Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2020.09.15
Rudens šventė Didžiasalyje

Rugsėjo 12 dieną Didžiasalyje šurmuliavo tradicinė rudens šventė „Rudens spalvos“. Šventė buvo spalvinga: gamta nepašykštėjo gero oro, o šventės dalyviai stebino savo fantazija  ir išmone.


Šiemet grožėjomės Didžiasalio seniūnijos, Didžiasalio bendruomenės, UAB „Didžiasalio komunalinės paslaugos“, Didžiasalio  vaikų globos ir socialinės paramos šeimai centro, Tverečiaus ir Dysnos bendruomenių, medžiotojų būrelio „Birvėta“ sukurtais darbais. Smagu buvo matyti ir didžiasalietės Alinos Meier, šiuo metu gyvenančios Vokietijoje, kūrinius, pagamintus iš vietinio  molio.

Šventės metu koncertinę programą dovanojo Kėdainių KC Vilainių skyriaus mišrus vokalinis - instrumentinis ansamblis „Prie Nevėžio“ (vadovė Gražina Lapienienė).

Kaip ir kasmet, pasidžiaugėme nuveiktais darbais, palinkėjome sėkmingo verslo ir plėtros UAB „Birvėtos tvenkiniai“ kolektyvui, pasigrožėjome vietinių amatininkų kūriniais,  su malonumu įsigijome ūkininkų triūso vaisių, išbandėme laimę loterijoje be pralaimėjimo.

Už pagalbą organizuojant šventę nuoširdžiausias „Ačiū“ mūsų rėmėjams: Didžiasalio seniūnijai ir seniūnui Antanui Pauliukėnui, UAB „Birvėtos tvenkiniai“ ir direktorei Editai Brukštuvienei, ūkininkui Sigitui Papšiui bei  J. Rudokienės IĮ „Gėlės Didžiasalyje“.

 

Ignalinos KC Didžiasalio padalinio

specialistė Valentina Sinkevič

Nuotraukos Juozo Navicko

 

 
Atgal   Spausdinti  
Naujienų prenumerata