Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2019.12.03
Linkmenų kaimo bendruomenei 15 metų

Baigiasi ruduo ir ateina žiema, o už lango jau sutema, Tamsūs ilgi vakarai , laukuose nudirbti jau darbai. Laikas dabar pailsėti, juk nereikia nei pjauti, nei sėti. Tokiais žodžiais vedančioji Vita Balčiūnienė pradėjo Linkmenų kaimo bendruomenės 15 metų gimtadienį.


                                                                                                                                                  

Buvo pasidžiaugta Linkmenų kaimo bendruomenės pasiekimais, nuveiktais darbais. Ignalinos rajono Linkmenų seniūnijos seniūnas Jonas Alekna dėkojo už bendruomenės telkimą, projektinę veiklą, skatinančią kultūrinį gyvenimą ir gyvenvietės grąžinimą.

Kadangi Linkmenų kaimo bendruomenės gimtadienis, tai aplankė ir svečiai – kaimyninio Utenos rajono  bendruomenės: Saldutiškio bendruomenė ir Kirdeikių krašto bendruomenė. Taip pat sulaukėme ir Palūšės kaimo bendruomenės. Svečiai sveikino ir linkėjo prasmingų darbų ateityje. Bendruomenės pirmininkei įteiktas gėles ir dovanas palydėjo prasmingi linkėjimų žodžiai, skaitomos eilės, padainuotos dainos. Dovanų  daug turėjo ir pirmininkė Jolanta Mačiulienė. Ji dėkojo ir įsimintinais suvenyrais apdovanojo prie projektų įgyvendinimo prisidėjusiems, visiems talkinusiems, organizuojant Linkmenų kaimo bendruomenės  darbą.    

 Buvo  padėkota ir šios jubiliejinės šventės rėmėjams, Laimai ir Rimantui Rakauskams, kurie dovanojo gimtadienio tortą ir šventės koncertą.  

 Linksmybių, šokių, ratelių, dainų tą vakarą buvo iki vėlyvos nakties, nes šventėje grojo ir dainavo nenuilstantis muzikantas iš Biečiūnų Petras Bernatavičius.

 Kiekvienas gimtadienis ateina ir praeina, o ateities planuose vėl nauji darbai, numatomi įgyvendinti projektai, artėjančios šventės, ir kasdienybės rūpesčiai, todėl dar kartą   ačiū sakom visiems atėjusiems ir  dalyvavusiems  15 metų Linkmenų kaimo bendruomenei šventėje.

 

Linkmenų kaimo bendruomenės informacija

 
  Spausdinti  
komentarų nėra
Atgal
 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
Naujienų prenumerata