Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt

Palūšėje įrengta paplūdimio tinklinio aikštelė

Palūšėje palei pietrytinį ežero krantą įrengta paplūdimio tinklinio aikštelė. Tai Žemės ūkio ministerijos organizuoto Paramos kaimo bendruomenių veiklai remti konkurso laimėjimo rezultatas. Palūšės kaimo bendruomenė pateikė paraišką šiam konkursui, siekdama įgyvendinti projektą ,,Dalies Lūšių ežero pakrantės sutvarkymas, įrengiant paplūdimio tinklinio aikštelę" ir laimėjo finansavimą jam įgyvendinti.

Projekto įgyvendinimui buvo skirta 25 000 litų.

Pradedant parengiamuosius darbus, Palūšės kaimo bendruomenei talkino Ignalinos seniūnijos seniūnas J. Polito su savo komanda. Užpelkėjusioje pakrantėje buvo iškirsti ir sudeginti krūmynai, didesni medžiai gražiai išgenėti. Šių darbų vykdymas suderintas su Aukštaitijos nacionalinio ir Labanoro regioninio parko direkcija. Partneriu aikštelei įrengti buvo pasirinkta UAB ,,Meleksas“.Per mėnesį laiko buvo atlikti visi darbai – užvežtas gruntas, įrengta smėlio aikštelė, pastatyti suoliukai sirgaliams. Neišvaizdi ir užpelkėjusi pakrantė virto jaukiu ir akį traukiančiu plotu, kuriame bus galima sveikai praleisti laisvalaikį tiek jaunimui, tiek vyresnio amžiaus šios sporto šakos gerbėjams.

Tai pirmasis Palūšės kaimo bendruomenės laimėtas konkursas ir gautas finansavimas. Bendruomenė labai džiaugiasi, kad pagaliau sutvarkyta neišvaizdi ir nefunkcionali ežero pakrantė, atsirado vieta, kur poilsiaujantis jaunimas galės aktyviai leisti laiką.  Kaimo aktyvas nežada snausti, ateity svajoja sutvarkyti ir likusią pakrantės dalį: šalia tinklinio aikštelės įrengti vaikų žaidimo aikštelę, nutiesti patogų pasivaikščiojimo taką palei ežerą nuo poilsiavietės pietrytinėje dalyje iki pat atnaujintos valtinės.

-Mūsų kaimas labai gražus, tik per ilgus sąstingio metus ne vienas kampelis spėjo ir užkemsėti ar varnalėšom apaugti. Manome, kad mums pavyks dalyvaujant konkursuose laimėti lėšų ir dar ne vieną viešą erdvę sutvarkyti ir pritaikyti visuomenės reikmėms. Palūšė tikrai taps patraukliu poilsio centru tiek Lietuvos žmonėms, tiek užsienio keliautojams. O mūsų visų pareiga prisidėti prie jos gražinimo, infrastruktūros gerinimo, reprezentatyvumo didinimo,- garsiai mąstė bendruomenės pirmininkas Arvydas Gaidelis.

Dalia Lapėnienė

Paskutinis atnaujinimas: 2011-12-12 08:48:53
Naujienų prenumerata