Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2021.05.03
Konkurse „Bundanti gamta – pavasariniai pokyčiai" pastebėta ignaliniečio kūryba

Kai pavasarinė gamta bunda, dar labiau mylime aplinką, žmones, medžius, gyvastį, o su gamta aktyviau reiškiasi ir kūrybinės idėjos bei mintys. Kupiškio meno mokykla, siekdama skatinti ir ugdyti mokinių kūrybinius bei meninius gebėjimus organizavo respublikinį dailės darbų konkursą „Bundanti gamta – pavasariniai pokyčiai“. Šiame konkurse dalyvavo Ignalinos rajono švietimo ir sporto paslaugų centro Dailės studijos mokinys Simas Stasiūnas dalyvavo ir  7-10 metų amžiaus kategorijoje tapo laureatu.


Konkursui iš viso buvo pateikti 207 autoriniai darbai. Virtualioje parodoje pristatoma apie 100 jų. Darbus konkursui siuntė 26 mokyklos. Konkurso laimėtojai ir juos parengę mokytojai buvo apdovanoti Kupiškio meno mokyklos diplomais ir padėkomis.

 

Mokiniai piešė kava ir arbata. Ryškios spalvos nebūtinos, svarbu lengva ir šviežia. Dėmes ar piešinį išryškino pagaliuku, plunksna, ar plonu markeriu tamsesniais ar šviesesniais kavos, arbatos arba akvarelės dažais. Toks metodas yra ekologiškas, o liejant išgaunama daug atspalvių, pasiduodama atsitiktinumo akimirkos žavesiui.

              

KONKURSO DALYVIUS BEI LAUREATUS GALITE PASIŽIŪRĖTI:

 

https://www.youtube.com/watch?v=N0ympN7kUpI&t=5sir Kupiškio rajono spaudoje.

 

 
Atgal   Spausdinti  
Naujienų prenumerata