Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2021.04.16
Jaunųjų filologų darbai įvertinti Vilniuje

53 – iasis Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursas sulaukė 167 darbų. Atrinkta 100 mokinių kūrybinių ir tiriamųjų darbų, kurie aptarti ir įvertinti septyniose sekcijose: prozos, poezijos, literatūros kritikos, publicistikos ir eseistikos, kalbos, tautosakos ir literatūrinių vertimų. Vertintojai su atrinktaisiais mokiniais bendravo nuotoliniu būdu Zoom platformoje balandžio 12-14 d.


 

Mūsų rajono mokiniai pristatė darbus iš tautosakos, poezijos ir vertimų sekcijos.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos I laipsnio diplomu apdovanota už geriausią tautosakos darbą Ieva Gruzdytė, Didžiasalio ,,Ryto‘‘ gimnazijos IV gimn. klasės mokinė, mokytoja Nijolė Keraitienė,  darbo pavadinimas  „Gražina Voldemaraitė: užaugau atskirta nuo šeimos“.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos pagyrimo raštais apdovanotos: už tautosakos darbą Goda Čepulytė, Didžiasalio ,,Ryto‘‘ gimnazijos IV gimn. klasės mokinė, mokytoja Nijolė Berdikšlienė, darbo pavadinimas „Iš miškininko Antano pasakojimų apie Tverečiaus kraštą...“, už poeziją Skaistė Meškelaitė, Vidiškių gimnazijos II gimn. klasės mokinė, mokytoja Neringa Mudėnienė, darbo pavadinimas „Pati sau”.

Sveikiname konkurso nugalėtojas!

Ignalinos rajono švietimo ir sporto paslaugų centro metodininkė Vita Bagdonienė

 
Atgal   Spausdinti  
Naujienų prenumerata