Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
Atsiliepimai
Lankytojų atsiliepimai   [rašyti atsiliepimą]
Татьяна Кугавда    Мончегорск М http://Россия 2021-10-03 17:11
Дорогие жители Игналина! Доброго времени суток! Обращаюсь к вам с просьбой о поиске своих родных по фамилии Кугауда….возможно так она пишется и звучит на литовском языке… Мой дед Викентий Христофорович Кугавда ( так , по – русски пишется фамилия) . Работал с детства на железной дороге в Игналина, где работал и его отец Христофор (Криштоф)… Прабабушка- Анна Огинская. В семье было5 детей. После ранения в первой мировой войне дед был направлен на лечение в г. Череповец. Там он основал семью. Мечта моего отца и моя мечта - побывать в Литве, в Игналина… Очень бы хотелось увидеть своих родных и полюбоваться на места, где жила семья… Я – художник, живу на Крайнем Севере, на Кольском полуострове… в г. Мончегорске… Возможно,кто-то знает семью в Игналина с такими данными. Прошу вас,добрые люди , откликнитесь!!!.Татьян а Кугавда.


Ignalinos svečias        2021-09-26 22:59
Džiugu kaskart atvykus į šį nedidelį miestą žydinčius gėlynus, sutikti malonius žmones. tačiau jau keletą metų nemaloniai nuteikia įgriuvę kanalizacijos (gal vandentiekio šuliniai) Budrių gatvėje, kartais net keli vienoje vietoje.Taisomi jie tik tada kai atsiranda didžiulė duobė. Ignalinoje bedarbystė didelė, gal laikas skelbti konkursą norintiems užsidirbti ir sutaisyti šulinius laiku.


ignalinietė    Ignalina   2021-09-22 16:01
Labai malonu, kad tvarkomos Ignalinos kapinės (tvora prie vartų), tik gal būtų galimybė ir kitoje kapinių pusėje įrengti konteinerius ar šiukšlių dėžes atliekoms (gėlėms, vainikams, žvakėms). Dabar visi meta į krūvą už tvoros. Nelabai kaip atrodo.


Justė    Ignalina   2021-09-21 17:32
Gerb., Dindų kaimo Seniūne, dėkojame Jums už sutvarkytą Dindų kaimo kelią. AČIŪ.


Darius Gasiūnas    Ignalina   2021-09-17 07:19
Dėkoju seniūnui Jonui Polito - už gerokai aptvarkyta kelią Dindų kaime.


Arvydas    Ignalina   2021-09-15 08:39
Norėčiau padėkoti seniūnui Jonui Polito. Kelias Dindų kaime, buvo sunkiai pravažiuojamas, o pablogėjus oro sąlygomis išvis ne pravažiuojamas. Kelia priklauso seniūnijai. O jai kam prireiktų skubios pagalbos ar bėdai ištikus prastomis oro sąlygomis spec tarnybos neivažiuotu. Pabendravus su seniūnų, žmogus ėmėsi visų priemonių kad ji pagerinti, labai gražiai ir šiltai bendravo suprato kad tai tikrai didelė problema, neatsuko nugaros ir išvisų išgaliu stiprei padėjo, AČIŪ JUMS SENIUNE JONAI POLITO.


Ignalinietis        2021-08-04 15:38
Aukštaičių gatvėje kaip prieiti iki suoliuko senyvo amžiaus piliečiui. Kojomis išraustas visas žvyras. turi nulipti į duobę, otada tik pasieki suoliuką. Tokia padėtis gal jau trejetą metų. senyvo amžiaus žmonės Ignalinoje niekam nerūpi.


Žmogus    Ignalina   2021-07-30 20:02
Linkmenys,kazitiškis,Didžiasalis po to bus Vidiškės ,Dūkštas ,kieno intersus atstovauja SAVIVALDYBĖS meras-rajono žmonių ar jam dzin kas bus po jo.Tegul ikuria migrantus savivadybės pastate ,aikštėje pastato konteinerius o pats eina sriubos dalint migrantam.


Didžiasalis    Ignalina   2021-07-28 14:18
Kažkas nusprendė paversti Didžiasalį juodają skyle, apgyvendinti migrantus iš Baltarusijos?


Nežinomas    Ignalina   2021-07-23 11:06
Sveiki. Mielagėnų bažnyčioje organizuojama vaikams pirmoji komunija. Kiek suprantu ,,mokytoja" vaikus dabar padalijo į dvi atskiras grupes. Vieni eis rugpjūčio 1 d. ir rugpjūčio 8 d. Negi negalima visų leisti vieną dieną. Kad būtų visiems šventė,o ne išskirti,kad kažkas kažko neišmoko ar nepasimokė. Juk yra dar laiko,galima viską išmokt. Bet kam vaikus skirstyti. Manau bažnyčia turėtų kaip tik visus į krūvą, kad būtų kaip šeima. O čia dabar vieni viena diena eis,kiti kitą. Ar kažkam reikia daugiau pinigėlių?


  
 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 72 pirmyn 
  
Naujienų prenumerata