Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
Klausimai-atsakymai
Laba diena, turiu klausimą dėl soc. būstui gauti. Aš su žmona esame neįgalūs ir ieškome soc.buto nuomai. Kokia padėtis šiuo klausimu Jūsų mieste? Spausdinti
2018-09-07

Informuojame, kad savivaldybės socialiniai būstai nuomojami vadovaujantis Paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatymu asmenims ir šeimoms, turintiems teisę į savivaldybės socialinį būstą ir įrašytiems į tokių asmenų sąrašus. Socialiniai būstai nuomojami laikantis eiliškumo. Šiuo metu į asmenų ir šeimų, turinčių teisę į paramą būstui įsigyti ar išsinuomoti, sąrašą įrašyti 126 asmenys ir šeimos. Teisę į socialinio būsto nuomą turi asmenys ir šeimos, kurie atitinka šiuos reikalavimus: yra deklaravę gyvenamąją vietą Ignalinos rajono savivaldybės teritorijoje; dviejų trijų asmenų šeimos Gyventojų turto deklaravimo įstatyme nustatyta tvarka deklaruoto turto vertė neviršija 63 VRP, t. y. 7686 Eur ir grynosios metinės pajamos – 112 VRP, t. y. 13664 Eur; neturi Lietuvos Respublikos teritorijoje nuosavybės (bendrosios nuosavybės) teise būsto arba nuosavybės (bendrosios nuosavybės) turimas būstas, Nekilnojamojo turto kadastro duomenimis, yra fiziškai nusidėvėjęs daugiau nei 60 procentų, arba nuosavybės teise (bendrosios nuosavybės teise) turimo būsto plotas, tenkantis vienam asmeniui ar šeimos nariui, yra mažesnis kaip 10 kv. m arba mažesnis kaip 14 kv. m, jeigu šeimoje yra neįgalusis arba asmuo, sergantis lėtinės ligos, įrašytos į Vyriausybės ar jos įgaliotos institucijos patvirtintą sąrašą, sunkia forma. Jeigu Jūs atitinkate šiuos reikalavimus, siūlome Jums pateikti savivaldybės administracijai nustatytos formos prašymą ir visus teisingus duomenis, patvirtinančius teisę į socialinį būstą.

Dėl išsamesnės informacijos galite kreiptis  į Ignalinos rajono savivaldybės administracijos (Laisvės a. 70, Ignalina)  Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus vyresn. specialistę Laimą Gudonienę (11 kab., tel. 53 873, el. p. laima.gudoniene@ignalina.lt).

 
Atgal
Naujienų prenumerata