Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2021.05.10
Prie akcijos ,,DAROM" prisijungė įstaigos, seniūnijos, seniūnaitijos, bendruomenės

Gegužės 7 dieną visos Ceikinių įstaigos –  seniūnija, biblioteka, mokykla, kultūros skyrius – ir bendruomenės nariai tvarkė aplinką, rinko ir rūšiavo šiukšles. Mielagėnų seniūnijos darbuotojai rinko  plastiko atliekas prie Milašaičio ežero.


Pasiskirstę nedidelėmis grupelėmis surinko šiukšles iš pakelių, kryptimis Ceikiniai–Savuliai, Ceikiniai–Šventa, Ceikiniai–Mielagėnai. Taip pat sutvarkytos teritorijos prie vandens bokšto, dirbtuvių, senosios mokyklos. Labai smagu, jog jaunosios Ceikinių gyventojos Lukrecija Bunoraitė ir Gabija Gurevičiūtė dar iki pagrindinės akcijos "Darom" dienos savarankiškai sugalvojo ir sutvarkė Paceikinės ežero teritoriją: rinko šiukšles miške, prie ežero paplūdimyje, pakelėje.

 

 

 

 

 
 
 Talka Mielagėnuose 


 
  

 

Dietkauščiznoje

Gegužės 8 d. Tverečiaus seniūnijos Dietkauščiznos seniūnaitijos gyventojai aktyviai prisidėjo prie akcijos.  Buvo surinktos  Dietkauščiznos ir Lukošiškės kaimų pakelių šiukšlės, sutvarkytas  skveras prie bibliotekos, autobuso stotelės aplinka, teritorija  prie kaimo tvenkinio ir Lukošiškės ežero paplūdimys. Šiukšlės surinktos ir surūšiuotos.  Noriu padėkoti   Audronei, Mildai, Aldonai, senjorams Albertui ir Marytei Sekonams, Onai Vaškelienei,  Lenos Bezrodnajos  šeimai  ir kt. už dalyvavimą talkoje . Juk tikrai gera ilsėtis, kai aplink švaru ir kvepia pavasariu.

 

                                                 
Talka Rojuje
 
Dūkšto mokyklos dešimtokai kartu su mokytoja L. Drūteikiene dalyvavo akcijoje „Darom“. Buvo renkamos šakos Rojaus parko teritorijoje, šluojami parko takeliai.
Muziejaus direktorė R. Veličkienė dėkoja aktyviai įsitraukusiai mokyklos bendruomenei ir sako: ,,Nepamirškime – „Švaru ir tvarkinga ne ten, kur tvarko, o ten, kur nešiukšlina!“

 


Dėkojame visoms įstaigoms, seniūnijoms, seniūnaitijos, bendruomenėms, atskiriems gyventojams už dalyvavimą akcijoje ,,Darom", gražius darbus savo kraštui, miestui, kaimui. Dėkojame ir tiems, kurie siuntė nuotraukas, informaciją, ir tiems, kurie nesuskubo pasiviešinti, bet svarbiausia – tvarkėsi!


  Dar kelių anksčiau vykusių talkų vaizdai:

https://www.facebook.com/ignalina.lt/photos/pcb.2879372038976576/2879371712309942/

                                                         https://bit.ly/3ev4NG6

                                                          https://bit.ly/3gEknSd

                                                         https://bit.ly/3eqYp2w

                                                         


parengė Lina Kovalevskienė,

tel. (8 386) 51824, mob. 8 656 704

el.p. lina.kovalevskiene@ignalina.lt

 
 
Atgal   Spausdinti  
Naujienų prenumerata