Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2021.07.29
Jauni, gražūs ir drąsūs Didžiasalio ,,Ryto" gimnazijos abiturientai gavo svarbų gyvenimo dokumentą

Ignalinos r. Didžiasalio „Ryto“ gimnazijoje šiandien – graži ir jaudinanti šventė – įteikti brandos atestatai 16-kai abiturientų. Visi jie jau greitai bus tik svečiai savo mokykloje. 


Gimnaziją baigusius ir egzaminus sėkmingais išlaikiusius abiturientus sveikino  direktorė Elena Sekonienė, savivaldybės meras Justas Rasikas, mero pavaduotojas Juozas Rokas, Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Gražina Mackonienė, seniūnas Antanas Pauliukėnas. 

Meras Justas Rasikas abiturientams ir mokytojams dėkojo už aukštus pasiekimus, abiturientams linkėjo atrasti savo gyvenimo kelią, siekti tikslų ir svajonių išsipildymo. Užaugusiais mokyklos vaikais džiaugėsi auklėtoja, lietuvių kalbos mokytoja Nijolė Berdikšlienė, linkėjusi jiems bet kurioje pasirinktoje srityje, nesvarbu kur ir kuo bedirbtų,  būti pačiais geriausiais. 

 

Kaip ir kasmet, gimnazija turi kuo džiaugtis ir didžiuotis. Lietuvių kalbos valstybiniame egzamine 100-tuką gavo Goda Čepulytė (vyresnioji mokytoja Nijolė Berdikšlienė). Rusų kalbos valstybiniame egzamine 100 balų įvertinta Gerda Derbasova (mokytoja metodininkė Valentina Ciunel). Per biologijos valstybinį egzaminą Miglė Kapliukaitė surinko 99 balus, o jos klasės draugė Goda Čepulytė – 97. Šiems abiturientams skirtos savivaldybės padėkos ir piniginės premijos. Apdovanoti ir jų mokytojai. 

Rytoj bus pasveikinti Ignalinos ir Vidiškių gimnazijų abiturientai. Ignaliniečiai gimnazijos abiturientus galės pamatyti rytoj Laisvės aikštėje. Šventė prasidės 14.30 val. Iš viso šiemet vidurinio ugdymo programą baigė 86 abiturientai, brandos atestatus gaus 78 jaunuoliai, kiti – vidurinio ugdymo pasiekimų pažymėjimus.

 

parengė Lina Kovalevskienė,

tel. (8 386) 51824, mob. 8 656 70424

el.p. lina.kovalevskiene@ignalina.lt

gimnazijos nuotraukos


 
Atgal   Spausdinti  
Naujienų prenumerata