Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2021.09.15
Sporto projektas ,,Vaikų užimtumas per atostogas“

Sporto asociacija ,,Viksvojis“ vykdo sporto projektą Nr. SRF-FAV-2020-1-0002 ,,Vaikų užimtumas per atostogas“, kurį finansuoja Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Sporto rėmimo fondas (toliau – Projektas).


          Vasaros atostogų metu buvo vykdoma Projekto veikla ,,Fizinis aktyvumas vasaros atostogų metu“. Liepos – rugpjūčio mėnesiais vyko trys stovyklos gamtoje, kurių metu vaikai ir jaunimas plaukė baidarėmis, žaidė sportinius žaidimus, žygiavo pėsčiomis, dalyvavo sveikos gyvensenos paskaitose, mokėsi važinėtis riedučiais, šaudyti iš lazerinių ir pneumatinių šautuvų, gyveno palapinėse, ruošė maistą ant laužo.

 

          Projekto veikloje ,,Fizinis aktyvumas vasaros atostogų metu“ dalyvavo ne tik Ignalinos rajono vaikai ir jaunimas, bet ir Didžiasalio vaikų globos ir socialinės paramos šeimai centro bei Ignalinos vaikų dienos centras ,,Eldoradas‘‘ auklėtiniai.

        Vaikai ir jaunimas, leisdami laiką gamtoje, įgavo bendravimo įgūdžių, sužinojo apie aktyvias laisvalaikio praleidimo formas, sveiką gyvenseną.

        Tikimasi, kad po šių stovyklų ir užsiėmimų Ignalinos rajono vaikai ir jaunimas toliau aktyviai dalyvaus renginiuoe, būreliuose bei popamokinėje sportinėje veikloje.

 

Sporto asosiacijos ,,Viksvojis“ pirmininkas

Gintautas Čepulis

 

 

 
Atgal   Spausdinti  
Naujienų prenumerata