Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2020.09.18
Ežerų krašto turizmo informacijos centrų iniciatyva pripažinta geriausia

Siekdamas sutelkti regionų gerąją patirtį, novatoriškas idėjas ir pasidalinti atradimais, Regioninės plėtros departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos organizavo originalių idėjų bei iniciatyvų konkursą tema „Regionai: atradimų žemėlapiai“. Konkurso tikslas – nustatyti ir įvertinti gerosios praktikos pavyzdžius, įkvepiančias ir prasmingas idėjas, kurios keičia žmonių gyvenimus, jų aplinką.


Ežerų krašto turizmo informacijos centrų bendradarbiavimas pripažintas kaip labiausiai regioną stiprinanti ir garsinanti iniciatyva Lietuvoje ir pasaulyje. Rugsėjo 17 d. Anykščiuose vykusio Utenos regiono plėtros tarybos posėdžio metu ji apdovanota.

Ignalinos, Anykščių, Molėtų, Utenos ir  Zarasų turizmo informacijos centrai jau keli metai vykdo bendras rinkodarines priemones (parodos, žaidimai, leidiniai ir kt.) bei pozicionuoja save kaip Lietuvos ežerų kraštą. Įteikdamas apdovanojimą Regioninės plėtros departamento  prie Vidaus reikalų ministerijos Utenos apskrities skyriaus vedėjas Nerijus Čepauskas pažymėjo, kad konkursui buvo pateikta daug gražių ir įdomių iniciatyvų, bet šita išsiskyrė savo regioniniu bendradarbiavimu ir bene vienintelė apėmė daugiau nei vieną rajoną.

 

Marija Garejeva, direktorė

Ignalinos rajono turizmo informacijos centras

Ateities g. 23, 30121 Ignalina

Tel. 8671 93 193, Mob. 8683 80105

www.ignalina.info

 

 

 
Atgal   Spausdinti  
Naujienų prenumerata