Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2021.09.15
Į seniūnijas išvažiavo pirmosios naujos priekabos

Šiandien, rugsėjo 15 dieną,  pagal sutartį, pasirašytą rugpjūčio mėnesį, į Ignalinos rajono savivaldybės administracijos kiemą UAB „Hovus“ pristatė pirmąsias tris automobilines priekabas. Apie tai buvo informuoti Vidiškių, Naujojo Daugėliškio ir Kazitiškio seniūnai, mat šios priekabos skirtos šių seniūnijų reikmėms.


 


Čia pat, kieme, visos gautos priekabos buvo pažymėtos Ignalinos rajono savivaldybės logotipais. Netruko atvažiuoti ir tikrieji priekabų šeimininkai. Pirmoji priekaba išvažiavo į Vidiškių seniūniją. Jos pasiimti su seniūnijos vairuotoju atvažiavo seniūną pavaduojanti Violeta Baltakienė.


Gero riedėjimo seniūnijos keliais ir tinkamo priekabos panaudojimo naujiesiems šeimininkams linkėjo Ignalinos rajono savivaldybės meras Justas Rasikas, administracijos direktoriaus pavaduotoja Lina Gladkauskienė, Informatikos ir bendrųjų reikalų skyriaus vedėjas Vilius Gasiukevičius. Šie palinkėjimai pakartoti ir atvykusiems Naujojo Daugėliškio seniūnui Gintautui Ruseckui, ir Kazitiškio seniūnui Drąsučiui Jelinskui. Vyrai, apžiūrėję ir apčiupinėję naujuosius pirkinius, priekaištų jiems neturėjo.

Priekabos naujos, techniškai tvarkingos, visiškai paruoštos eksploatavimui. Bendras priekabos ilgis- 4060 mm, bendras plotis - 1800 mm. Priekabos nuosava masė 250 kg, keliamoji galia - 500 kg. Krovinio paverčiamos dėžės matmenys - 2750 mm x 1380 mm. Ant visų priekabų yra metalinis gamyklinis tento rėmas (nuo borto krašto 1200 mm aukščio), tentai atidaromi iš galo, priekinis ir galinis bortai, esant reikalui, nuimami. Priekaboms suteikiama ne mažesnė kaip 12 mėnesių garantija.

Seniūnai tikino, kad priekabos dar ir kaip seniūnijoms reikalingos. Ne viskas telpa į automobilių bagažines, ne viską jose apskritai galima vežti. Šiose dengtose priekabose saugiai, bet kokiu oru galės būti pervežama žolės, krūmų pjovimo technika, įvairus inventorius, baldai, įgarsinimo aparatūra seniūnijų renginiams ir pan.

Artimiausiu metu tokios pačios priekabos pasieks ir Dūkšto, Tverečiaus, Mielagėnų seniūnijas. Primename, kad Vidiškių, Kazitiškio, Dūkšto, Tverečiaus ir Mielagėnų seniūnijoms dar šiemet bus perduoti ir nauji automobiliai.

Vida Gasparavičienė

 
Atgal   Spausdinti  
Naujienų prenumerata