Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2021.04.16
Informacija apie ugdymo proceso organizavimą mokyklose

Informuojame, kad nuo pirmadienio, balandžio 19 d., Ignalinos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2021 m. balandžio 15 d. įsakymu Nr.VT-245 „Dėl bandomojo savanoriško profilaktinio tyrimo organizavimo, koordinavimo ir vykdymo Ignalinos rajono savivaldybės mokyklose“ leista visoms rajono mokykloms, ugdančioms 1-4 klasių mokinius, dalyvauti bandomajame savanoriškame profilaktiniame tyrime.


Savaite anksčiau dalyvauti šiame tyrime buvo leista Ignalinos r. Didžiasalio „Ryto“ gimnazijai (bazinei mokyklai). Tai reiškia, kad ugdymas pradinių klasių mokiniams gali būti įgyvendinamas mišriu (kontaktiniu ir nuotoliniu) ugdymo organizavimo būdu. Kontaktinis ugdymas bus organizuojamas tik tose klasėse, kurios pasirinks saugų grįžimo būdą, t. y. daugiau kaip pusė klasės mokinių namų ūkių sutiks tirtis kaupinių metodu. Testuosis ir kontaktiniu būdu tose klasėse dirbsiantys darbuotojai. Nedalyvaujantys kaupinių tyrime mokiniai toliau bus mokomi nuotoliniu būdu. Nesutikus tirtis kaupinių tyrimu daugiau kaip pusei klasės mokinių namų ūkių, toje klasėje bus vykdomas nuotolinis ugdymas kaip ir iki šiol.

Atkreipiame dėmesį, kad į klases pradinukai galės sugrįžti tik tada, kai bus atliktas pirmasis testavimas. Išsamiai apie testavimo laiką bei konkrečią sugrįžimo datą į mokyklą, mokinius ir jų tėvelius informuos klasių mokytojai. Vėliau mokykloje kas 4–7 dienas bus atliekamas tęstinis profilaktinis tik mokinių ir mokyklos darbuotojų tyrimas, užtikrinant tolesnį saugų mokymąsi ugdymo įstaigoje.

Vadovaujantis Ignalinos rajono savivaldybės ekstremalių situacijų komisijos posėdžio 2021 m. balandžio 13 d. protokolo Nr. ES-3 sprendimu, neformalųjį vaikų švietimą nuo 2021 m. balandžio 19 d. leista organizuoti atvirose erdvėse laikantis Valstybės lygio operacijų vadovo sprendimų nurodymų. 

Šią savaitę Vyriausybė priėmė sprendimą, leidžiantį nuo gegužės 3 d. į mokyklas grįžti abiturientams. Nuo balandžio 19 d. iki gegužės 3 d. kontaktinės konsultacijos abiturientams gali būti rengiamos ne 5, o 10-ies mokinių grupėmis. Abiturientams sugrįžus į mokyklas tokio ribojimo nebeliks.

Švietimo ir kultūros skyriaus informacija

 
Atgal   Spausdinti  
Naujienų prenumerata