Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veikla  Paslaugos  Nuorodos  Tarptautinis bendradarbiavimas
Versija neįgaliesiems
Naujienos
2016.06.24
Dūkštiečiai laukia savo miesto jubiliejaus
Dūkštiečiai laukia savo miesto jubiliejaus

Daug gražių peizažų aš mačiau pasauly:/Ežerų daug, upių, jūrų ir kalnų./Bet pati skaisčiausia Dūkšte šviečia saulė,/Ir namo sugrįžus taip jauku, ramu. (D. Urbonienė). Artėjant Dūkšto miestelio 155 metų jubiliejui, norisi, kad aplink tvyrotų pakili nuotaika ne tik žvelgiant į vis gražėjantį miestelį, bet ir lankantis renginiuose, koncertuose, šventėse. Tad birželio 17-osios vakare, nepabūgę prasto oro į Dūkšto kultūros namus gausiai rinkosi ištikimiausi renginių lankytojai, seniūnijos gyventojai, miestelio svečiai. Skambėjo pačios gražiausios dainos, skirtos savo mylimam miestui – Dūkštui. Jas dovanojo Birutė Paukštienė, seniūnas Vytautas Kazėnas, Dūkšto kvartetas ir ansamblis.

2016.06.24
Dovana Ignalinai - "8 su puse Ignalinos"
Dovana Ignalinai - "8 su puse Ignalinos"

Birželio 17 dieną Ignalinos krašto muziejuje pristatyta paroda „8 su puse Ignalinos“. Informaciniuose  stenduose pateikiamos specialios ekspedicijos nuotraukos ir aprašymai, pasakojantys  apie Lietuvoje, Lenkijoje ir  Baltarusijoje surastas vietoves, kurios pavadintos Ignalinos vardu.  Šią ekspediciją sumanė ir informaciją surinko laikraščio „Mūsų Ignalina“ redaktorius Jonas Baltakis ir verslininkas Kęstutis Žemaitis, ekspedicijos metu dirbęs Ignalinos televizijoje. Ekspedicija vyko 2008-2009 metais, jos medžiaga buvo pateikta laikraštyje, reportažai rodyti Ignalinos televizijos laidose. Šiemet, Ignalinai švenčiant 150-metį, sumanyta padaryti miestui dovaną – parengta  informatyvi ekspozicija, išleistas specialus šventinis laikraštis ir surengtas parodos pristatymo renginys.

2016.06.23
Mieli ignaliniečiai, kraštiečiai,
Mieli ignaliniečiai, kraštiečiai,

Mūsų mylima Ignalina  švenčia 150-ies metų sukaktį. Po linksmų Joninių kviečiu birželio 24–25 dienomis dalyvauti šventės renginiuose. Džiaugiamės savo gražiu miestu, nuostabiu gamtos kampeliu, kurį puoselėja darbštūs ir kūrybingi žmonės. Norime, kad šventė visiems gyventojams ir svečiams dovanotų nepamirštamų akimirkų. Tikimės, kad koncertai, mugės, pramogos ir atrakcionai bus pritaikyti įvairaus amžiaus ir skirtingų pomėgių žmonėms. Į Ignaliną atvyksta nemažai svečių iš Lenkijos, Vokietijos, Baltarusijos, taip pat Vilniaus ir kitų Lietuvos miestų. Būkime jiems svetingi.

2016.06.23
Ignalinos miesto 150-mečio šventė
Ignalinos miesto 150-mečio šventė

Devynių ežerų apsupty, nuostabiame gamtos kampelyje tarp žaliuojančių pušynų jaukiai įsikūręs nedidelis Ignalinos miestas šiais metais švenčia 150-ąjį gimtadienį. Pagrindiniai šventės renginiai vyks birželio 24-25 dienomis. Ignalina  visus atvykstančius pasitinka gyvų gėlių užrašais „Aš myliu Ignaliną“ ir siūlo daug įdomių kultūros ir sporto renginių. Pirmąją dieną Laisvės aikštėje   šurmuliuos tautodailininkų ir amatininkų mugės, papuoštos seniūnijų ir kaimyninių miestų floristiniais kilimais. Po šv. mišių Ignalinos bažnyčioje ir iškilmingo savivaldybės tarybos posėdžio bus atidengta nauja skulptūra, pasveikinti Garbės piliečiai ir kraštui nusipelnę asmenys. Antrąją dieną visus pradžiugins teatralizuotas vandens paradas ir eisena į miesto vasaros estradą. Vakarais vyks užsienio miestų partnerių, kaimyninių rajonų meno kolektyvų, taip pat populiarių Lietuvos atlikėjų ir grupių koncertai. Šventę užbaigs diskoteka ir fejerverkai. Išsamesnė programa pridedama. Džiugu, kad šventės afišą sukūrė ir gimtajam miestui dovanojo  kraštietė dizainerė Aurelija Kupetytė.

2016.06.23
Lietuvos dviračių plento čempionatas
Lietuvos dviračių plento čempionatas

Birželio 24-26 d. Ignalinoje vyks Lietuvos dviračių plento čempionatas. Birželio 24 d. nuo 15 val. asmeninėse lenktynėse nuo sporto ir pramogų centro startuos veteranai, jaunės, jauniai, vėliau moterys, jaunimas ir vyrai. Šeštadienį nuo 10 val. Linkmenyse startuos jaunių merginų ir vaikinų grupinės lenktynės. Sekmadienį nuo 10 val. miesto aikštėje startuos grupinėse lenktynėse veteranai, moterys ir vyrai/jaunimas.

2016.06.23
Paminklas kovotojams už laisvę
Paminklas  kovotojams už laisvę

2016 m. birželio 26 dieną Naujajame Daugėliškyje (Radeikiškėje) bus atidengiamas paminklas Lietuvos laisvės kovotojams Abaravičiams. Iškilmės prasidės 10 val.  Šv. mišiomis,  11 val. - iškilminga eisena,  paminklo atidengimas ir pašventinimas, svečių ir artimųjų pasisakymai. Po ceremonijos koncertuos Lietuvos kariuomenės orkestras (vadovas ir vyr. dirigentas Egidijus Ališauskas). Vėliau kareiviškos vaišės.

2016.06.23
Šventes švęskime saugiai ir kultūringai!
Šventes švęskime saugiai ir kultūringai! Artėja Joninės ir miesto jubiliejinė šventė. Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ignalinos rajono policijos komisariato pareigūnai prašo gyventojų švęsti šventes saugiai ir kultūringai. Renginių metu viešose vietose Ignalinos savivaldybėje draudžiama prekyba alkoholiu, todėl ypatingas dėmesys bus skiriamas suaugusiųjų ir nepilnamečių girtavimo, alkoholio pardavimo ar kitokio perdavimo nepilnamečiams prevencijai, bei eismo dalyvių saugumo užtikrinimui.

 

2016.06.23
Ignalinos plaukikai stengiasi kuo geriau užbaigti šių metų sezoną
Ignalinos plaukikai stengiasi kuo geriau užbaigti šių metų sezoną

Nors Ignalinos baseinas jau senokai uždarytas, geriausi mūsų plaukikai ir toliau intensyviai treniruojasi ir ruošiasi pagrindiniams šio sezono startams. Erikas Kapočius, Džiugas Karklelis ir Evita Mudėnaitė jau trečia savaitė treniruojasi Kaune 50 m ilgio baseine. Kitą savaitę jų laukia startai Latvijos plaukimo čempionate Rygoje, o Liepos 9 – 10 dienomis Erikas dalyvaus Nordic šiaurės šalių čempionate Suomijoje.

2016.06.23
Atėjus vasarai būkite atsargūs prie vandens telkinių
Atėjus vasarai būkite atsargūs prie vandens telkinių

Atšilus orams dauguma gyventojų patraukia prie ežerų, upių ir kitų vandens telkinių mėgautis saulės ir vandens teikiamais malonumais. Vanduo – puiki pramoga ir poilsis, tačiau jame slypi daug pavojų deramai neprižiūrimiems vaikams, žmonėms, stokojantiems plaukimo įgūdžių ar savisaugos, neatsakingai besielgiantiems vandenyje, ypač apsvaigusiems nuo alkoholio. Pasitaiko ir tokių atvejų, kai žmonės apsvaigę nuo alkoholio, savo asmenines problemas sprendžia šokdami į vandens telkinius.

2016.06.23
Linkmenų kaimo bendruomenės išvyka
Linkmenų kaimo bendruomenės išvyka

Dideli ir maži, nepabūgę nei stipraus vėjo, nei lietaus, birželio 18-ąją išvykome į Kaltanėnų ugdymo ir turizmo centrą ir dalyvavome įsimintinoje išvykoje po Švenčionių rajoną. Mus, Linkmenų kaimo bendruomenę,  pasitiko šio centro direktorius Kęstutis Lisauskas, kuris pirmiausiai pristatė Švenčionių rajoną.

2016.06.23
Pranešimas apie numatomą statinio projektavimo pradžią ir visuomenės dalyvavimą svarstant statinio projektinius pasiūlymus
Pranešimas apie numatomą statinio projektavimo pradžią ir visuomenės dalyvavimą svarstant statinio projektinius pasiūlymus

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos statybos įstatymu ir statybos techniniu reglamentu STR 1.05.06:2010 „Statinio projektavimas", statytojas Stasys Guja informuoja visuomenę apie numatomą  maitinimo paskirties – kavinės (8.5) ir viešbučių paskirties – motelio (8.1.2) statinių projektavimą žemės sklype kadastriniu nr. 4587/0002:30, esančiame Taboro k. 2, Dūkšto sen., Ignalinos r., kuriam Teritorijų planavimo įstatymo nustatytais atvejais neparengti teritorijų planavimo dokumentai ir statyba žemės sklype leidžiama.

2016.06.22
Birželio 28 d. 10 val. Ignalinos rajono savivaldybės mažojoje salėje vyks Ignalinos rajono savivaldybės tarybos kontrolės komiteto posėdis
Birželio 28 d. 10 val. Ignalinos rajono savivaldybės mažojoje salėje vyks Ignalinos rajono savivaldybės tarybos kontrolės komiteto posėdis

Darbotvarkė:

1. Dėl Ignalinos rajono savivaldybės kontrolės ir audito tarnybos 2015 metų veiklos ataskaitos svarstymo.

2016.06.21
Daugėliškio vaikų dovana Ignalinai
Daugėliškio vaikų dovana Ignalinai

Birželio 21 d. savivaldybėje lankėsi Naujojo Daugėliškio vaikų globos namų auklėtiniai ir juos lydėję socialinės darbuotojos  Jolita Vaiciukevičienė ir Dalia Juršėnienė.  Vaikai Ignalinos jubiliejui iš popieriaus rutuliukų sukūrė paveikslą, kuriame pavaizdavo tris herbines lelijas, išdėliojo užrašą „Ignalina 1866-2016“.

2016.06.20
Priminimas apie draudimą vartoti alkoholinius gėrimus renginiuose
Priminimas apie draudimą vartoti alkoholinius gėrimus renginiuose

Artėja Joninės, miesto jubiliejinė šventė,  todėl primename,  kad Ignalinos rajono savivaldybės tarybos 2015 m. gruodžio 17 d. sprendimu Nr. T-188 yra uždrausta  prekyba alkoholiniais gėrimais  Ignalinos rajono savivaldybės įstaigų organizuojamose šventėse, masiniuose renginiuose, parodose, koncertuose, teatro spektakliuose ir kituose renginiuose. Lietuvos Respublikos alkoholio kontrolės įstatymas draudžia vartoti alkoholinius gėrimus masinių renginių, dėl kurių priimtas savivaldybės tarybos sprendimas,  metu  ir viešose vietose, išskyrus licencijas turinčias maitinimo įstaigas.

2016.06.20
Ignalinos rajonas respublikinėje spaudoje
Ignalinos rajonas respublikinėje spaudoje


2016.06.20
Grybėnų kaimo bendruomenės dovana
Grybėnų kaimo bendruomenės dovana

Birželio 20 dieną meras Henrikas Šiaudinis savivaldybėje priėmė Grybėnų bendruomenės atstovus ir pirmininkę Laimą Teteriukoviene. Ši bendruomenė nusprendė pasveikinti Ignaliną, pristatydama savo jaunąjį talentą – fotografą Dovydą Cicėną. Jis merui įteikė savo darbą – fotodrobę su nuostabiu gamtos vaizdu.

2016.06.20
Ignalinos rajono savivaldybės mero darbotvarkė
Ignalinos rajono savivaldybės mero  darbotvarkė

2016 METŲ 25-OJI SAVAITĖ (2016-06-20 – 2016-06-26)

2016.06.20
Sutikti dviračio žygio dalyviai
Sutikti dviračio žygio dalyviai

Birželio 17 dieną Ignalinos Laisvės aikštėje sutikti  dviratininkų žygio „Per žydinčią Aukštaitiją“ dalyviai ( 13 vyrų ir 5 moterys).  Šio jau antrus metus Lietuvai pagražinti draugijos rengiamo žygio maršrutas nusidriekė per dešimties savivaldybių teritorijas. Dviratininkai – dauguma iš jų yra LPD Panevėžio skyriaus nariai – startavo birželio 15-ąją Panevėžyje prie Šv. Petro ir Povilo bažnyčios. Iš Panevėžio jie keliavo į Kupiškį, Panemunėlį, Rokiškį, Južintus, Užpalius, Uteną, Tauragnus. Birželio 17 dieną dviratininkai trumpam stabtelėjo Ignalinoje.

2016.06.20
Mielos moterys, kviečiame nemokamai pasitikrinti krūtis!
Mielos moterys, kviečiame nemokamai pasitikrinti krūtis!

Prevencinio projekto prieš krūties vėžį “Nedelsk” “Rožinio kaspino” autobusėlio komanda tikrins moterų krūtis: birželio 30 d. Ignalinoje prie savivaldybės nuo 9 iki 18 val. (pietų pertrauka 13-14 val. )

2016.06.20
Susitaikyk iki teismo – mažiau nervų ir išlaidų!
Susitaikyk iki teismo – mažiau nervų ir išlaidų!

Praeitą penktadienį Teisingumo ministerijoje vykusiame konkurse atrinkus 19 mediatorių žalia šviesa degama neteisminiam taikinamajam tarpininkavimui (mediacijai). Tikimasi, kad šis būdas populiarės ir civilinį ginčą žmonės stengsis išspręsti be teismo, pasinaudoję mediatoriaus pagalba.

2016.06.16
Parengtas įsakymo projektas
Parengtas įsakymo projektas

Parengtas įsakymo „Dėl adresų Ignalinos m., Ignalinos miesto sen., pakeitimo ir panaikinimo“ projektas.

2016.06.14
Parengtas įsakymo projektas
Parengtas įsakymo projektas

Parengtas įsakymo „Dėl adresų Degutėlių k., Dūkšto sen., ir Darželių k., Linkmenų sen., suteikimo“ projektas.

2016.06.13
Ignalinos r. Vidiškių gimnazija skelbia atranką biologijos mokytojo pareigoms užimti
Ignalinos r. Vidiškių gimnazija skelbia atranką biologijos mokytojo pareigoms užimti

Vadovaudamasi Mokytojų priėmimo ir atleidimo iš darbo tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2011 m. rugsėjo 15 d. įsakymu Nr. V-1680, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija skelbia atranką biologijos mokytojo pareigoms užimti nuo 2016 m. rugsėjo 1 d.

2016.06.13
Informacija apie parengtą sprendimo projektą
Informacija apie parengtą sprendimo projektą

Parengtas Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos Ignalinos ir Visagino skyriaus vedėjo sprendimo projektas dėl žemės sklypo (kadastro Nr. 4557/0003:0335), esančio Šilinės vs., Ignalinos sen., Ignalinos r. sav., Utenos apskr., kaimo plėtros žemėtvarkos projekto rengimo pradžios ir planavimo tikslų.

2016.06.13
Kviečiame į vasaros sveikatingumo mankštas
Kviečiame į vasaros sveikatingumo mankštas

Rytinės mankšos su maudynėmis darbo dienomis – 6.15-7 val. Vakarinės mankštos antradieniais ir ketvirtadieniais – 18.30-19.30 val. (turėti kilimėlius). Mankštos metu mokinsimes kaip teisingai atlikti pratimus, kartu derindami kvėpavimą ir atsipalaidavimą.  Mankštos skirtos įv. amžiaus ir fizinio pasiruošimo žmonėms. Vieta: mokyklos stadionas.

2016.06.01
Birželio mėnesio kultūros renginiai
Birželio mėnesio kultūros renginiai

Ignalinoje ir rajone

2016.06.01
Ignalinos rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje
Ignalinos rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje

Birželio renginiai

2016.06.01
Birželio mėnesio sporto renginių kalendorius
Birželio mėnesio sporto renginių kalendorius

 

 

2016.06.01
Kviečiame dalyvauti akcijoje „Mano dovana Ignalinai“
Kviečiame dalyvauti akcijoje „Mano dovana Ignalinai“

Minint Ignalinos 150-ąjį jubiliejų ir siekiant į šventines veiklas įtraukti gyventojus, Ignalinos rajono savivaldybė skelbia akciją  „Mano dovana Ignalinai“. Kviečiame visus ignaliniečius pasidalinti savo kūrybiškais sumanymais, įdomiomis idėjomis, prasmingomis veiklomis. Dovanos Ignalinai gali būti pačios įvairiausios: tai  piešinys, nuotraukų koliažas, molio lipdinys, medžio drožinys ar koks nors kitas rankdarbis, atspindintis Ignalinos simboliką, miesto grožį, atskleidžiantis  Jūsų jausmus. Galbūt Ignalinos gimtadienio proga sukursite eilėraštį, esė, pasakojimą..., o gal savo kieme pasodinsite Ignalinai skirtą medelį, krūmą, gėlių kompoziciją, išradingai papuošite savo langą, balkoną...

2016.06.01
Ignalinos šilumos tinklų informacija
Ignalinos šilumos tinklų informacija

 

 

2016.05.30
Informacija mokinių tėvams
Informacija mokinių tėvams

Informuojame, kad 2016 m. gegužės 26 d. Ignalinos rajono savivaldybės taryba priėmė sprendimą Nr. T-75 „Dėl Ignalinos rajono savivaldybės tarybos 2012 m. vasario 9 d. sprendimo Nr. T-14 „Dėl kreipimosi  dėl socialinės paramos mokiniams ir  paramos  mokinio reikmenims įsigyti tvarkų aprašų patvirtinimo“ pakeitimo“, kuriuo pakeista kreipimosi dėl socialinės paramos mokiniams data. Kad mokinys gautų socialinę paramą nuo mokslo metų pradžios, pareiškėjas gali kreiptis nuo tų metų liepos 1 dienos iki rugpjūčio 25 dienos.

 
Daugiau naujienų
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata


Savaitės klausimas
Ar dalyvausite Ignalinos 150-ojo jubiliejaus šventiniuose renginiuose?
Taip
Ne
Nežinau
Rezultatai
Balsų: 139 žmonių
Pasiūlykite savo klausimą


 

 


 
 


 
  
 
 


 


  
 
 


 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
© 2005 Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.