Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2021.07.23
Džiaugiamės šimtukininkais!

Liepos 22-ąją savivaldybes pasiekė paskutinieji valstybinių brandos egzaminų rezultatai, taigi sužinojome, kaip sekėsi mūsų rajono gimnazijų moksleiviams laikyti  užsienio (anglų) kalbos, istorijos, fizikos ir užsienio (rusų) kalbos valstybinius brandos egzaminus (VBE). Šių metų brandos egzaminų sesijoje nudžiugino dar keturi šimtukai, gauti per užsienio kalbų egzaminus.


Aukščiausius rezultatus – 100 balų įvertinimą – per anglų kalbos egzaminą gavo Rugilė Goštautaitė ir Rokas Jurėnas iš Ignalinos gimnazijos (anglų kalbos mokytoja metodininkė Zita Panavienė). Tai jau antri jų šimtukai. Per rusų kalbos VBE šimtukais įvertintas Nedas Čeponis iš Ignalinos gimnazijos (Ignalinos gimnazija, rusų kalbos mokytoja ekspertė Janina Berezina) ir Gerda Derbasova  (Ignalinos r. Didžiasalio „Ryto“ gimnazija, rusų kalbos mokytoja metodininkė Valentina Ciunel).

Kaip skelbėme anksčiau, dar 4 mūsų rajono abiturientai aukščiausius rezultatus – 100 balų įvertinimą – gavo ir iš lietuvių, matematikos bei informacinių technologijų. Lietuvių kalbos ir literatūros valstybiniame brandos egzamine 100-tukus gavo Rugilė Goštautaitė (Ignalinos gimnazija, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Jurgita Trapikienė) ir Goda Čepulytė (Ignalinos r. Didžiasalio „Ryto“ gimnazija, lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja Nijolė Berdikšlienė). 100 balų įvertinimus gavo Ignalinos gimnazijos abiturientai:  Rokas Jurėnas iš matematikos valstybinio brandos egzamino (matematikos mokytoja metodininkė Laima Mikėnienė) ir Jokūbas Bučelis iš informacinių technologijų valstybinio brandos egzamino  (informacinių technologijų mokytoja metodininkė Danguolė Meldžiūnaitė).

Keliems abiturientams per valstybinius brandos egzaminus pritrūko tik vieno ar kelių balų iki aukščiausio įvertinimo. Per biologijos valstybinį egzaminą didžiasalietė  Miglė Kapliukaitė surinko 99 balus, o jos klasės draugė Goda Čepulytė - 97 (biologijos mokytojas metodininkas Kęstutis Vaitkevičius), 98 balus iš anglų kalbos gavo Vidiškių gimnazijos Ostinas Ivanovas (anglų kalbos mokytoja metodininkė Ingrida Labuckienė).

Sveikiname šimtukininkus ir visus tuos, kurie egzaminus išlaikė aukštais balais. Džiaugiamės visais išlaikusiais ir linkime gerų pasirinkimų, sėkmingo gyvenimo kelio. 

Savivaldybės administracija

 
Atgal   Spausdinti  
Naujienų prenumerata