Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
Naujienos
Gerumas skatina dalintis
Gerumas skatina dalintis 2021.01.26

Mielagėnų seniūnas Adas Trakymas nuoširdžiai dėkoja visiems geros valios žmonėms,  padėjusiems Reketiškės kaime gaisrą ir skaudžią netektį patyrusiems gyventojams. Ypač seniūnas dėkingas Policijos asociacijai, dovanojusiai reikalingų daiktų.

Plačiau >
Ignalinos miesto seniūnija informuoja – gatvės bus šviesesnės
Ignalinos miesto seniūnija informuoja – gatvės bus šviesesnės 2021.01.26

Atsižvelgiant į gyventojų prašymus,  seniūnijos pastangomis apšviestos kai kurios tamsios gatvių atkarpos Ignalinoje. 

Plačiau >
Toliau svarstomos saulės energijos panaudojimo galimybės
Toliau svarstomos saulės energijos panaudojimo galimybės 2021.01.26

Ignalinos rajono savivaldybė, kaip jau informuota, sulaukia verslo pasiūlymų ir susidomėjimo mūsų krašte statyti saulės energijos jėgaines. Netgi yra privačių įmonių, jau įsigijusių sklypus ir ketinančių pradėti statybas. 

Plačiau >
Baltijos biatlono taurės I etapas Estijoje
Baltijos biatlono taurės I etapas Estijoje 2021.01.26

Sausio 23-24 d.  vyko Baltijos biatlono taurės I etapas Estijoje (Haania) dalyvavo geriausi sportininkai iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos. Varžybose dalyvavo Karolio Baltakio treniruojami Ignalinos rajono švietimo ir sporto paslaugų centro auklėtiniai: Darius Dinda, Deimantė Šerėnaitė, Dovydas Stepaniuk, Jokūbas Steponėnas, kuris po sunkios traumos, startavo pirmą kartą.  

Plačiau >
Pirmos 2020-2021 m. sezono FIS varžybos Lietuvoje
Pirmos 2020-2021 m. sezono FIS varžybos Lietuvoje 2021.01.26

Po ilgos pertraukos, sausio 23-24 dienomis, Lietuvos žiemos sporto centro trasoje vyko FIS Lietuvos slidinėjimo čempionato I etapas. Geriausiai sekėsi „Sėkmės trasa“ klubo nariams: Modestui Vaičiuliui, Tautvydui Stroliai (trenerė Kazimiera Strilienė). 

Plačiau >
Regionų krepšinio lygos rungtynės
Regionų krepšinio lygos rungtynės 2021.01.26

Sausio 22 d. Ignalinoje vyko uždaros RKL rungtynės. Susitiko Ignalinos „Vilkakalnis“ su Vilniaus „Ryto-MRU-VKM“ komanda.

Plačiau >
Abiturientų dėmesiui
Abiturientų dėmesiui 2021.01.25

Kaip pranešė Švietimo ir mokslo ministerija, visi šių metų abiturientai atleidžiami nuo lietuvių kalbos ir literatūros įskaitos!

Plačiau >
Savivaldybės etapo biologijos olimpiada
Savivaldybės etapo biologijos olimpiada 2021.01.25

Sausio 14 dieną vyko savivaldybės etapo 9-12 klasių mokinių biologijos olimpiada olimpiada nuotoliniu būdu. Mokiniai užduotis matė ir jas sprendė MOODLE platformoje. Olimpiados dalyvių darbai buvo taisomi automatiškai. Olimpiadoje dalyvavo 22 mokiniai iš 4 rajono mokyklų. 

Plačiau >
Kviečiame vaikus rinktis neformaliojo vaikų švietimo programas 2021 metams
Kviečiame vaikus rinktis neformaliojo vaikų švietimo programas 2021 metams 2021.01.25

Ignalinos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2021 m. sausio 25 d. įsakymu Nr. VT-49 „Dėl neformaliojo vaikų švietimo programų atitikties nustatytiems reikalavimams“ patvirtintas Ignalinos rajono neformaliojo vaikų švietimo programų sąrašas 2021 metams.

Plačiau >
Savivaldybės etapo fizikos olimpiada
Savivaldybės etapo fizikos olimpiada 2021.01.25

Sausio 21 dieną vyko savivaldybės etapo fizikos olimpiada 9 – 12 klasių mokiniams nuotoliniu būdu. Olimpiadoje dalyvavo 16 mokinių iš 3 rajono gimnazijų. Olimpiados tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi fizika, gilinti ir plėsti šio mokslo žinias, mokinių mokslinį kritinį mąstymą, grindžiamą tvirtomis gamtos mokslo žiniomis, tobulinti eksperimentinio darbo įgūdžius ir gebėjimus.

Plačiau >
Ignalinos rajone –  153 COVID-19 atvejai
Ignalinos rajone – 153 COVID-19 atvejai 2021.01.25

Ignalinos rajone sausio 25  dienos duomenimis sergančiųjų – 153, pasveiko 529,  iš viso patvirtinta 700 COVID-19 atvejų. Primename, kad savivaldybė teikia pavėžėjimo į Mobilų patikros punktą paslaugą, taip pat gali suteikti patalpas saviizoliacijai (tel. 8 694 04447). Saugokime save ir kitus, laikykimės karantino reikalavimų ir visų judėjimo apribojimų!

Plačiau >
Mokymai atvejo vadybos tema (8 ak. val.)
Mokymai atvejo vadybos tema (8 ak. val.) 2021.01.22

Į seminarą registruotis kviečiami savivaldybių ir jų įstaigų, psichikos sveikatos centrų socialiniai darbuotojai, psichologai ir kiti sveikatos specialistai, tiesiogiai dirbantys su rizikos grupės asmenimis.

Plačiau >
Parama kaimo bendruomenėms. Kviečiame pasidomėti.
Parama kaimo bendruomenėms. Kviečiame pasidomėti. 2021.01.22

Žemės ūkio ministerija jau 15 metų iš eilės teikia finansinę paramą kaimo bendruomenėms. Šiemet jos vėl kviečiamos teikti nacionalinės paramos paraiškas savo veiklai finansuoti. Paraiškos bus renkamos nuo š. m. vasario 1 d. iki kovo 1 d.

Plačiau >
Ligoninė džiaugiasi moderniu rentgeno aparatu ir savo profesionalais
Ligoninė džiaugiasi moderniu rentgeno aparatu ir savo profesionalais 2021.01.22

Ignalinos rajono ligoninėje sudėtingą  pandemijos ir karantino kasdienybę praskaidrino galimybė atsinaujinti ir pagerinti teikiamas paslaugas bei medikų darbo sąlygas. Ligoninėje atliktas rentgeno patalpų ir kabinetų remontas, nupirktas ir įrengtas naujas rentgeno aparatas. Tai italų firmos „Villa Sistemi Medicali“ naujausias modelis, pagamintas pagal užsakymą 2020 m. gruodžio mėnesį.

Plačiau >
Galimybė mokyklose mokiniams organizuoti nuotolinį mokymąsi
Galimybė mokyklose mokiniams organizuoti nuotolinį mokymąsi 2021.01.22

Informuojame, kad 1-12 klasių mokinių nuotolinį ugdymą, priežiūrą ir maitinimą organizuoja Ignalinos rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklos (toliau – mokykla).

Plačiau >
Kviečiame rinktis pasieniečio įvadinio mokymo kursus
Kviečiame rinktis pasieniečio įvadinio mokymo kursus 2021.01.21

Informuojame, kad nuo 2021 m. balandžio 12 d. Pasieniečių mokykloje bus organizuojami Pasieniečio įvadinio mokymo kursai. Turinčius aukštąjį universitetinį arba aukštąjį neuniversitetinį bei aukštesnįjį išsilavinimą ir nepriekaištingos reputacijos asmenis kviečiame rinktis šiuos mokymo kursus ir per 15 savaičių tapti pasieniečiais.

Plačiau >
Parengtas sprendimo projektas
Parengtas sprendimo projektas 2021.01.21

Parengtas sprendimo „Dėl pavadinimo gatvei suteikimo“ projektas.

Plačiau >
Verslo mokymai
Verslo mokymai 2021.01.21

Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parkas jau penktąjį kartą organizuoja Ateities tvaraus verslo pre-akseleravimo programą. Dviejų mėnesių trukmės programoje dalyviai išmoks kaip savo idėją paversti perspektyviu verslu.

Plačiau >
Svarstomas komunalines paslaugas teikiančių įmonių reorganizavimas
Svarstomas komunalines paslaugas teikiančių įmonių reorganizavimas 2021.01.21

Ignalinos rajono savivaldybė svarsto galimybes optimizuoti komunalines paslaugas teikiančių  įmonių darbą. Siekiama sukurti vieningą klientų aptarnavimo sistemą, optimizuoti gedimų ir avarijų šalinimą, sumažinti administracines išlaidas, pagerinti paslaugų ekonominį efektyvumą.

Plačiau >
Takas iki Palūšės – vaizdinga dviejų kurortinių vietovių jungtis
Takas iki Palūšės – vaizdinga dviejų kurortinių vietovių jungtis 2021.01.21

Žiema puikus laikas tvarkyti dokumentus ir ruoštis būsimiems infrastruktūros gerinimo darbams. Vienas iš svarbių planuojamų projektų – pėsčiųjų ir dviratininkų tako nuo Ignalinos miesto iki Palūšės kaimo rekonstravimas. Šis takas yra labai mėgstamas ir naudojamas tiek gyventojų, tiek atvykstančių turistų, tačiau jo prasta būklė tikrai nedaro garbės kurortinei teritorijai. 

Plačiau >
Informacija jaunoms šeimoms, pageidaujančioms pasinaudoti finansine paskata įsigyjant pirmąjį būstą
Informacija jaunoms šeimoms, pageidaujančioms pasinaudoti finansine paskata įsigyjant pirmąjį būstą 2021.01.21

Finansinė paskata jaunoms šeimoms, kurios nori įsigyti pirmąjį būstą Lietuvos regionuose, teikiama vadovaujantis Finansinės paskatos pirmąjį būstą įsigyjančioms jaunoms šeimoms įstatymu. Jauna šeima – šeima, kurioje kiekvienas iš sutuoktinių yra ne vyresnis kaip 36 metų, taip pat šeima, kurioje motina arba tėvas vieni augina vieną ar daugiau vaikų (įvaikių) ir yra ne vyresni kaip 36 metų. 

Plačiau >
Nedideli karantino palengvinimai
Nedideli karantino palengvinimai 2021.01.21

Karantino taisyklių pakeitimai: leidžiami taip vadinami „socialiniais burbulai“, kai galima bendrauti po vieną gyvenantiems žmonėms bei dar vienam namų ūkiui. Mokiniams, kuriems sudėtinga mokytis namuose, teikiamas nuotolinis mokymas, priežiūra ir maitinimas mokykloje, dienos centre ar kitoje savivaldybės paskirtoje įstaigoje.

Plačiau >
Saulės energijos panaudojimas – geros perspektyvos!
Saulės energijos panaudojimas – geros perspektyvos! 2021.01.21

Pastaruoju metu savivaldybė sulaukia verslo pasiūlymų ir susidomėjimo Ignalinos rajono teritorijoje statyti saulės energijos jėgaines. Įrengus modernų saulės parką būtų sukurtos darbo vietos, o statant jį naudos turėtų ir kiti verslai (apgyvendinimas, maitinimas). 

Plačiau >
Smurtas artimoje aplinkoje
Smurtas artimoje aplinkoje 2021.01.20

Smurto artimoje aplinkoje apimtys, kaip ir daugelyje valstybių, Lietuvoje per karantiną auga. Socialinės apsaugos ir darbo ministerija primena, kaip atpažinti smurtą, ir ragina jį patyrus nedelsiant kreiptis į policiją, specializuotos pagalbos centrą ar kitas pagalbą teikiančias tarnybas. Jos karantino metu plečia savo gretas, kad pagalbą suteiktų kuo greičiau ir efektyviau.

Plačiau >
Savivaldybės kviečiamos paminėti Tarptautinę Holokausto aukų atminimo dieną
Savivaldybės kviečiamos paminėti Tarptautinę Holokausto aukų atminimo dieną 2021.01.20

1945 metų sausio 27 dieną sovietų kariai išlaisvino Osvencimo (Aušvico) koncentracijos stovyklą. 2005 metais Jungtinių Tautų Generalinė Asamblėja tą dieną paskelbė Tarptautine Holokausto aukų atminimo diena. 

Plačiau >
Informacija apie sprendimo priėmimą
Informacija apie sprendimo priėmimą 2021.01.20

Skelbimas apie parengtą sprendimo dėl kaimo plėtros žemėtvarkos projekto rengimo pradžios ir planavimo tikslų, projektą.

Plačiau >
Karantinas pristabdė ir traumas
Karantinas pristabdė ir traumas 2021.01.20

Panevėžio teritorinė ligonių kasa (Panevėžio TLK) įvairiais pjūviais analizuoja praėjusių metų sveikatos priežiūros paslaugų teikimo pokyčius savo veiklos zonoje, t. y. Panevėžio ir Utenos apskrityse. 

Plačiau >
Viešo aukciono būdu parduodamas nekilnojamas turtas
Viešo aukciono būdu parduodamas nekilnojamas turtas 2021.01.20

Elektroninis aukcionas bus vykdomas informacinių technologijų priemonėmis interneto svetainėje www.evarzytynes.lt
Aukciono pradžia 2021-02-08, 09.00 val., pabaiga 2021-02-11, 13.59 val.

Plačiau >
Aplankykite kraštiečiui Nadui Rasteniui skirtą virtualią parodą
Aplankykite kraštiečiui Nadui Rasteniui skirtą virtualią parodą 2021.01.20

Nadas Rastenis – kraštietis, poetas, vertėjas, teisininkas – gimė 1891 metais, Stagalėnuose (dabar Linkmenų seniūnija, Ignalinos raj.). Minime jo gimimo 130-metį.

Plačiau >
Mobili programėlė „Korona Stop LT“
Mobili programėlė „Korona Stop LT“ 2021.01.20

Naudodamiesi mobiliąja programėle „Korona Stop LT“ galima greičiau sustabdyti viruso plitimą. Prisijunkite prie tarptautinės įspėjimų apie koronavirusą sistemos savo išmaniajame telefone įsidiegdami programėlę.

Plačiau >
Specialistų rekomendacijos
Specialistų rekomendacijos 2021.01.20

Visuomeniniais pagrindais dirbanti ir Sveikatos apsaugos ministerijai (SAM) pasiūlymus teikianti įrodymais pagrįstos medicinos grupė COVIDMED.lt, kurią sudaro Lietuvoje ir užsienyje gyvenantys įvairių sričių mokslininkai ir medikai, parengė rekomendacijas, kaip apsaugoti namiškius susirgus koronavirusu. SAM dalinasi specialistų parengtais siūlymais. 

Plačiau >
Bendrojo ugdymo mokyklų tinklo pertvarkos plano projektas
Bendrojo ugdymo mokyklų tinklo pertvarkos plano projektas 2021.01.19

Informuojame, kad yra parengtas Ignalinos rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų tinklo pertvarkos 2021–2025 metų bendrojo plano projektas, kuris šiuo metu pateiktas svarstyti mokyklų bendruomenėms.

Plačiau >
Atmintinė apie teikiamą pirminę teisinę pagalbą
Atmintinė apie teikiamą pirminę teisinę pagalbą 2021.01.19

Ignalinos rajono savivaldybėje nemokamą pirminę teisinę pagalbą teikia Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus teisininkė Zita Daugėlienė (darbo kabinetas Nr. 17, kontaktinis darbo telefonas (8 386) 52 960, mob. tel. 8 647 05 171, el. paštas zita.daugeliene@ignalina.lt).

Plačiau >
Rengiamas socialinių paslaugų planas 2021 metams
Rengiamas socialinių paslaugų planas 2021 metams 2021.01.18

Ignalinos rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir kaimo reikalų  skyrius rengia Socialinių paslaugų planą 2021 metams. Prašome visus socialinius partnerius (nevyriausybines organizacijas, biudžetines, viešąsias įstaigas bei kitas organizacijas, kurios teikia ar numato  teikti socialines paslaugas Ignalinos rajono savivaldybės gyventojams)  iki 2021 m. vasario 12 d. pateikti duomenis apie 2021 metais numatomas  teikti socialines paslaugas.

Plačiau >
Gyventojų dėmesiui! Registravimas vakcinavimui nuo Covid-19 ligos
Gyventojų dėmesiui! Registravimas vakcinavimui nuo Covid-19 ligos 2021.01.15

Siekiant užtikrinti tinkamą pasirengimą gyventojų vakcinacijai, kviečiame visus  65 m. ir vyresnius Ignalinos rajono gyventojus registruotis (pirmiau bus skiepijami atitinkamos grupės vyresni asmenys). Prašytume susisiekti su savo sveikatos priežiūros įstaigos šeimos gydytoju ar slaugytoju. Šeimos gydytojas įvertins Jūsų skiepijimo galimybes ir užregistruos. 

Plačiau >
Kviečiame teikti pasiūlymus dėl atnaujinamų Bendrųjų ugdymo programų
Kviečiame teikti pasiūlymus dėl atnaujinamų Bendrųjų ugdymo programų 2021.01.14

Paskelbtos naujos atnaujinamų pradinio bei pagrindinio ugdymo programų projektų versijos, jas rasite čia >>>>. Kviečiame švietimo bendruomenę bei socialinius partnerius teikti argumentuotus pasiūlymus ir įžvalgas dėl Bendrųjų programų projektų. Visus pasiūlymus siųskite iki sausio 31 d. elektroniniu paštu, adresu mokykla2030@nsa.smm.lt

Plačiau >
Kviečiame teikti neformaliojo vaikų švietimo programas 2021 metams ir joms gauti finansavimą
Kviečiame teikti neformaliojo vaikų švietimo programas 2021 metams ir joms gauti finansavimą 2021.01.13

2021 metais planuojama tęsti neformaliojo vaikų švietimo (toliau – NVŠ) programų finansavimą Lėšos skiriamos vienai vaiko, kuris mokosi pagal pradinio, pagrindinio ar vidurinio ugdymo programą, pasirinktai NVŠ programai finansuoti.

Plačiau >
Mobilus tyrimų punktas Ignalinoje
Mobilus tyrimų punktas Ignalinoje 2021.01.13

Primename, kad Ignalinoje veikia mobilus tyrimų punktas, įsikūręs Sporto g. 6. Punktas dirba pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais nuo 9 iki 13 val. Jame dirba Ignalinos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistai, VŠĮ Ignalinos rajono poliklinikos, UAB Sveikatos centro, Ignalinos TIC, Ignalinos rajono savivaldybės administracijos darbuotojai. Registracija į punktą vykdoma telefonu 1808 arba internetu 1808.lt. Neturintiems transporto savivaldybė teikia pavėžėjimo paslaugą (kreiptis tel. 8 694 04447).

Plačiau >
Latvijos pareigūnai ir toliau kontroliuos, ar atvykstantieji į šalį užpildė anketas
Latvijos pareigūnai ir toliau kontroliuos, ar atvykstantieji į šalį užpildė anketas 2021.01.13

Valstybės sienos apsaugos tarnyba informuoja, kad Latvija dar beveik mėnesiui pratęsė sustiprintą į šalį atvykstančių asmenų kontrolę, kurios metu, be kitų dokumentų, privaloma pateikti ir specialią anketą.

Plačiau >
Vyriausybės narių 2021 m. priėmimo grafikas
Vyriausybės narių 2021 m. priėmimo grafikas 2021.01.06

Užsiregistruoti į Vyriausybės narių priėmimą galima:
telefonu (8 5) 266 3711,
pateikiant prašymus raštu (Gedimino pr. 11, LT-01103, Vilnius),
elektroniniu paštu LRVkanceliarija@lrv.lt arba užpildant elektroninę registracijos formą.

Plačiau >
Ignalinos rajono savivaldybė skelbiamų derybų būdu perka socialinius būstus
Ignalinos rajono savivaldybė skelbiamų derybų būdu perka socialinius būstus 2020.12.31

Ignalinos rajono savivaldybė skelbiamų derybų būdu perka socialinius būstus (toliau – gyvenamosios patalpos) – vieno kambario butus Dūkšto m., Ignalinos m., Vidiškių k. bei    dviejų kambarių butus Dūkšto m., Ignalinos m., Strigailiškio k. ir Vidiškių k. (daugiau informacijos pateikiama Socialinio būsto pirkimo skelbiamų derybų būdu sąlygose).

Plačiau >
Skelbiamas konkursas į Ignalinos r. Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos direktoriaus pareigas
Skelbiamas konkursas į Ignalinos r. Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos direktoriaus pareigas 2020.11.11

Ignalinos rajono savivaldybė skelbia konkursą į Ignalinos r. Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos direktoriaus pareigas. Pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas nuo 9,17 iki 9,57, atsižvelgiant į pedagoginio darbo stažą (pareiginės algos baziniais dydžiais).

Plačiau >
Skelbiamas konkursas į Ignalinos rajono švietimo pagalbos tarnybos direktoriaus pareigas
Skelbiamas konkursas į Ignalinos rajono švietimo pagalbos tarnybos direktoriaus pareigas 2020.10.21

Ignalinos rajono savivaldybė skelbia konkursą į Ignalinos rajono švietimo pagalbos tarnybos direktoriaus pareigas. Pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas nuo 8,20 iki 8,60, atsižvelgiant į vadovaujamo darbo patirtį (pareiginės algos baziniais dydžiais).

Plačiau >
Daugiau naujienų
Naujienų prenumerata