Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2021.04.30
Pasveikinta Švietimo pagalbos tarnybos vadovė

Balandžio 30 dieną savivaldybės vadovai pasveikino darbą pradėjusią Ignalinos rajono švietimo pagalbos tarnybos direktorę Mariją Kirkienę. 


Jai linkėta naujų ir prasmingų idėjų, o visai tarnybai – sutelkto darbo, prisidedant prie švietimo kokybės rajone gerinimo, teikiant pagalbą ir profesionalias paslaugas mokykloms, mokiniams, tėvams ir mokytojams.  Meras Justas Rasikas taip pat padėkojo direktorės pareigas atsakingai vykdžiusiai Rimai Kilkuvienei.

 

Kaip sakė naujoji direktorė M. Kirkienė, ji darbą pradėjo su „3P“ nuostatomis. Tai pasikeitimai, projektai ir partnerystė. Planuose yra veiklos kokybės tobulinimo, įvairesnių darbo formų paieškos, profesinių kompetencijų gerinimo, komunikavimo sistemos kūrimo siekiai. Taip pat bus ieškoma galimybių prie tarnybos įkurti sensorinį kambarį. Tokie kambariai - tai lyg naujas, intensyvus pasaulis, kuriame visi pojūčiai – rega, klausa, uoslė, jutimas – yra mankštinami vienu metu. Jie skirti vaikams, turintiems specialiųjų poreikių, perdėtai aktyviems, autistams, turintiems klausos ar regos susilpnėjimui. 

 

 

parengė Lina Kovalevskienė,

tel. (8 386) 51824, mob. 8 656 704

el.p. lina.kovalevskiene@ignalina.lt

 

 

 
Atgal   Spausdinti  
Naujienų prenumerata