Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2019.10.10
Vietos savivaldos dieną padėkota savivaldai nusipelniusiems žmonėms

Spalio 10-ąją minimą Vietos savivaldos dieną galima laikyti savivaldybių tarnautojų profesine švente, tačiau tai kartu ir visos bendruomenės šventė. Juk savivalda prasideda ne įstaigų kabinetuose – ji prasideda nuo bendruomenės, nuo aktyvios visuomeninės veiklos, projektinių iniciatyvų ir bendruomeniškumo tradicijų stiprinimo.


Ignalinos rajono savivaldybės meras Justas Rasikas šventinio susitikimo metu  pasveikino savivaldybės administracijos darbuotojus, linkėjo bendro sutelkto darbo siekiant gyventojams ir visam kraštui naudingų tikslų, įgyvendinant demokratiją. Meras sakė, kad didesnis šventinis renginys, kuris padės labiau vienas kitą pažinti neformalioje aplinkoje, planuojamas metų pabaigoje. 

Mero pavaduotojas Manfredas Žymantas taip pat pasveikino susirinkusius ir sakė, kad Vietos savivaldos diena yra biurokratų šventė, tačiau tai reikia suprasti gerąja prasme. Kalbėta apie profesionaliai,  atsakingai ir sąžiningai dirbančią biurokratiją, kuri yra valstybės pagrindas.


Meras J. Rasikas ir savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Balinskienė už nuopelnus savivaldai padėkojo bendruomenių atstovams, seniūnaičiams, savivaldybės administracijos, įstaigų darbuotojams, savivaldybės tarybos nariams. 14-kai jų įteiktos padėkos, knygos ir gėlės.

Pranui Balčiūnui, Romučiui Akinskui, Indrei Gruodeinei, Antanui Šakaliui meras dėkojo už gražius darbus savo bendruomenėse, žmonių telkimą ir įdomias idėjas. Džiaugtasi bibliotekininkės Ritos Ramanauskienės kūrybingu darbu, kurį pirmiausia mato ir labai vertina Palūšės bendruomenė. Anatolijui Šelvinskiui dėkota už Ignalinos istorijos foto metraščio kūrimą, išsaugotus senųjų nuotraukų archyvus. Alfonsui Gasparavičiui – už ilgametę darbo savivaldybės taryboje patirtį. Arvydui Keturkai – už puikų vadovo pavyzdį, naudingus  pasiūlymus ir idėjas.

Padėką gavęs Kaniūkų bendruomenės pirmininkas Antanas Šakalys, kuris taip pat vadovauja ir Ignalinos rajono vietos veiklos grupei (VVG), perdavė savivaldybės vadovams ir darbuotojams VVG  kolektyvo sveikinimus, visiems linkėjo stiprios sveikatos, sėkmės darbuose. 

Dar viena gera žinia. Vietos savivaldos dienos proga Ignalinos rajono savivaldybės administracijos Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus specialistė Nijolė Marcinkevičienė spalio 9 dieną Vilniuje vykusių mokymų metu buvo apdovanota Teisingumo ministro Elvino Jankevičiaus padėka už ilgametį, nuoširdų ir atsakingą darbą metrikacijos srityje. "Džiaugiamės, kad Jūsų sukauptos patirties ir žinių dėka žmonės gali gauti kokybiškas paslaugas. Tegul Jums niekada nepristinga energijos ir optimizmo, visada supa geri žmonės, o dienas lydi teigiamos emocijos ir malonūs darbai", – linkima padėkoje. 

 

 

parengė Lina Kovalevskienė,

tel. (8 386) 52522, el.p. lina.kovalevskiene@ignalina.lt

 

Už nuopelnus savivaldai savivaldybėje apdovanoti asmenys:

                      1. Romutis Akinskas, Mielagėnų seniūnaitijos seniūnaitis;

                      2. Pranas Balčiūnas, Salos krašto bendruomenės pirmininkas;

                      3. Alfonsas Gasparavičius, Ignalinos rajono savivaldybės tarybos narys;

                      4. Indrė Gruodienė, Daugėliškio krašto bendruomenės pirmininkė;

                      5. Aušra Kacevičienė, Ignalinos rajono savivaldybės administracijos Viešųjų pirkimų skyriaus prekių ir paslaugų pirkimo specialistė;

                      6. Džiuginta Kajėnaitė, laikinai einanti VšĮ Ignalinos rajono poliklinikos vyriausiojo gydytojo pareigas;

                      7. Arvydas Keturka, UAB „Didžiasalio komunalinės paslaugos“ direktorius;

                      8. Birutė Lukošiūnienė, Ignalinos rajono savivaldybės administracijos Ignalinos seniūnijos personalo specialistė;

                      9. Diana Navikienė, Centralizuoto vidaus audito skyriaus vedėja, laikinai vykdanti Ignalinos rajono savivaldybės kontrolės ir audito tarnybos kontrolieriaus pareigas;

                      10. Rita Ramanauskienė, Ignalinos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Palūšės ir Strigailiškio filialų vyresnioji bibliotekininkė;

                      11. Olegas Sosunovas, Ignalinos rajono savivaldybės tarybos narys;

                      12. Antanas Šakalys, Kaniūkų kaimo bendruomenės pirmininkas;

                      13. Anatolijus Šelvinskis, Ignalinos kultūros ir sporto centro Kultūros skyriaus elektrikas;

                      14. Vytautas Zabolevičius, Ignalinos rajono savivaldybės administracijos Teritorijų planavimo ir architektūros skyriaus vyresnysis specialistas.

 

 
  Spausdinti  
komentarų nėra
Atgal
 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
Naujienų prenumerata