Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2019.12.11
Vokietijos Raudonojo Kryžiaus atstovai atvyko su dovanomis vaikams, seneliams, šeimoms

Vokietijos Raudonojo Kryžiaus atstovai iš Kronshageno miesto Ignaliną šiais metais aplanko antrą kartą, o apskritai tai jau 25-asis jų vizitas. Vasarą atvykę susipažinti su naujais savivaldybės vadovais, dabar, laikydamiesi tradicijos, lankė globojamus vaikus ir senelius, įteikė jiems asmenines dovanėles, taip pat parengė šventinius paketus sunkiai gyvenančioms šeimoms, paliko šiek tiek lėšų nenumatytiems atvejams. 


Susitikime savivaldybėje gruodžio 11 dieną dalyvavo meras Justas Rasikas, savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Balinskienė ir svečius globojanti Raudonojo Kryžiaus atstovė Irena Rapkauskienė.

Svečius pasveikinęs meras Justas Rasikas dėkojo už atvežtas dovanas ir geras emocijas. Meras sakė, kad savivaldybė taip pat perėmė gerą pavyzdį ir šiemet Tarybos nariai, atsižvelgdami į vaikų išsakytas svajones,  taip pat parengė kiekvienam jų po asmeninę dovanėlę. Naujojo Daugėliškio globos namų vaikams taip pat dovanoti bilietai į krepšinio rungtynes Vilniuje. „Suprantu, kad materialinės dovanos nėra pagrindinis dalykas. Stengiamės kuo daugiau bendrauti su vaikais, organizuoti susitikimus su žinomais žmonėmis, sportininkais. Mūsų tikslas – bendravimas, žalingų įpročių prevencija, sveiko gyvenimo būdo skatinimas“,– pasakojo meras. Už ilgametį bendradarbiavimą, paramą ir pagalbą Ignalinos rajono globojamiems vaikams ir seneliams Kronshageno miesto Raudonojo Kryžiaus grupei ir jos vadovui Reinhardui Muleriui meras įteikė padėkos raštą, savivaldybės dovanas. 

Ilgametis Ignalinos bičiulis R. Miuleris prisiminė, kaip į Ignaliną atvyko pirmą kartą 2006 metais. Ir nuo tada kasmet čia apsilanko pora kartų per metus. Visi susitikimai būna šilti ir išsivežami patys geriausi įspūdžiai. Svečiai pasakojo apie susitikimus su globojamais vaikais Didžiasalyje ir Naujajame Daugėliškyje. Jiems labai smagu, kad ten visada yra laukiami. Per Kalėdas kiekvienam vaikui įteikiama asmeninė dovana, kurią rūpestingai, atsižvelgdami į vaiko amžių, lytį ir poreikius. 

Su dovanomis aplankyti ir seneliai Dūkšto globos namuose. Tas dovanėles seneliai atidarys tik Kūčių vakarą, kai globos namuose vyks šventinė vakarienė kartu su kunigu. Vokiečiai šiai įstaigai taip pat atvežė ir  nemažai naudingų daiktų, higienos ir švaros priemonių. Jie džiaugiasi galėdami padėti sunkiai besiverčiantiems Ignalinos gyventojams, jiems nupirkti maisto produktų. R. Miuleris šiltai atsiliepė apie ilgametį bendravimą su Irena Rapkauskiene ir išreiškė susirūpinimą dėl Raudonojo Kryžiaus skyrių rajonuose uždarymo. Šiuo metu dėl to kaip tik vyksta teismo procesas. Kaip sakė R. Miuleris, jie bet kuriuo atveju ir toliau bendardarbiaus su Ignalina. 

 

Svečiai džiaugėsi gražia Ignalinos egle ir miesto papuošimu. Merui jie dovanojo knygą apie Kronshageną ir Raudonojo Kryžiaus veiklą pristatantį leidinį. Susitikime kalbėta apie artėjančias šv. Kalėdas, jų šventimą šeimose ir rengiamas dovanas artimiausiems žmonėms.

 

parengė Lina Kovalevskienė,

tel. (8 386) 52522, el.p. lina.kovalevskiene@ignalina.lt

 
  Spausdinti  
komentarų nėra
Atgal
 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
Naujienų prenumerata