Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2019.09.04
Krikonių kaimo bendruomenės informacija

Krikoniškiai ir kaimo svečiai vasaros pabaigą pažymėjo linksma bendruomenės švente.


Šventė prasidėjo  Šv. Mišiomis,  savo kaimo kapinaitėse  prie koplytėlės. Šv. Mišias aukojo kunigas Marijonas Savickas ir klebonas Antanas Domeikis. Kaimo šventė buvo truputį netradicinė ir vadinosi ,,Aktyvi bendruomenė – tiltas tarp žmonių ir valdžios". 

Į šventę buvo pakviestos  kaimyninės bendruomenės, su kuriomis palaikomas glaudus ryšys bendruomeninėje veikloje. Šventės metu veikė diskusijų kavinė, vaikų vonios burbulų gamyba, buvo atidaryta ir pašventinta kaimo bibliotekėlė. Visi stebėjo keturračių paradą, bendruomenių prisistatymus. Garavo Krikoniškių gamintas plovas, į dangų kilo margaspalviai balionai su Krikoniškių svajonėmis. Šventę vedė ir muzikinę programą dovanojo Jolanta ir Tomas Jurkuvėnai.

Mūsų šventės šurmulyje bei diskusijų kavinėje dalyvavo ir savivaldybės vadovai: meras Justas Rasikas, savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Balinskienė, tarybos narė Aušra Čeponienė, seniūnas Saulius Zabolevičius. 

Bendruomenės nariai ir kaimo gyventojai dėkoja už bendrystę, už dalyvavimą kaimo šventėje ir tiki, kad svečiams padovanoti  su meile pagaminti rankų darbo angelai padės kasdieniniame darbe, saugos ir globos juos visur ir visada.

Iš dalies šventė buvo finansuojama pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017-2019 metų veiksmų plano 2.3 priemonę ,,Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“.

Dėkojame rėmėjams: Ignalinos kredito unijai, Utenos parduotuvei ,,Tautukas“, Trūdų kaimo bendruomenei, Andriui ir Žydrei Grinkevičiams, Ruslanui Džafarovui, Mielagėnų seniūnijai, Ilonai ir Stanislovui Michalevičiams, Linai ir Tadui Bukauskams, Arvydui Šriūbėnui, Violetai Masteikienei,Vilei Vanagienei, Egidijui Kazimėrėnui ir visiems kitiems kurie prisidėjo savo idėjomis ir darbais.

 

Organizatoriai

 

 

 

 

 

             

 
Atgal   Spausdinti  
Naujienų prenumerata