Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2020.12.07
Ignalinos rajono gyventojams – nemokamos individualios psichologo konsultacijos

Psichologinės gerovės ir psichikos sveikatos stiprinimo paslaugos teikiamos asmenims, kuriems pasireiškia psichikos sveikatos rizikos veiksniai dėl sudėtingų gyvenimiškų situacijų (skyrybos, darbo netekimas, finansiniai sunkumai, artimo žmogaus netektis, konfliktiniai santykiai šeimoje ar darbe, sunki artimo žmogaus liga ir kita).


► Paslaugos gali būti teikiamos vaikams bei suaugusiesiems. Teikiant Paslaugas vaikui iki 16 metų, būtinas rašytinis vieno iš jo tėvų ar globėjo sutikimas.

► Paslaugų teikimas grindžiamas abipuse pagarba, tarpusavio supratimu ir susitarimu.

► Asmens pageidavimu Paslaugos gali būti teikiamos anonimiškai.

► Vienam asmeniui teikiamos ne daugiau kaip 5 individualios konsultacijos.

Jei 5 individualių konsultacijų neužtenka ir (ar) Paslaugų gavėjo psichikos sveikatos rizikos veiksniai išlieka nepakitę, psichologas informuoja Paslaugų gavėją apie galimybę gauti asmens sveikatos priežiūros, socialines ir kitas paslaugas, atitinkančias Paslaugos gavėjo poreikius.

Paslauga teikiama vadovaujantis Psichologinės gerovės ir psichikos sveikatos stiprinimo paslaugų teikimo tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2020 m. liepos 31 d. įsakymu Nr. V-1733 „Dėl Psichologinės gerovės ir psichikos sveikatos stiprinimo paslaugų teikimo tvarkos aprašo patvirtinimo“.*

Nuo 2020 m. lapkričio 23 d. Ignalinos miesto ir rajono gyventojams – nemokamos individualios psichologo konsultacijos nuotoliniu būdu:

Pirmadieniais ir penktadieniais, 8.00 - 17.00 (pietų pertrauka 12.00 - 13.00) 

Simona Juškaitė mob. +370 647 05324

El. paštas mokymaip@gmail.com

 
Atgal   Spausdinti  
Naujienų prenumerata