius, Visagino socialinės globos namų gyventojai ir visi neabejingi menui bei socialinėms realijoms.

2019.06.07  Savivaldybėje lankėsi Ignalinos gimnazijos moksleiviai

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro iniciatyva mokyklose vyksta visuotinė atvirų durų diena tėvų darbovietėse „Šok į tėvų klumpes“. Prie iniciatyvos prisijungė ir Ignalinos rajono savivaldybės mokyklos. Šiandien Ignalinos gimnazijos moksleivių grupė lankėsi savivaldybėje.

2019.06.06  Tarnybinių šunų meistriškumo čempionate nugalėjo ignaliniečiai

Birželio 6 dieną Ignalinos stadione šventiškai užbaigtas tris dienas rajone vykęs tarptautinis Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) atvirasis tarnybinių šunų meistriškumo čempionatas. Po parodomosios programos apdovanoti čempionato nugalėtojai bei prizininkai, išdalinta daugybė taurių, prizų, padėkų. Varžybų dalyvius, nugalėtojus  sveikino ir savivaldybės mero pavaduotojas Manfredas Žymantas. Savivaldybės dovanas jis įteikė absoliučiai čempionato nugalėtojai - Ignalinos pasienio rinktinės komandai ir kaimynams – Latvijos sienos apsaugos komandai. Vicemeras pasveikino čempionato nugalėtoją ignalinietį kinologą Algirdą Zinkevičių. 

2019.06.06  Aplinkos ministerijos apdovanojimas

Gegužės 5 dieną per iškilmingą Pasaulinės aplinkos dienos minėjimą  buvo pagerbti ir apdovanoti geriausi Aplinkos ministerijos sistemos darbuotojai ir aplinkosaugai itin nusipelnę žmonės. Ženklu „Už visuomeninę veiklą“ apdovanotas  UAB „Ignalinos butų ūkis“ vyriausiasis inžinierius Aleksandras Dolgovas. 

2019.06.06  Ignalinos kraštas pristatytas latviams

Gegužės mėnesį Ignalinos turizmo informacijos centras surengė infoturą po Ignalinos rajono lankytinas vietas Latvijos žiniasklaidai ir tinklaraštininkams. Jau publikuoti keli straipsniai rusų kalba, dar bus ir latviškų pristatymų. Tai buvo pirmas pabandymas, planuojama ir daugiau tokių turų.

https://bit.ly/2wDQ5H0

2019.06.06  Tiesiamas naujas kelias

Ignalinos rajono savivaldybės administracija įgyvendina projektą „Gatvės Ignalinos miesto rekreacinėje zonoje tarp Gavio ežero ir Turistų gatvės įrengimas“ Nr. 06.2.1-TID-R-511-91-0006.

2019.06.06  Atnaujintas tiltelis

Ignalinos miesto seniūnija suremontavo tiltelį ties protaka, jungiančia Palaukinio ir Paplovinio ežerus. Tai mėgstama ignaliniečių pasivaikščiojimų vieta. Linkime malonių akimirkų grožintis gamta.

2019.06.06  Mažėnų kaimo gyventojai vėl geria kokybišką vandenį

UAB „Ignalinos vanduo“ informuoja, kad remdamasi vandens mėginio tyrimo protokolu, Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba priėmė sprendimą leisti vartoti geriamąjį vandenį iš Mažėnų kaimo vandentiekio tinklų. Šiuo metu vandens kokybė yra ženkliai pagerėjusi, o sveikatai kenksmingo arseno yra daug mažiau negu leidžia higienos normos. 2019-05-29 paimtame vandens mėginyje aptikta 4,02 µg/l arseno (As), higienos norma (HN 24:2017) – ne daugiau kaip 10 µg/l.

2019.06.06  Birželio 10 d. 11 val. kviečiamas Kontrolės komiteto posėdis

Darbotvarkė:

1. Dėl Kontrolės komiteto 2019 m. II pusmečio veiklos plano.

2. Kiti klausimai.

2019.06.05  Ignalinos rajono socialinių paslaugų centras informuoja

Produktai iš intervencinių maisto atsargų už gegužės - birželio mėn. bus dalinami birželio 7-13 d. (darbo dienomis), nuo 8.00 val. iki 12.00 val.  Būtina pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

2019.06.05  Siūkime kartu
Birželio 5 d. 17 val. Ignalinos viešoji biblioteka kviečia į siuvimo edukaciją SIŪKIME KARTU su Daiva Čeberakiene. Vietų skaičius užsiėmime ribotas. Registracija tel.+370 672 43087.
2019.06.05  Kviečiame stovyklauti

Jei baigei I–IV klasę, esi smalsus, linksmas, kūrybingas, draugiškas – dalyvauk Ignalinos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos projekto AMATAI ATGYJA PASAKOSE vaikų vasaros dienos stovyklose.

2019.06.05  Ignalinoje poilsiauja vaikai iš Lenkijos

Birželio 3-9 dienomis Ignalinoje vieši 40 mokinių grupė iš Serocko miesto (Lenkija), o panaši ignaliniečių grupė šiuo metu poilsiauja Serocke. Mokiniai turi puikias galimybes susipažinti su šalies, kurioje vieši, kultūra, tradicijomis, aplankyti gražiausias vietoves ir objektus, pabuvoti mokyklose ir pabendrauti su bendraamžiais. Birželio 5 d. svečiai priimti savivaldybėje. Mokinius ir juos lydinčius mokytojus sutiko savivaldybės meras Justas Rasikas, mero pavaduotojas Manfredas Žymantas, savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Balinskienė.

2019.06.05  Aplankė kraštiečiai

Ignalinos kraštiečių klubo atstovai ir jo prezidentė Renė Jakubėnaitė lankėsi Ignalinoje ir susitiko su savivaldybės meru Justu Rasiku, mero pavaduotoju Manfredu Žymantu bei savivaldybės administracijos direktore Jūrate Balinskiene. Buvo pristatyta klubo veikla, kalbėta apie bendradarbiavimo su savivaldybe tęstinumą. Klubo nariai naujajai rajono valdžiai linkėjo sėkmės įgyvendinant planus, norus ir žmonėms duotus pažadus bei patys žadėjo savo idėjomis prisidėti prie mylimo Ignalinos miesto ir krašto garsinimo.

2019.06.05  Didžiasalio "Ryto" gimnazijoje – saugios vasaros akcija

Pasitinkant saulėtą vasarą Didžiasalio ,,Ryto' gimnazijoje pradinukams surengta saugios vasaros akcija. Gimnazijoje viešėjo policijos bičiulis Amsis, kurį atlydėjo Ignalinos policijos pareigūnės J. Pernavienė ir J. Zenkuvienė. Susitikime su pradinukais svečiai vaizdžiai paaiškino, kaip saugiai pereiti per gatvę, kaip elgtis netoli jos, kaip nešioti atšvaitus. Pasikartoję taisykles mokiniai išbandė jas praktiškai. Nors lijo lietus, visiems buvo smagu eiti per perėją, nes padėjo Amsis. Pamoka baigėsi saldžia refleksija, kurią suorganizavo ketvirtokų tėvai. Visiems dėkojame už bendradarbiavimą ir naudingą pamoką.

2019.06.05  Apie želdynų ir želdinių taisykles

Dauguma Ignalinos rajono savivaldybės gyventojų privačios nuosavybės teise valdomuose sklypuose vykdo ūkinę veiklą, augina galvijus, sėja pasėlius, stato gyvenamuosius namus bei ūkinius pastatus, kurie be želdinių atrodytų labai blankiai ir neišvaizdžiai. Tačiau kiekviena privati valda ribojasi su kitomis privačiomis valdomis, kurių savininkai turi savo interesų ir planų. Todėl visi privačių valdų savininkai privalo laikytis  Ignalinos rajono savivaldybės tarybos 2018 m. kovo 29 d. sprendimu Nr. T-53 patvirtintų Ignalinos rajono želdynų ir želdinių apsaugos taisyklių reikalavimų.

2019.06.04  Kviečia pasieniečiai

Birželio 4-6 dienomis vyks  XXI atviras tarptautinis tarnybinių šunų meistriškumo čempionatas. Birželio 6 d. nuo 13 val. Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos stadione – kinologų su tarnybiniais šunimis parodomoji programa ir pasieniečių košės ragavimas. Varžybų tvarkaraštis pridedamas.

2019.06.04  Linkmenyse pasitikta vasara

Gražų, saulėtą šeštadienį Linkmenų seniūnijos kiemelyje birželio 1 – osios  šventei rinkosi visi: ir piešti  spalvotomis kreidutėmis pasiruošę vaikai, ir mokytis gaminti iš antrinių  žaliavų nusiteikusios moterys.

2019.06.04  Ignalinoje įvyko 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programos seminaras

Ignalinos rajono savivaldybės administracija kartu su projekto partneriais – Latvijos žemės ūkio universitetu, Kupiškio bei Ludzos (Latvija) rajonų savivaldybėmis pagal Europos teritorinio bendradarbiavimo 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programą (www.latlit.eu) vykdo projektą „Užterštų teritorijų tvarkymas inovatyviais metodais, skatinant darnią pasienio regionų plėtrą“ / Innovative brownfield regeneration for sustainable development of cross – border regions, BrownReg, Nr. LLI-325, finansuojamą iš Europos Sąjungos biudžeto lėšų. Projekto tikslas – mažinti neigiamą užterštų teritorijų poveikį aplinkai, skatinti darnų pasienio regionų vystymąsi ir bendradarbiavimą, inovatyviais metodais sutvarkyti apleistas teritorijas.

2019.06.04  Darbo pasiūlymas. Reikalingi kultūros darbuotojai

Skelbiama atranka į Ignalinos kultūros ir sporto centro  Dūkšto, Tverečiaus, Rimšės  seniūnijų kultūros ir laisvalaikio organizavimo specialistų  pareigas. Išsami informacija pridedama. 

2019.06.04  Dėl kandidatų į UAB "Ignalinos vanduo" nepriklausomus valdybos narius atrankos atšaukimo

Uždaroji akcinė bendrovė „Ignalinos vanduo“, juridinio asmens kodas 155461670, adresas: Turistų g. 30, LT-30138 Ignalina, atšaukia atranką į UAB „Ignalinos vanduo“ valdybos narius, nes paskelbtoji atranka neatitinka tvarkos, patvirtintos Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2015 m. birželio 17 d. nutarimu Nr. 631 „Dėl kandidatų į valstybės įmonės ar savivaldybės įmonės valdybą ir kandidatų į valstybės ar savivaldybės valdomos bendrovės visuotinio akcininkų susirinkimo renkamą kolegialų priežiūros ar valdymo organą atrankos aprašo patvirtinimo“.

2019.06.04  Džiugi šventė Kaniūkuose

Kaniūkų kaimo bendruomenė baigė įgyvendinti projektą „Sveikam kūne – sveika siela". Buvo gauta valstybės parama pagal veiklos sritį ,,Kaimo vietovės viešųjų erdvių sutvarkymas, pritaikant jas kaimo gyventojų poreikiams". Šia gražia iniciatyva pasidžiaugta birželio 1-ąją minint Tarptautinę vaikų gynimo dieną bei pasitinkant vasarą. Kaniūkų kaime gausiai šurmuliavo vaikai, jaunimas, suaugusieji. Ir dideli, ir maži būrėsi Kaniūkų kaimo bendruomenės įrengtoje naujoje laisvalaikio ir sporto aikštelėje.

2019.06.04  Pasveikinta garbinga jubiliatė

Birželio 3 dieną jubiliejaus proga pasveikinta 90-metė Dūkšto gyventoja Apolonija Jaura. Sveikatos, šviesių dienų ir artimų žmonių šilumos jai linkėjo savivaldybės meras Justas Rasikas, seniūnas Vytautas Kazėnas ir bendruomenės pirmininkė Onutė Zaleckienė.

2019.06.04  Piešinių ir fotografijų konkurse

Švenčionių rajono Kaltanėnų ugdymo ir turizmo centras organizavo piešinių ir fotografijų konkursą, „Senieji Švenčionių krašto kaimai“, skirtą vietovardžių metams paminėti, ir kvietė jame dalyvauti Rytų Aukštaitijos regiono mokinius. Konkurso tikslas – skatinti vaikus ir jaunimą savo kūrybiniuose darbuose pristatyti senuosius Švenčionių krašto kaimus atskleidžiant bei įamžinant šių, kartu su senąja karta nykstančių, vertybių autentiškumą bei aukštaitiškojo gyvenimo savitumą.

2019.06.04  Įvertinti jaunieji menininkai

Gegužės 31 dieną Kėdainių krašto muziejaus daugiakultūriame centre vyko 2019 m. Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkurso „Sidabro vainikėlis“ baigiamoji respublikinė paroda – konkursas. Joje dalyvavo keturi Ignalinos rajono mokiniai, laimėję regioniniame ture I vietas.

2019.06.03  Miesto paplūdimyje

Birželio 3 dieną savivaldybės meras Justas Rasikas apžiūrėjo Ignalinos miesto paplūdimį prie Gavio ežero. Čia vasaros sezonas jau prasidėjo. Dirba gelbėtojai, veikia vandens čiuožykla, seniūnija pastatė du biotualetus. Žmonės jau lepinasi saulute, maudosi. Dar negausiai, gal todėl kad pirmadienis. Orai žadami puikūs, taigi poilsiautojų tik daugės. Na o šio sezono naujiena – paplūdimyje veiksianti maitinimo įstaigėlė "Ferdžio blyninė".

2019.06.03  Gegužės mėnesį visuomenę dominę kalbos kultūros klausimai

Ar tinka sakyti: „dokumentai, pažymėti slaptumo atžyma „Slaptai“?

Ne. Daiktavardis „atžyma“ nevartotinas reikšmėmis „žyma, įrašas“; „žymė, žymuo“. Taisome „dokumentai, pažymėti slaptumo žyma „Slaptai“.

2019.06.03  Bibliotekos organizuos vaikų stovyklas

Jau birželio mėnesį šeši Ignalinos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos filialai (Strigailiškio, Didžiasalio, Vidiškių, Ceikinių, Kazitiškio ir Dūkšto) pakvies vaikus į stovyklas, kurios organizuojamos įgyvendinant projektą „Amatai atgyja pasakose“. Šio projekto tikslas – sudaryti sąlygas Ignalinos rajono vaikams ir jaunimui, vasaros stovyklų metu, per skaitymą, pažinti krašto kultūros tradicijas ir senuosius amatus.

2019.06.03  Pasveikinta vasara, vaikai ir įteiktas „Vasaros liūto“ apdovanojimas

Ignalina linksmai pasitiko vasarą ir pasveikino mažiausius savo gyventojus. Minint Tarptautinę vaikų gynimo dieną  Laisvės aikštėje surengta spalvinga šventė. Vaikus viliojo atrakcionai,  smagios veiklos, konkursai ir koncertai. Jie pasidžiaugė savo augintiniais, pristatė mylimus šuniukus, katytes, triušiukus ar žiurkėnus. Vėliau stebėjo pasieniečių tarnybinių šunų pasirodymą. Gražiausia šventės akimirka – simbolinių pasų mažiausiems ignaliniečiams įteikimas, tėvelių pasveikinimas.

2019.06.03  Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokykla laukia naujų mokinių

Kviečiame vaikus, norinčius mokytis Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokykloje, dalyvauti muzikinių duomenų patikrinime -priėmime, kuris vyks 2019 m. birželio 3 ir 4 dienomis 10 val. Detalesnė informacija pridedama.

2019.06.03  Ignalinos rajono savivaldybės mero darbotvarkė

2019 METŲ 23-OJI SAVAITĖ (2019-06-03  –  2019-06-09)

2019.06.03  Ignalinos rajonas respublikinėje spaudoje


2019.06.01  Kviečiame į mokymus šeimoms

 

2019.06.01  Birželio mėnesio renginiai

Kviečiame susipažinti su Ignalinos kultūros ir sporto centro, Ignalinos krašto muziejaus renginiais. Pridedama.

2019.06.01  Ignalinos rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje
Birželio mėnesio renginiai
2019.06.01  Birželio mėnesio varžybų kalendorius

Ignalinos kultūros ir sporto centro Sporto skyriaus birželio mėnesio varžybų kalendorius

2019.06.01  Ateik - sužinok - siūlyk - dalyvauk!

Jau tapo tradicija, jog  IKSC padaliniuose birželio mėnuo - atvirų durų mėnuo. Organizuodami šventes, susitikimus, pokalbius kultūros darbuotojai bendraus su švenčių dalyviais, saviveiklininkais ir bendruomenių nariais, norėdami sužinoti Jūsų nuomones ir naujas idėjas, pasiūlymus ir pastabas apie šventes ir renginius. Maloniai kviečiame Jūs ateiti, klausti, domėtis, nes  IKSC padalinių  durys Jums visada atviros...

Naujienų prenumerata

Savaitės klausimas
Ar rūšiuojate atliekas?
Taip
Ne
Nematau būtinybės
Retkarčiais
Rezultatai
Balsų: 115 žmonių
Pasiūlykite savo klausimą