Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2019.11.15
Tolerancijos diena progimnazijoje su studentais iš 10 skirtingų šalių

Nuo spalio mėn. pabaigos Aukštaitijos nacionaliniame parke vyksta tarptautiniai ERASMUS+ mokymai „Cross borders!“ Su KTU studentų atstovybe, vykdančia šį projektą, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija pasirašė bendradarbiavimo sutartį ir numatė bendras studentų ir progimnazijos moksleivių veiklas.


 

Projekte dalyvauja studentai net iš 10 skirtingų šalių – Lietuvos, Italijos, Danijos, Didžiosios Britanijos, Ispanijos, Portugalijos, Lenkijos, Turkijos, Bulgarijos, Vengrijos. Veiklų dalyviai – studentai (18–35 metų amžiaus), dirbantys su jaunimu ir (arba) pabėgėliais / imigrantais.

Projektas surinko jaunus entuziastus, kurie kartu su Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos mokiniais paminėjo Tolerancijos dieną. 8 klasių mokiniams studentai pravedė 4 anglų kalbos pamokas, vyko bendras renginys, kurio metu buvo ugdomas ir plėtojamas supratimas apie migrantų integracijos į visuomenę galimybes, gilinamasi į įvairius migracijos aspektus ir judumo tendencijas Europoje, dalintasi patirtimi, skatinant kultūrinių ryšį ir bendradarbiavimą.

 

Mokiniai domėjosi užsienio šalių kultūra, migrantų integracija, įsijungė į bendras veiklas, patyrė pozityvaus ir tolerantiško bendravimo su užsieniečiais džiaugsmą.

Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos informacija

 
  Spausdinti  
komentarų nėra
Atgal
 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
Naujienų prenumerata