Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2020.06.30
Lietuvos mėgėjų teatro šventės „Tegyvuoja teatras“ apdovanojimai

Kasmet vykstančioje Lietuvos mėgėjų teatro šventėje „Tegyvuoja teatras“ apdovanojami ryškiausi vaikų ir jaunimo  arba suaugusiųjų mėgėjų teatrai.  Šį kartą į apdovanojimų šventę rinkosi 2019 m. Lietuvos vaikų ir jaunimo teatrų šventės - apžiūros „ŠIMTAKOJIS“ dalyviai ir laureatai, tarp kurių ir Ignalinos gimnazijos teatro IKI atstovai.


 

XV Lietuvos mėgėjų teatro šventė „Tegyvuoja teatras“ vyko birželio 27 d.  Pajiešmeniuose, Pasvalio rajone, kur  nominuoti ryškiausi 2019 m. Lietuvos vaikų ir jaunimo teatrų kūrėjai, festivalių organizatoriai iš viso dešimtyje kategorijų.  Visiems nominuotiesiems įteikti Lietuvos nacionalinio kultūros centro ir Lietuvos mėgėjų teatro sąjungos diplomai, laureatams – „Tegyvuoja teatras“ statulėlės.

Ignalinos gimnazijos teatras „IKI“ šioje šventėje nominuotas dviejose kategorijose - Ryškiausias jaunimo teatro spektaklis ir Ryškiausia scenografija. Šiais metais ignaliniečių spektaklio „Verksnių klubas“ scenografija įvertinta LAUREATO statulėle. Į šią nominaciją pretendavo 5 Lietuvos vaikų ir jaunimo teatrai iš Anykščių, Alytaus, Radviliškio, Tauragės ir Ignalinos.

Teatras IKI nuoširdžiai dėkoja Ignalinos gimnazijai už galimybę dalyvauti Lietuvos teatrų piknike ir po ilgos tylos vėl susitikti su teatrais draugais.

Jolanta Narbutaitienė,
Ignalinos kultūros ir sporto centro renginių ir gimnazijos teatro "IKI" režisierė

 
Atgal   Spausdinti  
Naujienų prenumerata