Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2021.09.20
Ilgiausių metų linkėta Gendrai Sirvydienei

Penktadienį jubiliejinio gimtadienio proga Ignalinos rajono savivaldybės vadovai pasveikino Linkmenų seniūnijoje dirbančią Gendrą Sirvydienę. Jubiliatei linkėta išsaugoti gerą nuotaiką, jaunatvišką energiją, dalytis sukaupta patirtimi ir neblėstančiu entuziazmu.


Jubiliejinio gimtadienio proga pasveikinti savo kolegės susirinko visi Linkmenų seniūnijos darbuotojai. Buvo čia ir anksčiau seniūnijoje dirbusių, bet ir dabar palaikančių ryšį su buvusiais bendradarbiais, besidominčių seniūnijos rūpesčiais ir džiaugsmais. Pasidžiaugti Gendros Sirvydienės jubiliejiniu gimtadieniu atėjo ir seniūnijos bibliotekos, kultūros darbuotojai, mat dažnai tenka dirbti bendrus darbus. 

Ignalinos savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Lina Gladkauskienė perskaitė ir įteikė jubiliatei Ignalinos rajono savivaldybės mero Justo Rasiko Padėkos raštą. Meras, sveikindamas jubiliatę, dėkojo jai už ilgametį darbą savivaldoje, pažymėjo kiekvieno žmogaus darbo svarbą, o asmeniškai Gendrai Sirvydienei linkėjo stiprios sveikatos, tikro gyvenimo džiaugsmo, malonių akimirkų ne tik šventės dieną, bet ir kasdienoje.

Linkmenų seniūnas Jonas Alekna pasidžiaugė Gendros Sirvydienės atsakingu ir kruopščiu darbu.

- Linkmenų seniūnijoje Gendra dirba juo 1995 metų, taigi yra labai didelę darbo patirtį sukaupusi darbuotoja, žinanti visas seniūnijos problemas, sugebanti mobilizuoti žmones darbui, pati daug ir atsakingai dirbanti. Geras darbuotojas bet kuriame kolektyve yra didelis turtas, - sakė seniūnas Jonas Alekna. - Dėkojame Gendrai už nuveiktus darbus ir tikimės, kad dar daug jų nuveiksime ateityje.

Ilgo ir nenuobodaus gyvenimo, vaikų ir anūkų meilės Gendrai Sirvydienei linkėjo visi susirinkusieji į jos gražią šventę.

Vida Gasparavičienė

 
Atgal   Spausdinti  
Naujienų prenumerata