Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2020.03.25
Pozityvus projektas, kurio komandoje ir šaunūs didžiasaliečiai

Staiga kilusi spontaniška idėja, operatyvus bendraminčių susibūrimas ir per dvi paras gimęs projektas, kuris jau išvydo dienos šviesą.  Tai nauja interneto svetainė – pozityvių žinių portalas „MesVieningi.lt“. Ją kuriant prisidėjo ir Didžiasalio "Ryto" gimnazijos atstovai.


Projektą įgyvendinusią komandą sudaro keturi entuziastai, kurie, kaip patys sako, visuomet ieško neįprastų sprendimų ir lengviausio kelio sunkioms užduotims išspręsti. Jauniausiai komandos narei vos 17 metų – ji Ignalinos r. Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos moksleivė Miglė Kapliukaitė, taip pat jos mokytojas Rokas Rožickas (29), VGTU magistrantūros studentas Motiejus Baliukonis (23) ir IT dėstytojas Naglis Mockevičius (30). 

„Visi esame pavargę nuo gausybės negatyvios informacijos ir keliamos panikos tiek žiniasklaidos priemonėse, tiek pačios visuomenės. Taip kilo mintis ieškoti pozityvių naujienų. Tikime, kad, skleisdami daugiau gerų emocijų, galime sumažinti riziką ar net išspręsti dalį potencialių socialinių problemų, su kuriomis jau susidūrė anksčiau COVID-19 virusą pajutusios šalys: augantis depresijos atvejų skaičius, smurtas artimoje aplinkoje, polinkis į alkoholizmą, emocinės sveikatos sutrikimai ar kt.“, – pasakoja MesVieningi.lt  projekto lyderis, Ignalinos rajono Didžiasalio "Ryto" gimnazijos mokytojas, lektorius Rokas Rožickas.

Mokytojas  tiki, kad interneto svetainės tiesioginis poreikis bus kuo trumpesnis ir žmonės galės grįžti į savo kasdienį gyvenimą, o MesVieningi.lt persiorientuos nuo koronaviruso temos ir tęs informacijos sklaidą apie kitus gerus darbus bei teigiamas emocijas keliančias naujienas.

Ignalinos rajono savivaldybė džiaugiasi šaunia komanda ir sveikina didžiasaliečius. Jūs kaip visada šaunūs, puikūs ir turtingi gerų idėjų. Tai dar viena graži iniciatyva, rodanti žmonių norą padėti, palaikyti, suteikti vilties. Būkime vieningi!

 

panaudota bznstart.lt informacija

 
  Spausdinti  
Pozityvus projektas, kurio komandoje ir šaunūs didžiasaliečiai
spausdinti visus
 
Joana 2020-03-26 08:43 spausdinti
Šaunuoliai! Mūsų emocinė sveikata priklauso nuo mūsų pačių! Nepraraskite entuziazmo ir juo uždekite kitus!
Atgal
 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų: 1
Naujienų prenumerata