Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
Klausimai-atsakymai
Bendrieji klausimai
Laba diena,
Yra priimtas Vyriausybės nutarimas, jei savivaldybėje sergamumas per dvi savaites mažesnis nei 200 atvejų 100000 gyventojų, į mokyklas mokiniai ir pedagogai gali eiti nesitestavę. Šis skaičius Ignalinoje yra jau gerokai mažesnis, tai kodėl ir toliau yra visi "sėkmingai" testuojami? Koks skaičius turėtų būti sergančiųjų, kad Ignalinoje būtų leidžiama eiti į mokyklas nesitestavus?
2021-05-25
Turiu kaime namą, norime įsirengti nuotekų valymo įrenginį. Ar mūsų savivaldybėje yra kokia programa, pagal kurią kompensuojama dalis sąnaudų. Kai kurios savivaldybės vykdo tokią programą.
2021-05-25
Laba diena, kada bus pasirūpinta kompostavimo dėžių išdavimu gyventojams? Kompatos duomenimis Ignalinos r. sav. gyventojų paklausa dėl minėtų dėžių yra tikrai didelė, tačiau SĮ jų neturi. Galbūt savivaldybėje šiuo metu esantis atsakingas asmuo, kuriam perduotos ekologo funkcijos, galėtų pakomentuoti situaciją dėl šio poreikio.
2021-05-20
Laba diena,
Gerbiama administracija, gal butų galima įvesti pagaliau tvarką UAB Ignalinos butų ūkis, kad butų galimybė susisiekti įvykus avarijai namuose, ar tiesiog su įmonės specialistu esant reikalui nurodytais telefonais. Suprantama direktoriui sunku per dvi įmones, bet ką veikia kiti jei būna nepasiekiami. Bet jei ir specialistai dirba keliose įmonėse vienu metu, ir neantraeilį darbą, kada tada ir suspėti, tenka kažką aukoti. Tuo labiau jeigu atlygis už darbą nenukenčia?
2021-05-17
Norėčiau sužinoti ar bus galima šią vasarą apsigyventi atostogų metu naujai pastatytuose nameliuose Palūšėje.Ar jie dar ne visai įrengti ir kur reikėtų konkrečiai kreiptis.
2021-03-15
Laba diena,

Noriu paklausti kaip ir kur pranešti ir fiksuoti šunų išmatų nesusirenkančių savininkų. Gyvenu prie žuvėdros tilto daugiabutyje, vos išėjus iš namo prasideda nepraeinamas minų laukas. Kai kurie name gyvenantys šunų šeimininkai juos tik išveda prie namo , tie atlieka reikalus ir yra vedami namo. O kur dar praeinantys vedžiotojai. Prie žuvėdros tilto visas parkelis lyg viešasis tualetas. Atsakomybės pas žmones nėra. Pro langus savaitgalį matau dešimtis žmonių besilaikančių savo pareigų. Kokios yra atsakomybės, pareigos ir kokia tvarka yra apie pranešimus ? Dėkoju.
2021-02-05
Sveiki. Lietuvoje nuo COVID- 19 jau skiepijami ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo pedagogai.Kada ir kokia tvarka bus skiepijami mūsų rajono pedagogai.Norėtume detalesnės informacijos.
2021-02-03
Ar Ignalinos mieste įmanoma kažkur atsispausdinti dokumentus? Biblioteka tokių paslaugų neteikia, nors puslapyje parašyta kad tokia paslauga yra.
2021-01-23
Sveiki, ar šiemet Sodų g. bus klojama nauja asfalto danga?
2021-01-15
Sveiki, kas galėtų atsakyti į klausimą, kaip dirba Ignalinos atliekų priėmimo ir laikinojo saugojimo aikštelė? Nurodytas telefonas neatsako, o vežti atliekas 40 km. ir atsitrenkti į uždarytus vartus nėra jokio noro.
2021-01-06
Laba diena, noriu paklausti, ar šiais metais bus dalinamos dovanėlės vaikams Kalėdų proga, Strigailiskyje? Jai taip, tai kada?
2020-12-17
Sveiki,
Norėjau pasidomėti, ar ateityje yra numatyta apšviesti Vilniaus g. ir Budrių g. esančią sankryžą? (netoli Maximos parduotuvės). Prie pėsčiųjų perėjos iš abiejų pusių esti aklina tamsa. Nei vairuotojams, nei pėstiesiems nieko nesimato.
Ačiū
2020-12-04
Laba diena, noriu pasiteirauti, ar šiais metais bus daromas antras etapas kelio Ignalina-Grabūnai-Dindos asfaltavimas?
2020-11-29
Laba diena, kada bus pradedamas šildymas Ignalinoje.
2020-10-15
Laba diena, žadėjote, kad nuo spalio mėn. Strigailiškyje bus įjungti šviestuvai gatvėse, bet kaip tamsu taip tamsu, teko eiti iš traukinio namo sutemus, labai nemalonus jausmas, kai nieko nematai. Prašome pasirūpinti gatvių apšvietimu tamsiu paros metu, nes atrodo nelabai saugu.
2020-10-05
Laba diena,
kodėl Strigailiškyje, sutemus nešviečia nei vienas šviestuvas? Kadangi temsta rudenį jau daug anksčiau, būtų labai šaunu, kad gatvės būtų apšviestos.
2020-09-15
Dėl klausimo apie naujo tako į Ąžuolo sodus apšvietimą - turėjau omenyje naujai projektuojamą taką. CVPP Nuoroda: https:cvpp.eviesiejipirkimai.ltNoticeDetails2020-644965
2020-08-24
Sveiki,
Kodėl savaitgaliais gatvių apšvietimo laikas vėl sutrumpintas iki 1 valandos? Visame mieste pakeitus šviestuvus ir sutaupant energijos būtų logiška laiką ilginti, o ne trumpinti.
2020-08-08
Sveiki,
Prašau naujai tiesiamame take į Ąžuolo sodus numatyti tako apšvietimą.
2020-08-07
Sveiki. Kodėl montuojant naujus gatvių šviestuvus jie nėra nukreipiami tiesiai į važiuojamąją dalį, kaip tai buvo daroma su seniau montuotais šviestuvais (pvz - Turistų g.), o montuojami 45° kampu (pvz - Atgimimo g. nuo Ateities g. iki Aukštaičių g.)? Kai šviestuvai kreipiami ne statmenai gatvės, sumažėja apšvietimo efektyvumas, nes didelė dalis šviesos patenka ant pievų bei namų. Gal būtų galimybė šviestuvus permontuoti teisingai? Taip pat, kodėl keičiami gan nauji šviestuvai (pvz. ta pati Atgimimo g. atkarpa, Ateities g., Aukštaičių g.) į naujus? LED šviestuvai apskaičiuoti tarnauti 100 000 valandų, tad keisti juos po 5 metų naudojimo neatrodo ekonomiška. Tuo pačiu pastebėjau naujus šviestuvus ties miesto estrada. Ar verta keisti juos ten, kur jie įjungiami vos kartą ar du per metus? Gal būt būtų galimybė keliuko link estrados lempas prijungti prie bendro miesto apšvietimo (pvz nutiesiant laidą nuo atramos iki esamos apšvietimo linijos Vilniaus gatvėje), taip sukuriant jaukią apšviestą pasivaikščiojimo zoną vakarais? Būtų mūsų mini Vingio parkas :)
2020-07-30
Laba diena,
iškilo toks klausimas, registrų centre mūsų butas nurodytas, kad prijungtas prie centrinio šildymo, nors iš tikrųjų namas neprijungtas jau ilgą laiką prie centrinio šildymo ir kiekvienas buto savininkas šildosi savarankiškai. Norėčiau paklausti, kur reikėtų kreiptis, kad būtų pakeisti registrų centro duomenys ir nurodyta, kad butas nepriklauso centriniam šildymui. Ar pirma reikėtų kreiptis į savivaldybę, ar tiesiai į registrų centrą. Dėkoju
2020-07-28
Kokio dydžio vienkartinę išmoką turi gauti vaikas?
2020-07-08
Ar galima pateikti prašymą ir kur dėl nuotėkų prijungimo.
2020-07-01
Sveiki,
Ignalinoje yra tiek daug bedarbių.. Kodėl bent kartą per metus juos negalite "įdarbinti" sugriebti spyglių ir kankorėžių šalia tako ir patį taką, kuris nuo miesto pirties veda į miesto pliažą? Ta pati situacija miesto kapinėse: kartą per metus galima būtų išravėti šaligatvio tarpuose išdygusias žoles, o ir neblogai būtų prašluoti šalia šaligatvio.. Tvoros rėmus nušveisti ir nudažyti.. Darbo jiems galima būtų atrasti visur, tik klausimas, kodėl jie nėra "įdarbinami" atidirbti gaunamas pašalpas..
2020-06-24
Sveiki,
Kiek dar laiko naktimis bus tamsios AteitiesAtgimimoSmėlio gatvės?
2020-06-03
Sveiki,
Ar planuojamas baseino atidarymas šį sezoną?
2020-05-25
Laba diena norėjau paklausti ar dabar kada paskelbtas karantinas ira privalu eiti atidirbinėti už gaunamas socelinias pašalpas? Ar seniūnijos netūrėtų stabdyti tokius nebūtinus darbus ir neturėtų karantino laikotarpiu nebereikalauti atidirbinėti už pašalpas norint prasitesti pašalpos gavomo laikotarpį?
2020-03-16
Sveiki,
kas prižiūri vaikų žaidimų aikštelę, Aukštaičių g. (kur įrengta krepšinio aikštelė)? Nes suoliukai yra nepritvirtinti prie grindinio, visur stumdomi.
2020-02-29
Sveiki,
labai geras sprendimas apšviesti taką aplink Kudabos mokyklą montuojant šviestuvus ant pastato. Galbūt susitarus su teismu arba Sodra būtų galima taip apšviesti ir tamsią Vasario 16-osios gatvės dalį?
2020-02-21
Sveiki,
Kažkada buvo siųstas siūlymas miestui prisijungti prie tvarkaumiesta.lt platformos, kurioje gyventojai gali žymėti problemines vietas ir taip padėti savivaldybei bei seniūnijoms. Ar savivaldybė planuoja jungtis prie platformos?
2020-01-29
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 57 >> 
Užduokite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
Jūsų vardas:
El. pašto adresas:
AntiSpam
Naujienų prenumerata