Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
- NAUJIENOS -
2021.07.26
Turizmo gatvė Jūros šventėje

Liepos 23 – 25 dienomis Klaipėda šventė vieną seniausių ir garsiausių pajūryje – Jūros šventę. Iškilmingas vėliavos pakėlimas, šurmuliuojančios gatvės ir skersgatviai, koncertai ir šventiniai fejerverkai.... į Klaipėdą pritraukė jūrą žmonių. Šventėje buvo pristatytas ir Ignalinos kraštas. 


 

  

Šventėje buvo įrengta Turizmo gatvė, kurioje kviesta susipažinti su atostogų kryptimis Lietuvoje. Čia šeimininkavo nacionalinė turizmo skatinimo agentūra „Keliauk Lietuvoje“, „Surink Lietuvą“ ir turizmo informacijos centrai iš Vilniaus, Šiaulių, Plungės, Mažeikių, Kėdainių, Alytaus, Lazdijų, Druskininkų, Ignalinos, Marijampolės, Klaipėdos regiono ir kitų šalies miestų. Turizmo specialistai pristatė savo rajonus, regionus ir ragino pažinti savo kraštą, keliauti po Lietuvą.  
 

Ignalinos rajono turizmo informacijos centras kartu su Utenos, Molėtų, Zarasų turizmo informacijos centrais kvietė pajūrio gyventojus ir jų svečius aplankyti Aukštaitijos ežerų kraštą. Ežerų krašto palapinė sulaukė išties didelio susidomėjimo. Vieni užsukę pasmalsauti, ką gi galima pamatyti Ignalinoje, džiaugėsi ignaliniečių dalyvavimu Jūros šventėje, kiti vardino konkrečias datas bei ieškojo tikslesnės informacijos savo viešnagei mūsų krašte. 
 
parengta pagal Ignalinos TIC informaciją
 
Atgal   Spausdinti  
Naujienų prenumerata