Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
Klausimai-atsakymai
Sveiki,
straipsniuose svetainėje ir "Mūsų Ignalina" laikraštyje apie vandentvarkos projektus, kurie gerina gyvenimo kokybę miestuose ir kaimuose, rašoma, kad "...rekonstruoti nuotekų tinklai Ežero g. gyventojams". Ar gali 1 namas atstovauti visą gatvę?.. Pradedant Ežerog. 2 numeriu jokių miestui priklausančių nuotekų tinklų, nei vandentiekio nebuvo, nėra ir, matyt, dar ilgai nebus. Gyventojai turi patys įsirengę nedideles nuotekų surinkimo talpyklas, kurių išvalymas gerokai "kerta per kišenę", geriamą vandenį semia iš šulinių, kurie pastaruoju metu pustuščiai. Įsirengti nuosavą vandens gręžinį taip pat ne visiems "pagal kišenę". Todėl jei iki mųsų būtų atvesti nuotekų ar vandentiekio tinklai, manau dauguma mielai prisijungtume.
Spausdinti
2018-10-01

Informuojame kad įvyko nesusipratimas tarp UAB Ignalinos vanduo įmonės vadovo ir straipsnio autoriaus. Siekiant minimizuoti avarijų tikimybę UAB Ignalinos vanduo atlieka nuotekų ir vandentiekio magistralių tinklų rekonstrukciją. Dalis šių magistralinių tinklų patenka ir į Ežero gatvę. Naujų tinklų įrengimas Ežero gatvėje nebuvo vykdomas.

Vadovaujantis Ignalinos rajono vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros specialiojo plano sprendiniais, Ežero g. patenka į viešojo geriamojo vandens ir nuotekų tvarkymo decentralizuota zoną. Todėl patys gyventojai rūpinasi vandentiekio ir nuotekų sistemų įrengimu.

 
Atgal
Naujienų prenumerata