Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
Naujienos
Kviečiame švęsti kartu!
Kviečiame švęsti kartu! 2021.10.19

Spalio 22 d. 16 val. Ignalinos rajono kultūros centre vyks Vietos savivaldos dienos šventė. Kviečiame dalyvauti rajono savivaldybės administracijos, seniūnijų, įstaigų, įmonių darbuotojus, bendruomenių atstovus, gyventojus. 

Plačiau >
Kviečiame nuotoliniu būdu dalyvauti ,,Auksinių krivūlių" apdovanojimų šventėje
Kviečiame nuotoliniu būdu dalyvauti ,,Auksinių krivūlių" apdovanojimų šventėje 2021.10.19

Šiandien Vilniuje, Nacionaliniame dramos teatre, bus įteikti 2021 metų "Auksinių krivūlių” apdovanojimai. Kadangi renginyje galės dalyvauti ribotas svečių skaičius, jis bus transliuojamas gyvai ir LSA Facebook’o paskyroje. Transliacijos pradžia - 17.40 val.

Plačiau >
Kviečiame į Ceikinių bibliotekos kraštotyros ekspozicijos pristatymą!
Kviečiame į Ceikinių bibliotekos kraštotyros ekspozicijos pristatymą! 2021.10.19

Maloniai kviečiame 2021 m. spalio 23 d. 11.00 val. į renginį, kuriame bus atidaromos  Ceikinių bibliotekos kraštotyros ekspozicijos patalpos, kartu paminėsime poeto, tremtinio, kunigo Kazimiero Vaičionio 100-ąsias gimimo metines.

Plačiau >
Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka kviečia!
Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka kviečia! 2021.10.19 Spalio 23 d. 13.00 val. Ignalinos bibliotekoje Ingridos Jakubavičienės ir Jolitos Bernotienės knygos „Ponios Smetonienės virtuvė“ pristatymas. Dalyvauja kraštietė istorikė dr. Ingrida Jakubavičienė. Plačiau >
Skiepytis sustiprinančiąja doze kviečiami visi pilnamečiai gyventojai
Skiepytis sustiprinančiąja doze kviečiami visi pilnamečiai gyventojai 2021.10.19

Nuo spalio 19 dienos 18 metų ir vyresni gyventojai, kurie buvo paskiepyti nuo COVID-19 ligos anksčiau nei prieš 180 dienų, kviečiami sustiprinti imunitetą dar viena vakcinos doze.

Plačiau >
COVID-19 statistika rajone ir Lietuvoje
COVID-19 statistika rajone ir Lietuvoje 2021.10.19 Šiuo metu Ignalinos rajone COVID-19 liga serga 39 žmonės, paskiepyta  – 1012. Lietuvoje nauji paros atvejai – 2 235. Plačiau >
 Olimpinio čempiono A.Šalnos taurė
Olimpinio čempiono A.Šalnos taurė 2021.10.18 Spalio 16-17 d. Ignalinoje vyko Olimpinio čempiono A.Šalnos taurės biatlono varžybos. Jose dalyvavo 60 sportininkų iš Lietuvos ir Latvijos. Plačiau >
Dūkštiečiai mokėsi lieti žvakes
Dūkštiečiai mokėsi lieti žvakes 2021.10.18

Užslinkus rudens darganoms, norisi jaukumo ir šilumos. Kodėl gi rudens vakaro nepavertus romantišku pasisėdėjimu prie žvakės? O jei ji dar iš tikro vaško nulieta, jei dar ir savo rankomis pagaminta – teigiamų emocijų pliūpsnis garantuotas.

Plačiau >
Pandemija muzikos mokykloje nenutildė muzikos skambesio!
Pandemija muzikos mokykloje nenutildė muzikos skambesio! 2021.10.18

Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokykla, laikydamasi visų nustatytų sąlygų dėl COVID-19 pandemijos, mokytojams ir vyresnių klasių mokiniams spalio mėnesį organizavo du uždarus koncertus.

Plačiau >
Tegul šviečia Ignalina!
Tegul šviečia Ignalina! 2021.10.18 Ignalinos rajono kultūros centras kviečia kurti šviesos ir šilumos šventę ,,Moliūgų žibintai". Plačiau >
Ministrė dėkojo už pagalbą valdant krizę
Ministrė dėkojo už pagalbą valdant krizę 2021.10.18

Spalio 15 d. Ignalinos rajono savivaldybės meras Justas Rasikas dalyvavo susitikime su Vidaus reikalų ministre Agne Bilotaite. Susitikime dalyvavo savivaldybių, kurios suteikė pagalbą valstybei susidūrus su neteisėtos migracijos krize, vadovai. Buvo aptarta šios krizės valdymo patirtis, savivaldybių pasirengimas. 

Plačiau >
Kompensacijos daugeliui padės šiltai ir saugiai peržiemoti
Kompensacijos daugeliui padės šiltai ir saugiai peržiemoti 2021.10.18

Šildymo sezonas – didysis iššūkis vienišiems, nepasiturintiems gyventojams, mažas pajamas gaunančioms šeimoms. Prie visų išlaidų prisideda ir mokesčiai už būsto šildymą. Socialiai pažeidžiamų žmonių grupei gali pagelbėti teikiamos kompensacijos. Apie jas ir kalbamės su Ignalinos rajono savivaldybės Socialinės paramos ir kaimo reikalų skyriaus vedėja Irena MATEŠIENE.

Plačiau >
Eko žygyje
Eko žygyje 2021.10.18 Ignalinos rajono policijos asociacijos kvietimu, nors ir negausiai, šeštadienį savivaldybės atstovai dalyvavo Eko žygyje.  Plačiau >
Rimšėje – spalvinga rankdarbių paroda
Rimšėje – spalvinga rankdarbių paroda 2021.10.18

Gamtoje – spalvų siautulys, o Ignalinos rajono kultūros centro Rimšės padalinys pasipuošė spalvotais nėriniais. Stebina jų formos ir spalvos – kaip rudeninių lapų. Kviečiame visą spalio mėnesį į eksponuojamą parodą: „Ploni siūleliai, vingrūs rašteliai“.

Plačiau >
,,Bildučiai" jau 26 kartą sveikins Ignaliną!
,,Bildučiai" jau 26 kartą sveikins Ignaliną! 2021.10.15

Spalio 23 – 24 d. XXVI vaikų ir jaunimo teatrų festivalis „BILDUČIAI“ kviečia puikiai praleisti laiką su Lietuvos vaikų ir jaunimo teatrais. Šventė vyks  Ignalinos rajono kultūros centre (Ateities g. 43).

Plačiau >
Kartais reikia sau priminti, ką gražaus ir vertingo turime...
Kartais reikia sau priminti, ką gražaus ir vertingo turime... 2021.10.15

Su kokiu nors reikalu į savivaldybę užsukę ignaliniečiai ar svečiai turbūt retai kada stabteli pasigrožėti pirmojo aukšto fojė puošiančiu vitražu, vaizduojančiu meile ir ryškiomis spalvomis spinduliuojančią  šeimos pilnatvės sceną: moteris, vyras ir kūdikis laimingi išgyvena  gamtos jiems dovanotą džiaugsmą, gimimo stebuklą. 

Plačiau >
Savaitės akcentai
Savaitės akcentai 2021.10.15

Ignalinos rajono savivaldybės mero Justo RASIKO interviu aktualiais klausimais

Plačiau >
Skelbiami elektroniniai aukcionai
Skelbiami elektroniniai aukcionai 2021.10.14

Ignalinos rajono savivaldybės administracija viešo aukciono būdu parduoda nekilnojamąjį turtą.

Plačiau >
Švietimo ir kultūros įstaigų bendradarbiavimas
Švietimo ir kultūros įstaigų bendradarbiavimas 2021.10.14

Spalio 14 dieną  savivaldybėje vykusiame Ignalinos rajono švietimo ir kultūros įstaigų vadovų susitikime buvo kalbėta apie bendravimo ir bendradarbiavimo, dalijimosi gerąja patirtimi naudą ir šių, tokių panašių, sričių specialistų bendrą veiklą, dalyvavimą bendruose renginiuose, edukacijose. 

Plačiau >
Ugdymo įstaigos galės spręsti, kada sustabdyti kontaktinį ugdymą dėl infekcijos išplitimo rizikos
Ugdymo įstaigos galės spręsti, kada sustabdyti kontaktinį ugdymą dėl infekcijos išplitimo rizikos 2021.10.14

Nuo šiol priešmokyklinio ir bendrojo ugdymo programas įgyvendinančios įstaigos galės skelbti infekcijų plitimą ribojantį režimą (IPRR), užtikrinantį, kad mokiniai nedalyvautų ugdymo procese kasdieniu (kontaktiniu) mokymo proceso organizavimo būdu. 

Plačiau >
Kalio jodido tabletės Černobylio zonoje: ar jos reikalingos?
Kalio jodido tabletės Černobylio zonoje: ar jos reikalingos? 2021.10.14

Vis dažniau Radiacinės saugos centras sulaukia klausimų apie kalio jodido (toliau – KI) tablečių vartojimo poreikį, vykstant į ekskursijas Černobylio zonoje, todėl čia pateikiami atsakymai į gyventojams rūpimus klausimus.

Plačiau >
Planuojantiems statybos, remonto, montavimo darbus gyvenamosiose vietovėse
Planuojantiems statybos, remonto, montavimo darbus gyvenamosiose vietovėse 2021.10.14

Visi nori gyventi gražiai, patogiai. Vieni stato naujus būstus, kiti pagal išgales remontuoja turimus. Bet net pradėjęs tik remontą, retas tenkinasi tapetų perklijavimu ar sienos perdažymu. Ir daugiabučiuose „griūva“ pertvaros, atliekami nemenki, palyginti ilgai trunkantys darbai. Neišvengiama triukšmo. Kyla konfliktai tarp kaimynų. Ką turėtų žinoti kiekvienas Ignalinos savivaldybės gyventojas, planuojantis statybos, remonto, montavimo darbus gyvenamosiose vietovėse, kad remonto darbų nepabrangintų bauda dėl keliamo triukšmo?

Plačiau >
VSAT kviečia rinktis įvadinio mokymo kursus – pasieniečiu galima tapti per 4 savaites
VSAT kviečia rinktis įvadinio mokymo kursus – pasieniečiu galima tapti per 4 savaites 2021.10.14

Vilniaus rajone esančioje VSAT Pasieniečių mokykloje kiekvieną mėnesį organizuojami Specializuoti įvadinio mokymo kursai. Turinčius aukštąjį universitetinį arba aukštąjį neuniversitetinį bei aukštesnįjį išsilavinimą ir nepriekaištingos reputacijos asmenis kviečiame rinktis šiuos mokymo kursus ir per 4 savaites tapti pasieniečiais. Tokie kursai prasidės spalio 25 d. ir lapkričio 25 dienomis.

Plačiau >
Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą
Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą 2021.10.13  

Informacija apie numatomą pirties Trainiškio k. 5, Ignalinos sne., Ignalinos rajone rekonstravimo į dirbtuves projektą

Plačiau >
Ignalinos krašto muziejus įgyvendina projektą „Piešk, spalvink, pažink“
Ignalinos krašto muziejus įgyvendina projektą „Piešk, spalvink, pažink“ 2021.10.13

Visas projekto veiklas jungs piešimas, spalvinimas ir pažinimas. Projekto įgyvendinimo metu bus surengtas  edukacinis  piešimo veiklų ciklas „Spalvų paslaptys“. Šiandien, spalio 13 dieną, vyko pirmas susitikimas. Į edukaciją  atvyko mokiniai iš Utenos. 

Plačiau >
Nuo COVID-19 pasiskiepijusiems 75 metų ir vyresniems žmonėms – vienkartinės išmokos
Nuo COVID-19 pasiskiepijusiems 75 metų ir vyresniems žmonėms – vienkartinės išmokos 2021.10.13

Nuo šių metų rugsėjo 1 d. iki lapkričio 30 d. 75 metų ir vyresniems žmonėms, pasiskiepijusiems nuo COVID-19 dviem vakcinos dozėmis, arba iki ateinančių metų kovo 31 d. – sustiprinančiąją trečiąja vakcinos doze, bus mokamos 100 eurų dydžio vienkartinės išmokos. 

Plačiau >
Aptartas dviračių sportas
Aptartas dviračių sportas 2021.10.13

Spalio 13 dieną Ignalinos rajono savivaldybėje lankėsi Lietuvos dviračių sporto federacijos prezidentas Darius Levickis. Kartu su juo susitikime dalyvavo Ignalinos rajono švietimo ir sporto paslaugų centro treneriai Inga ir Viktoras Češuliai.  

Plačiau >
Savivaldybės vadovai apdovanoti už nuopelnus valstybės sienos apsaugai
Savivaldybės vadovai apdovanoti už nuopelnus valstybės sienos apsaugai 2021.10.13

Spalio 13 dieną Ignalinos rajono savivaldybėje lankėsi Valstybės sienos apsaugos tarnybos Vilniaus pasienio rinktinės vadas Darius Škarnulis. Susitikimo metu kalbėta apie bendradarbiavimą rūpinantis neteisėtų migrantų apgyvendinimu, aprūpinimu, saugumo užtikrinimu. Kaip padėkos ženklas savivaldybei – įteikti apdovanojimai.

Plačiau >
Vietos savivaldos dienos šventės
Vietos savivaldos dienos šventės 2021.10.13

Spalio 19 dieną Ignalinos rajono savivaldybės vadovai dalyvaus Vietos savivaldos dienai skirtame iškilmingame ,,Auksinių krivūlių" 2021 m. laureatų apdovanojimų renginyje, kurį organizuoja Lietuvos savivaldybių asociacija. Apdovanojimai vyks Vilniuje, Nacionaliniame dramos teatre. Na, o spalio 22 dieną Vietos savivaldos šventė ir apdovanojimai organizuojami Ignalinos rajono kultūros centre. 

Plačiau >
Atnaujinamos rekomendacijos maldos namams
Atnaujinamos rekomendacijos maldos namams 2021.10.13

Užsikrėtimų COVID-19 liga atvejų skaičiui didėjant, esant nepakankamam imunizuotų (pasiskiepijusių ir persirgusių) gyventojų skaičiui ir dėl to susidarius nepalankiai epidemiologinei situacijai šalyje, Sveikatos apsaugos ministerija atnaujina rekomendacijas maldos namams.

Plačiau >
Skelbiamas konkursas
Skelbiamas konkursas 2021.10.13

Ignalinos rajono savivaldybės administracija skelbia konkursą į Ignalinos rajono savivaldybės administracijos Centralizuotos vidaus audito tarnybos vadovo (karjeros valstybės tarnautojo) pareigas (pareiginės algos koeficientas 9,0).

Plačiau >
Skelbiamas konkursas
Skelbiamas konkursas 2021.10.13

Ignalinos rajono savivaldybės administracija skelbia konkursą į Ignalinos rajono savivaldybės administracijos Urbanistikos ir infrastruktūros skyriaus vedėjo pavaduotojo (karjeros valstybės tarnautojo) pareigas (pareiginės algos koeficientas 9,00).

Plačiau >
Savivaldybė perka socialinius būstus
Savivaldybė perka socialinius būstus 2021.10.13

Ignalinos rajono savivaldybė  skelbiamų derybų būdu perka socialinius būstus (toliau – gyvenamosios patalpos) – vieno kambario butą Dūkšto m., Ignalinos m., arba Vidiškių k, ir du dviejų kambarių butus Dūkšto m., Ignalinos m., Strigailiškio k. arba Vidiškių k. (daugiau informacijos pateikiama Socialinio būsto pirkimo skelbiamų derybų būdu sąlygose).

Plačiau >
Kviečiame teikti paraiškas
Kviečiame teikti paraiškas 2021.10.13

Kvietimas teikti paraiškas dėl finansinės paramos smulkiam ir vidutiniam verslui.

Plačiau >
Dėl pritarimo projektiniams pasiūlymams
Dėl pritarimo projektiniams pasiūlymams 2021.10.13  
2021 m. spalio 13 d. IS INFOSTATYBA pritarta Vandentiekio ir nuotekų šalinimo tinklų Aukštaičių g., Pavasario g., Smėlio g., Ignalinos mieste rekonstravimo  projektiniams pasiūlymams. Plačiau >
Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą
Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą 2021.10.13

Informacija apie numatomą dirbtuvių pastato Mokyklos g. 1, N. Daugėliškio k., N. Daugėliškio sen., Ignalinos rajone, paskirties keitimo į bendruomenės pastatą, atliekant paprastąjį remontą, projektavimą

Plačiau >
Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą
Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą 2021.10.13

Informacija apie numatomą vieno buto gyvenamo namo Pašventės k. 11., Dūkšto sen., Ignalinos rajone, rekonstravimo projektą.

Plačiau >
Švietimo pagalbos tarnybos kvietimas registruotis į „Geros savijautos“ programas
Švietimo pagalbos tarnybos kvietimas registruotis į „Geros savijautos“ programas 2021.10.13

Pagal Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos kvietimą rugpjūtį užsiregistravome tiekėjais ir kūrėme programas. Programoms keliami uždaviniai buvo, kad jose numatytos veiklos ugdytų mokinių socialinius emocinius, bendradarbiavimo bei darbo komandoje įgūdžius, gilesnį mokinių savęs pažinimą bei gebėjimą reflektuoti, priimti atsakingus sprendimus, stiprintų vaikų ir jaunuolių psichologinį atsparumą, savivertę bei skatintų jų motyvaciją mokytis. 

Plačiau >
Skelbiamas konkursas
Skelbiamas konkursas 2021.10.12

Ignalinos rajono savivaldybės administracija skelbia konkursą į Ignalinos rajono savivaldybės administracijos Informatikos ir bendrųjų reikalų skyriaus vyriausiojo specialisto  (karjeros valstybės tarnautojo) pareigas (pareiginės algos koeficientas 8,0).

Plačiau >
Skelbiamas konkursas
Skelbiamas konkursas 2021.10.12

Ignalinos rajono savivaldybės administracija skelbia konkursą į Ignalinos rajono savivaldybės administracijos Urbanistikos ir infrastruktūros skyriaus vyriausiojo specialisto (savivaldybės vyriausiojo architekto) (karjeros valstybės tarnautojo) pareigas (pareiginės algos koeficientas 9,0).

Plačiau >
Skelbiamas konkursas
Skelbiamas konkursas 2021.10.12

Ignalinos rajono savivaldybės administracija (biudžetinės įstaiga, įstaigos kodas 288768350, Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina) skelbia konkursą į Ignalinos rajono savivaldybės administracijos Viešųjų pirkimų skyriaus prekių ir paslaugų pirkimo specialisto, dirbančio pagal darbo sutartį (pareigybės grupė – specialistas, pareigybės lygis – A2), pareigas.

Pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas nuo 6,6 iki 6,9, atsižvelgiant į profesinio darbo patirtį.

Plačiau >
Turizmo forume įvertinta Paliesiaus dvaro veikla
Turizmo forume įvertinta Paliesiaus dvaro veikla 2021.10.07

Spalio 7 dieną vykusiame Ekonomikos ir inovacijų ministerijos organizuotame 7-ajame  Lietuvos turizmo forume aptartos turizmo atsigavimo ir ateities prognozės, perspektyvos, gerosios praktikos bei idėjos kelionių po Lietuvą skatinimui. Renginio metu taip pat iškilmingai pagerbti Lietuvos turizmui nusipelnę turizmo įstaigos, turizmo paslaugų teikėjai, kurie COVID-19 pandemiją priėmė kaip didelį išbandymą ir kaip naują galimybę: surado būdų  keistis, tobulėti, atsinaujinti, paįvairinti veiklą. 

Plačiau >
Skelbiamas konkursas
Skelbiamas konkursas 2021.10.06

  Ignalinos rajono savivaldybė skelbia konkursą į Ignalinos gimnazijos direktoriaus pareigas. Pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas nuo 12,6 iki 12,65, atsižvelgiant į pedagoginio darbo stažą (pareiginės algos baziniais dydžiais).

Plačiau >
Skelbiamas Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems projektų atrankos konkursas
Skelbiamas Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems projektų atrankos konkursas 2021.10.05

Ignalinos rajono savivaldybės administracija skelbia 2022 metų Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems teikimo bendruomenėje projektų atrankos konkursą. Šiems projektams įgyvendinti  planuojama skirti 29 264 eurus. Didžiausia vienam projektui planuojama skirti suma – 20 000 eurų. Mažiausia vienam projektui planuojama skirti suma – 6000 eurų.

Plačiau >
Pratęsiami jaunimo atstovų į Ignalinos rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybą rinkimai
Pratęsiami jaunimo atstovų į Ignalinos rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybą rinkimai 2021.10.04

Jeigu Tau 14 – 29 metų, Tu esi iniciatyvus, energingas, entuziastingas, besidomintis savo miesto ir rajono jaunimo dabartimi bei ateitimi, kviečiame Tave prisijungti prie Ignalinos rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos!

Plačiau >
Skelbiamas konkursas į Ignalinos rajono švietimo ir sporto paslaugų centro direktoriaus pareigas
Skelbiamas konkursas į Ignalinos rajono švietimo ir sporto paslaugų centro direktoriaus pareigas 2021.09.15

Ignalinos rajono savivaldybė skelbia konkursą į Ignalinos rajono švietimo ir sporto paslaugų centro direktoriaus pareigas. Pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas nuo 11,7 iki 11,81, atsižvelgiant į pedagoginio darbo stažą (pareiginės algos baziniais dydžiais).

Plačiau >
Informacija apie parengtą ir pateiktą tvirtinti apsaugos zonų planą
Informacija apie parengtą ir pateiktą tvirtinti apsaugos zonų planą 2021.09.09

Pateiktas tvirtinti Ignalinos rajono savivaldybės teritorijoje esančių magistralinių dujotiekių ir susijusios infrastruktūros apsaugos zonų planas.

Plačiau >
Atmintinė apie teikiamą pirminę teisinę pagalbą
Atmintinė apie teikiamą pirminę teisinę pagalbą 2021.09.01

Ignalinos rajono savivaldybėje nemokamą pirminę teisinę pagalbą teikia Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėjo pavaduotoja Gražina Čeponienė, el. paštas grazina.ceponiene@ignalina.lt  tel. (8 386) 51 827, kab. Nr.17. 

Plačiau >
Vyriausybės narių 2021 m. priėmimo grafikas
Vyriausybės narių 2021 m. priėmimo grafikas 2021.09.01

Užsiregistruoti į Vyriausybės narių priėmimą galima:
telefonu (8 5) 266 3711,
pateikiant prašymus raštu (Gedimino pr. 11, LT-01103, Vilnius),
elektroniniu paštu LRVkanceliarija@lrv.lt arba užpildant elektroninę registracijos formą.

Plačiau >
Daugiau naujienų
Naujienų prenumerata