Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2021.05.03
Motinos diena rajono seniūnijose

Gražiai ir prasmingai paminėta Motinos diena Ignalinoje ir rajone. Mamoms skirti koncertai, parodos, maldos. 


Rimšėje

Gegužės 1 d.  Rimšės miestelyje vyko renginys ,,Muzikos puokštė Mamai“. Motinoms skirti gražiausi žodžiai ir eilės, skambiausios dainos. Pristatyta Janinos Labuckienės rankdarbių paroda.

Šiais žodžiais prasidėjo šventinis renginys:

Ačiū Tau Mama už meilę ir naktis bemieges,

Už švelnumą rankų, virpesį širdies,

Visada man būsi kaip gražiausias žiedas,

Gėrio ir kantrybės,

Džiaugsmo ir vilties...

Renginio metu skambėjo sveikinimai, skirti mamoms ir močiutėms, muzikinius kūrinius dovanojo jaunos ir talentingos atlikėjos Elinga Čibiraitė ir Geilė Galatiltytė. Taip pat renginio dalyviai turėjo progą susipažinti su miestelio gyventojos Janinos Labuckienės rankdarbiais, kurių paroda „Ačiū Mama, kad buvai, esi ir būsi“ bus eksponuojama visą gegužės mėnesį. Šventė baigėsi, o mamų širdyse liko šilti ir gražūs prisiminimai. Gera matyti laimingas mamas.

 

Vidiškėse

Gegužės 2 d. Vidiškių Švč. M. Marijos Apsilankymo bažnyčioje meldėmės už mamas, močiutes, krikšto mamas, globėjas, dėkojome joms už gyvybės dovaną, dėkojome Dievui už joms suteiktą malonę būti mama.
Prieš Šv. Mišias skambėjo visų gerai pažįstamos, talentingosios smuikininkės Monikos Sapiegaitės atliekami kūriniai: „Ave Maria“ ir „Marija Marija“, skirti visoms motinoms bei Švč. Mergelei Marijai - Dievo ir mūsų visų Dangiškajai Motinai. Šv. Mišias už motinas aukojo parapijos klebonas kun. Pavel Paukšto, Dievo Žodį skaitė Gabija Rokytė ir Ernesta Paslauskaitė, visuotinę maldą- Roberta Paukštytė. Mišių pabaigoje klebonas iškilmingai palaimino visas motinas.
 
 
Po šv. Mišių vyko šventinis koncertas - „Mama-Angelas žemėje“. Koncertą organizavo Ignalinos rajono kultūros centro Vidiškių padalinio laisvalaikio organizatorė Viktorija Čibirė. Buvo nuoširdžiai padėkota mieloms mamytėms, močiutėms, globėjoms, krikšto mamoms už begalinę jų meilę ir rūpestį. Skambėjo jausmingos eilės, kurias skaitė Viktorija Čibirė, Stasė Baronienė, Gabija Rokytė, Ernesta Paslauskaitė. Pačias gražiausias dainas, skirtas mamoms, močiutėms, dainavo sesutės Raminta ir Austėja Akinskaitės bei Viktorija Čibirė. Po šventinio koncerto kiekvienai mamai buvo įteikta po spalvingą Ignalinos rajono kultūros centro Vidiškių padalinio saviveiklininkių rankų darbo gėlės žiedą.
 
 
 
 
Šiūlėnuose


Mama - kol esame maži, esi mums visas pasaulis. Kai užaugame, tavo meilė ir rūpestis kasdien lydi mūsų žingsnius ir linki sėkmės. Tegul gražiausi pavasario žiedai papuoš tavo rankas, o mūsų meilė ir dėkingumas sušildys širdį. Šiūlėnuose Mamos pakviestos į šventinę popietę, joms skambėjo dainos ir eilės, o po renginio įteikti vaikų gaminti atvirukai. 
 
 
 
 
 
 
Naujajame Daugėliškyje

Gegužės pirmasis sekmadienis – Motinos diena. Tai tauriausia šventė, kai kiekvienas iš mūsų tariame pačius nuoširdžiausius padėkos žodžius Mamai. Naujojo Daugėliškio Šv. Joakimo ir Onos bažnyčioje po šv. Mišių skambėjo vaikų eilės, dainos mamytėms, močiutėms.

Nuoširdžiai eiles deklamavo Ignalinos r. Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos Naujojo Daugėliškio skyriaus mokinės Giedrė Gruodytė, Austėja ir Gabija Bučelytės, lydimos skyriaus vedėjos Rimos Cibulskienės. Melodingai dainas  Mamoms atliko jaunoji solistė Elinga Čibiraitė.

Po sveikinimų klebono Bernardo Augaičio iniciatyva visoms mamoms buvo išdalinti rožių žiedai.

Sužibo motinų akys, nušvietė veidus šypsenos. Ir kiekvienam suplazdėjo širdis, prisiminusiam savo brangiausią žmogų žemėje.

 

 

Ceikiniuose

Gegužės 1 dieną  Ceikiniuose vyko popietė "Tik tau, mama, gražiausi žiedai". Renginio pradžioje visas mamas  pasveikino renginio vedėjos Raimonda Dudėnaitė  ir Ema Trapikienė. Savo kūrybos eilėmis  mamas pasveikino ceikiniškė Rima Kindurienė, o taip pat jautrius ir nuoširdžius žodžius visoms mamytėms skyrė Lukrecija Bunoraitė, Gabija Gurevičiūtė, Alvydas Balčius.

Popietės metu koncertavo vietinis muzikos mėgėjų folkloro kolektyvas "Serbenta" ir vietinis muzikos mėgėjų jaunimo ansamblis "DivErsa". Popietės metu pasidžiaugėme nuostabiu oru, dainavome dainas ir deklamavome eiles Jums, mielos mamos. Popietės pabaigoje Lukrecija ir Gabija padovanojo susirinkusioms mamytėms popierinių tulpių žiedelius. Sakome ačiū bibliotekininkei Onutei Martinėnienei, kad su mergaitėmis prisijungė prie idėjos ir kūrybinių dirbtuvėlių bibliotekoje metu pagamino gražiausių žiedų Jums, brangios mamos.

 

Renginio organizatoriai dėkoja visiems popietės dalyviams bei radusiems laiko ir atėjusiems į renginį.


 
Atgal   Spausdinti  
Naujienų prenumerata